Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • E ako je tako to je ok onda. Oni su izjednacili tih trazenih 80 miliona eura i normalno igrac je izabrao Bajern prije Mancestera, ali opet da Murinjo dolazi i da Mendesov igrac ide prije u Bajern nego kod Zozea je isto cudno. Ima veze sa Murinjom nazalost.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Abel View Post
          Šta je Mendes, bog? i ne postoje drugi fudbaleri sem njegovih? Kao, jebaće Junajted za 80 miliona za igrača koji može za dvostruko manje u Bajern. Super ako bi svaki posao tako odradio, dvostruko preplaćeni igrači i ucenjivanje su baš ono što nam treba.
          To sam baš sad hteo da kažem

          Na drugu stranu,ne slažem se u potpunosti sa Vladanom,ako neko može sa Bajernom da se nosi onda je to baš Junajted,problem je u tome što je klub unutar sebe podeljen,sve dok se to ne sredi biće ovakvih situacija
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Murinjo ako dolazi kod nas dolazi iz vise razloga a jedan od tih mora biti akademija. Zadatak ce mu biti Mensi da nadje mesto i timu a jos i Sances pored toga nema od trofeja nista onda jer se ne moze nista osvojiti sa tako neiskusnim duom na sredini. Mislim da nema veze sa tim kao sto nema veze ni da li cemo biti 4. ili 5. jer Murinjo ili je vec zavrsen ili nema nista od toga. Kako god i ko god bio na klupi LS mora da se igra a zato mora da se pobedi WH vcrs. Izadju li bezmudo i izgube ko polsednje sisice neka se teraju i LVG i svi ti pojedinci bez 'hrabrosti'...

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post

              Nego da pitam za koga navijamo večeras, hoću reći za šta navijamo? ��
              Ja navijam za Mancester Junajted, ne znam za vas
              sigpic

              Comment


              • Naravno da ima veze sa Murinjom, i naravno da smo planirali da ga kupimo, ne bi ga skautirali na svakoj utakmici od Januara da nije tako. To je trebalo biti Murinjovo pojacanje, sad cemo morati da se zadovoljimo nekim Lvg-ovim pojacanjem tipa Bilje ako i on bude hteo da dodje kod nas.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ja navijam za Mancester Junajted, ne znam za vas
                  To je naravno više bilo retoričko pitanje... i ne za koga već za koju opciju.. LŠ i LvG ili ..? Mada sumnjam da iko više zna šta se zapravo tamo radi i pregovara.
                  Ovim def sve pada u vodu, sva nagađanja, silne sigurne vesti, prelasci, čvrsti i jaki izvori... bla, bla, bla... sve je samo ipak u domenu velikih nagađanja, ali sa ovakvom postavkom ljudi i stvari od odlaska Fergusona, verovatno je i nemoguće drugačije.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ako ce da se zadovolje cetvrtim mjestom i finalem kupa(jos nije osvojen) i ako je to uspjeh onda je klub opasno srozan. Borba za cetvrto mjesto pored poraza od Norica i Bornmuta, dva puta nije dobijen Njukasl, ako je to uspjeh onda mogu da zakljucaju klub.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne bih rekao da je ista mera, saburo. Bajern ima monopol u Bundesu, svaki igrač koji ispliva kao supertalenat ili se deklariše kao must have će sigurno završiti kod njih. Više ni rivalitet nije važan, kao što pokazuju primeri Levandovskog i Humelsa. Bayern je već godinama bukvalno reprezentacija cele lige, kao u igrici - kada bi pravio tim svake lige, bilo bi najmanje tri kluba. Na Bajernov tim može max dva tri igrača da se nalepi, a to upravo ispadnu ovi koji opet završe kod njih kao Leva, Hummels, čak i Gotze koji ni ne upada u prvi tim. Junajted uz evropsku konkurenciju (španci plus PSG i Bayern), ima još jednu takvu u ligi, a tu se i opasno preplaćuje. Jasno je da je PL postao fudbalski NBA, zaseban svemir u odnosu na jedan-tim-lige kao Ligue 1 i Bundes.

                      Comment


                      • Evo Di Marzia

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Abel View Post
                          Ne bih rekao da je ista mera, saburo. Bajern ima monopol u Bundesu, svaki igrač koji ispliva kao supertalenat ili se deklariše kao must have će sigurno završiti kod njih. Više ni rivalitet nije važan, kao što pokazuju primeri Levandovskog i Humelsa. Bayern je već godinama bukvalno reprezentacija cele lige, kao u igrici - kada bi pravio tim svake lige, bilo bi najmanje tri kluba. Na Bajernov tim može max dva tri igrača da se nalepi, a to upravo ispadnu ovi koji opet završe kod njih kao Leva, Hummels, čak i Gotze koji ni ne upada u prvi tim. Junajted uz evropsku konkurenciju (španci plus PSG i Bayern), ima još jednu takvu u ligi, a tu se i opasno preplaćuje. Jasno je da je PL postao fudbalski NBA, zaseban svemir u odnosu na jedan-tim-lige kao Ligue 1 i Bundes.
                          Nisi me razumeo,al drago mi je da si pomenuo monopol Bajerna
                          welcome to teamGokara


                          Mislio sam u kontekstu prihoda i resursa koje može da potroši,Čelzi recimo ne može da stane na crtu sa Bajernom u ovom trenutku,mogo je pre par sezona

                          Junajted da se baš zainati verovatno može da uzme bilo kog igrača kao i Bajern,na to sam mislio ali koči ih to što se postoje te neke razlike mišljenja unutar kluba ili sam ja bar vas tako skontao,da toga nema,verovatno bi i Junajted do sad završavao transfere a ne ovako
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Indonesia wants Jose Mourinho to coach their beleaguered national football team.
                            Ode u Indoneziju, fak.

                            Kakav bi samar bio da ga dovede Everton na kraju, kako bi im objasnio svima neke stvari, jer tacno bi uzeo PL u prve dvije sezone
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              Mislio sam u kontekstu prihoda i resursa koje može da potroši,Čelzi recimo ne može da stane na crtu sa Bajernom u ovom trenutku,mogo je pre par sezona
                              Prihodi okej, ali nije isti "zov kluba". To da je onaj period devedesetih, ili tu negde do razmahanog Abramoviča, ali danas ne. Malo ima boraca, sve više ima Perica Ognjenovića i ostalih Delphova (ubaciti još 10ak igrača tipa Sinklera i Rodvela) koji bi pre trenirali i klupirali se za platu nego lomili kosti da im klub od ispadanja postane Lester. Evo Di Marije koji pre bira PSG sa sigurnim 65% win ratiom, nego Utd u kom bi morao da zavrne rukave radi posla a ne radi reklamiranja tetovaža, i to samo da sustigne nivo jednog "anonimca Mahreza".

                              Comment


                              • A ne znam kakve to sad veze ima,samo kažem da Junajted može,uostalom Vladan se stalno hvali kako imate neograničene resurse,o tome pričam kad sam pomenuo Bajern

                                Mislim,nije da se ja sad nešto žalim na prilike u Čelziju,ali daleko smo mi od Bajerna i Junajteda,pa i nama su ponudili DiMariju pa Čelzi nije hteo/mogo tolko da plati a Falkao je stigo kod nas tek kad ste ga Vi šutnuli
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X