Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Joj Head pa obozavam tvoje postove

    Čini mi se da se Van Bisaka popravio ofanzivno, prije svega po pitanju centaršuteva, nekako se više počeo isticati tu sad u ovom dijelu sezone nego ranije, mozda je to samo utisak.

    Mozda sam deluded ali čini mi se da smo baš, baš krenuli da igramo od februara i velika šteta za ovo stopiranje sezone.. Bruno je digao ekipu, Igalo se uklopio odlično, Megvajer ućutkao kritičare, bukvalno je stub odbrane.


    Sve je bolji ofanzivno. Pamtim onaj centaršut Marsijalu za 1:0

    Da, uništen nam je momentum. Baš smo bili u naletu, a neke ekipe u padu, moglo je to da se iskoristi. Sad će imati svi vremena da se konsoliduju.

    Dayot Upamecano, šta mislite?

    Nisam ga dovoljno gledao ali podseća me na Kulibalija. Stena, a dobar sa loptom. Čini mi se da bi bio ozbiljan apgrejd u odnosu na Lindelofa. Odbrana bi konačno izgledala ozbiljno.

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post


      Sve je bolji ofanzivno. Pamtim onaj centaršut Marsijalu za 1:0

      Da, uništen nam je momentum. Baš smo bili u naletu, a neke ekipe u padu, moglo je to da se iskoristi. Sad će imati svi vremena da se konsoliduju.

      Dayot Upamecano, šta mislite?

      Nisam ga dovoljno gledao ali podseća me na Kulibalija. Stena, a dobar sa loptom. Čini mi se da bi bio ozbiljan apgrejd u odnosu na Lindelofa. Odbrana bi konačno izgledala ozbiljno.
      Upamecano je ono bas wonderkid sto kazu, gledao sam ga dosta, vrlo dobar. Jel ima prica za njega u Junajted ili onako tvoja zelja?

      Comment


      • Negde sam pročitao u stranim medijima gde će Kulibali gotovo izvesno završiti.

        Jebem ga, zaboravio sam koji je klub u pitanju.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Upamecano je ono bas wonderkid sto kazu, gledao sam ga dosta, vrlo dobar. Jel ima prica za njega u Junajted ili onako tvoja zelja?
          Ne, nisam ga dovoljno gledao da bi bio moja želja Ali čisto sumnjam da može biti lošiji od Lindelofa, a i kad vidiš one fizikalije, opasno izgleda.

          Nešto mi je juče izletelo na twitteru kao da ga pratimo. Samo mislim da će on u Bajern da završi.


          Džek Griliš? Da, ne? Ja nisam za taj transfer. Treba nam stabilan defanzivno vezni, nikako Džek Griliš tip igrača.

          Comment


          • Meni bi idealno pojacanje bio Kante ali puste zelje.

            Taj veznjak i desno krilo su bas potrebni a onda stoper.

            Igala treba zadrzati, odlican za backup napadaca
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Msm da sam procitao da Kulibali ide u PSŽ... a ovaj mali iz Lajpciga, navodno Siti i mi smo u igri za njega sa ostrva. A preko Bajern, Real.

              Ja za Grilisa nisam... Idealno bi bilo dovesti Sanča, stoper manje više neki mladji perspektivni uz nadu da će Baji moći da igra duže bez povrede.

              Centralni vezni bi isto bilo lepo, mada tu dosta zavisi šta će biti sa Pogbom. Moja zelja je svakako Ruben Neveš.

              Ovo gore navedeno je nekako i realno... ako ćemo već da sanjamo, daj Kejna! [emoji16]


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Msm da sam procitao da Kulibali ide u PSŽ... a ovaj mali iz Lajpciga, navodno Siti i mi smo u igri za njega sa ostrva. A preko Bajern, Real.

                Ja za Grilisa nisam... Idealno bi bilo dovesti Sanča, stoper manje više neki mladji perspektivni uz nadu da će Baji moći da igra duže bez povrede.

                Centralni vezni bi isto bilo lepo, mada tu dosta zavisi šta će biti sa Pogbom. Moja zelja je svakako Ruben Neveš.

                Ovo gore navedeno je nekako i realno... ako ćemo već da sanjamo, daj Kejna! [emoji16]


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                Ja nesto ne pratim posebno BL ali svaki put kad sam gledao Dortmund, Sanco mi je zapao za oko, bas je dobro odigrao.
                E sad, od njega se ocekuje da bude neki novi Ronaldo, Azar a da li je to u stanju? Pritisak ce biti ogroman, em Englez em ce se dati masu para za njega. Sve oci ce biti uprte u njega.
                Ja sam svakako za njegovo dovodjenje, moramo vise imati to desno krilo, konacno bi rasirili teren posle godina i godina mucenja po toj strani.

                Vec dosta se pise o povezanosti sa Grilisom, ne znam ni sam sta da mislim o njemu. Malo mi je problematican lik ali je dobar igrac. Ipak ako prodajemo Pogbu onda je malo da samo Grilis dodje na sredini a ako Pogba ostaje, skupo pojacanje za rotaciju jer gdje ce igrati pored Skotija, Freda, Pogbe, Bruna, Matica.
                Treba puci pare za nekog zadnjeg veznog i onda da on zajedno sa Fredom i Brunom cini okosnicu sredine terena a Matic i Skoti rotacija. Naravno ako Pogbu prodamo.

                Kejn? Svakako da je klasa ali toliko para za njega a svake sezone odsustvuje po mjesec, dva. Dal je vrijedno toliko para? Ja bih ipak u skucaju dolaska Sanca dao sansu kvartetu Marsijal, Rasford, Bruno i Sanco. To je dosta opasan cetverac.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Nevjerovatan lik, ovakvih vise nema[emoji3]

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Sanca svakako ne treba propustiti ni za 100 miliona. Resio si krilo na dugo godina ako uzmes njega.

                    Slazem se da stoper nije pod must, jer Lindelof i Megvajer solidno funkcionisu, plus ocekujem da Bajli konacno krene da igra.

                    Nevezano za Pogbinu prodaju, moramo da kupimo kvalitetnog zadnjeg veznog koji ce dati cvrstinu i stabilnost. Treba nam neko jak, koji zna da sacuva loptu, smiri igru i kontrolise igru. Upravo ono sto je Matic radio, a sada radi na bljeskove. To nam treba. Sve ostalo je preofanzivno. Sa Fred-Mektominej sredinom se nalazio neki balans, ali Mektominej je neozbiljan igrac i dalje. Ne moze da bude prva postava. Nema on to u nogama, previse se oslanja na snagu.

                    Sa sredinom Fred-Pogba-Fernandes mogu da se dobiju ekipe koje nas nece preterano napadati i drzati posed, u suprotnom ova sredina nije odrziva. Treba nam novi Matic.

                    Comment


                    • Falio je mnogo ovakav lik. To je pravo razmisljanje

                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Priča Labilni kako je prolazio kroz težak period u svom prvom mandatu na Teatru zbog tadašnjeg šefa parade SAF-a.

                        Nek se francuska primadona zapita zašto je kod legendarnog Škota bio na stand buy-u. Dal su možda njegov karakter i radna nedisciplina kumovali scenariju da napusti Ostrvo i United ko popišan. Bez pružene ozbiljnije šanse i prilike.

                        Sa današnjeg aspekta tadašnja odluka Fergija itekako bila na mestu. Posle svega velika greška Glejzera i Vudvorda što su pristali na ucenu i papreno odrešili kesu (105 miliona eura) ne bi li visokog vezistu primorali ponovo pristati obući crveni dres MUN-a.

                        Jednom kad se opečeš teško možeš očekivati neko poboljšanje i sreću.

                        Comment


                        • Nesto se pominje da bi Totenhem prodavao Ndombelea. Sta mislite da ga Utd dovede, koliko bi to bilo pametno s obzirom da se nije pokazao u Totenhemu mada ga Portugalac ne mirise bas pa mozda i zbog toga?
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Za Man Utd mislim da bi to bila losa kupovina. Ocigledno da se ne snalazi dobro u Totu i PL pa su vece sanse da se to ponovi kad predje na OT.

                            Njegovim transferom bi stavili tacku na dovodjenje jos nekog igraca (mladjeg, boljeg, gladnijeg) na toj poziciji bar 2, 3 roka. A i gusio bi neke koji su dosli do forme i minuta.

                            Ako Murinjo ne moze da mu nadje mesto u timu.. a bar on zna da namirise dobrog CM DM.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Tanguj Ndombele je vrhunski igrač u svakom smislu, Murinjo je apsolutni idiot ako pokuša da ga skloni iz Totenhema.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Po ko zna koji put za potpis nekog igrača moramo u trku sa prokletinjama iz Čelsija.
                                Navodno je i Lampard zainteresovan za Sanča iz Dortmunda te se očekuje veliki okršaj dva engleska premijerligaša oko fantastičnog krilnog igrača.
                                Ja već odavno u svojoj glavi kaparisao Sanča kao novu akviziciju Uniteda. Vidim sada da ću se morati strpiti još neko vreme i nadati se lepim vestima i sklapanju posla sa Milionerima iz Dortmunda.

                                Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X