Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ole doktor igrao sa Brunom na CDM.
    sigpic

    Comment


    • Ali fascinirana sam centarhalfskim parom... bokte ni za trecu ligu nisu...cccc okrecu ih ko klince na poljancetu. Sramota!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ako se trebalo ići po nekog napadača onda je trebalo pazariti kod Vukova... Himenez i Žota su odlični igrači, meni se Žota posebno svidja.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Ok rezultat, Megvajer igrač utakmice, svašta je počistio, on ili Fred, trećeg nema.

          Bruno je imao neke ok pokušaje ali nije uradio bog zna šta, doduše niko nije. Marsijal nije devetka jednostavno, on pokušava i moze odraditi posao na toj poziciji ali bolji je lijevo jednostavno. Mata je bio ok, zamalo i da dadne gol, u jednoj situaciji mu Marsijal skinu loptu sa noge.. Pereira ima dobar centaršut, zna sa loptom daleko od toga da je promašio sport ali on je toliko stagnirao zadnjih godina, ni pozicija mu se više ne zna, trudi se pa i moze odigrati dobro ali realno on igra samo jer nemamo drugu opciju, mada sa dolaskom Bruna i dok se vrate ostlai veznjaci smanjiće mu se broj šansi.

          Van Bisaka je fenomenalan pozadi ali moraće mnogo da radi na igri u napadu, ovo u drugom poluvremenu je svakako bilo bolje, inače ni ne ide puno naprijed.

          @Gigsi odličan je Himenez ali ne bi ga ni pustili u januaru, Igalo je odlično pojačanje kad pogledaš koliko je u januaru teško dovesti bilo koga.
          Last edited by BorisUnited99; 01-02-20, 19:36.

          Comment


          • Kako nisu? Uspeh je ostvariti clean-sheet protiv brzonogih Traorea i Žote, perfidnog i snalažljivog Himeneza.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Pristup pojedinih igraca utakmici postaje ozbiljan problem. Ponasanje Martiala na terenu je za ozbiljne disciplinske kazne. Imoram pomenuti Pereiru, ljudi moji taj decko veze s fudbalom nema, po kojoj logici je on clan jednog fudbalskog kluba i jos igra to nikome osim Oleu nije jasno.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Kakav menadžer takav i klub.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Comment


                    • Odličan je bio i svakako MotM, a i Lindelof je bio dosta dobar. Mozemo se slagati vrijedi li ili ne Megvajer onih 80 miliona funti ali on je nezamjenjiv i najznačajniji dio naše odbrane, uz Van Bisaku naravno. Svi ostlai manje više, Vilijams se nameće ali polako, još ćemo da ga vidimo, obećava svakako.

                      Comment


                      • Da mogu bolje, vrlo verovatno ali to važi za celu ekipu.
                        Ali ako se gleda čisto kroz statistiku mi smo na 4om mestu sa Sitijem i Palasom po broju primljenih golova. Samo Liverpul, Lester i Sefild su bolji.

                        Ja sam iskreno mislio da smo lošiji po tom pitanju. Mora bolje ali činjenica je da nama napad i realizacija najveći problem... kao i kreativnost.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Protiv Runijevog Derbija u narednoj rundi FA kupa

                          Comment


                          • Jbt on ima 34 godine... Mislio sam da ima bar 40 ako ne i vise [emoji16]

                            Comment



                            • Odradjeno sve do najsitnijih detalja, kako to samo Lego ume.... Opasan set.
                              Last edited by Sandugp; 05-02-20, 08:33.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Stevudza11 View Post
                                Jbt on ima 34 godine... Mislio sam da ima bar 40 ako ne i vise [emoji16]
                                Jbg istrošen je negdje od 2014, praktično zadnja jaka sezona mu bila 2013/14, odatle je počeo da igra kao da mu je 34

                                Comment

                                Working...
                                X