Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Romano javlja da su se dogovorili sa Ighaloom, sada ostaje sa klubom da se dogovore. Ne znam sta da mislim, ima iskustva u PL, bit ce ok potez ovo cini mi se, s obzirom na nasu situaciju u napadu. Samo da se zavrsi kako treba.

    Comment


    • Zavisi od Šangaja sve.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Dolazi Ighalo. Bolje ista nego nista, nula rizik je ovaj poteg, moze se samo dobiti.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Kazu da je odbio jos neke ponude jer hoce u United, navodno je od malena navijac.

          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

          Comment


          • Moze, moze. Dobar je Igalo bio u Votfordu, samo se nadam da nije propao u Kini.

            Odlican potez da se zakrpimo do leta. Bolje sto je dosao on nego King.

            Comment


            • Vidim aminujete, a ja nešto mislim da bih plakao da je ovaj u bilo kakvoj priči sa Juveom.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Moze, moze. Dobar je Igalo bio u Votfordu, samo se nadam da nije propao u Kini.

                Odlican potez da se zakrpimo do leta. Bolje sto je dosao on nego King.
                Joshua je meni vrh igrac, moze da pokrije vise pozicija napred, a fizicki je premocan. Pritom je 2god mladji od Odiona, u najboljim godinama je.
                Mislim da bi sa Marsijalom i Jamesom pokidali napred u presingu.
                Ali da ako se trazi resenje za ovu polusezonu onda je Odion skroz okej, samo je pitanje koliko je fizicki spreman da odmah uleti.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ovde se pevalo kad je Lukaku odlazio, a sada se pravi veselje kada dolazi ovaj.

                  Srozao se Junajted baš, manite se bre ovih ludaka, ovaj klub zaslužuje napadača ala Levandovski.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ovde se pevalo kad je Lukaku odlazio, a sada se pravi veselje kada dolazi ovaj.

                    Srozao se Junajted baš, manite se bre ovih ludaka, ovaj klub zaslužuje napadača ala Levandovski.
                    Niko ovde ne pravi veselje.
                    Jedno je sta zasluzuje, a drugo sta je realna mogucnost na ovom trzistu u ovom trenutku.
                    King je po meni bio bolje resenje, ali pitanje da li bi on hteo da bude 6meseci starter, a posle ko zna sta. Ovako Odion za 6meseci, sasvim pristojno, ako se pokaze dobro mozda bude posluzio i malo duze, mada je vec usao u 30.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ocekivasmo Halanda, dobismo Ighala

                      Salim se, skroz ok transfer da se pokrijemo do kraja sezone, primarno je odradjeno a to je dovodjenje Brune koji ce se nadam se sto prije uklopiti u tim i pruzati partije kakve je pruzao u Sportingu.

                      Valjda sutra nekako dobijemo Wolvesa i odemo na pauzu u dobrom raspolozenju, jos ako bi Chelsea kiksao kod Leicestera cista desetka, ali otom potom..

                      Comment


                      • Osim ako se baš zapustio tamo u Kini, Igalo je baš dobar izbor. Samo do kraja sezone, iskusan, igrao u PL, navija za Junajted. 300k mu je plata tamo, mi ćemo mu samo trećinu od toga plaćati do juna.

                        Kako god, ovo je mnogo bolje nego da nismo doveli nikoga. Ipak je Rašford van terena na duzi period a 3 takmičenja nas čekaju.

                        Mnogo je bitna sutrašnja utakmica ali biće baš zajebano, odmorni Vulvsi dolaze po pobjedu. Čak nije ni problem da sutra ne dobijemo jer i Čelzi ide kod Lestera, biće im i teze. Ali utakmica s Barnlijem će da boli, pobjedom tu smo mogli otići na samo -3.

                        Comment


                        • Mislio sam da je vama krilo potrebnije. Ako Marsijal ostane napadac, Dzejms krilo i Grinvud tu da odigra i jednu i drugu poziciju, meni je tu levo krilo prazno u formaciji 4 2 3 1.

                          Vidim i tu formaciju sa 3 nazad i 2 spica ali sam mislio da je samo privremena, za gostovanja, nakon povrede Rasforda. Izgleda da ce sada biti prva formacija, bar deluje po ovom transferu.

                          Samo se nadam da Ighalo nece biti opcija pre Grinvuda, ali je generalno dobra opcija.

                          +: Ako je Bruno trenirao sa timom bolje da krene od prvog minuta. Spreman je, povrede Pogbe, MekT i crveni Matica otvaraju vezni red. Neka odigra 60,70min kao AMC. Tesko da moze biti vise stete nego koristi.
                          Last edited by engleski_dopisnik; 01-02-20, 09:18.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Desno krilo nam je svakako potrebno, Dzejms ne moze biti standardan u prvih 11, mislim da smo ga preforsirali, većinu utakmica je igrao, naravno morali jer je jedina opcija ili jedna od dvije uz Grinvuda. Biće svega, i formacije sa 3 štopera i 2 špica, i 4-3-3 gdje će npr. Dzejms igrati i lijevo i desno, on je i efektivniji lijevo bio na početku sezone.

                            Jaoj zaboravih na taj Matićev crveni, tu nam se drastično smanjuju šanse da se nešto izvuče iz današnje utakmice. Onda je to sredina Fred-Pereira, tu je dosta promaje, 100% ide formacija sa 3 štopera, moguće da Bruno počne a ispred njega Marsijal i Grinvud. Sve su prilike da kiksate i vi a i mi.

                            Comment


                            • Fizicki mozda i najslabija sredina terena[emoji23]

                              Aj bar Bruno debituje. Valjda izvucemo 3 boda ali Fred, Mata, Pereira, Bruno i Dzejms ne sluti na dobro

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Očekivoa sam da stavi 3 štopera pozadi, ovako smo prilično ranjivi. Bio bih zadovoljan bodom

                                Comment

                                Working...
                                X