Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ustvari znaci skoro sigurno da ostaje LvG. Mi smo odjebali Murinja, Mendes nam zajebao Sanceza.
    sigpic

    Comment


    • Kako ja ne razumijem ovako inkognito ovo odrade ljudi
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • U prevodu to bi znacilo da se nemamo cemu dobrom nadati u buducnosti.

        Cestitke za upravu Junajteda.
        sigpic

        Comment


        • Nadam se da ovaj transfer ne znači ništa oko Moua, u suprotnom

          Comment


          • Mojesovski. Nije problem sto smo izgubili igraca, nije ni prvi ni poslednji. Ali skatuirali smo ga 33 utakmice uzastopno, bili spremni da damo 80 mil i onda niodkuda dodje Bajern i pokupi ga za 35 MIL EURA.
            sigpic

            Comment


            • Nema veze, napravice od nas LvG klub koji kupuje klince izmedju 12-16 godina pa ih onda prodajemo ozbiljnim klubovima.
              sigpic

              Comment


              • Mislim da je Vladan već stuko pola litre ...da se smiri
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ovo je cudno, bas cudno, onda sve u vezi Murinja i sve sto dobijamo od Portugalaca godinama, a tu prednjaci povezivanje sa Gaitanom, ali bilo je tu i povezivanja sa Di Marijom dok je bio u Benfiki, o Garaju da ne pricam, sve dolazi od Mendesa.

                  Niposto saburo, ni prvi ni poslednji igrac koji ce biti izgubljen, Bajernu trenutno Mancester ne moze parirati, ja sam vec rekao oni ce dovesti i Iguaina za 50 miliona eura, za druge je cijena 100, oni ce i Grizmana dovesti za 50-60, a klauzula mu je 80. Bajern je masina i niko s njima trenutno ne moze sto se transfera tice. nekako je Celsi najblizi jer za nevjerovatne pare prodaje igrace, ali ih opet ne kupuje jeftino kao Bajern.

                  Ovdje je problem druge prirode, Mendes koji gubi 10+ miliona eura, a taj ne gubi pare tako lako, sto znaci da je ovo opomena, ako brzo ne zavrsite Murinja s vama vise nema poslovanja ili su Vodvord i Glejzeri vec odjebali Zozea i sad Mendes objasnjava neke stvari upravi, vidite Renata od 80 miliona, ode on u Bajern za 35. Ako su odjebali Murinja sledeci je Gigs i mi postajemo Arsenal ili Liverpul. Ili je sve bilo dizanje cijene, sto bas i n ije upalilo onda. Jbm li ga, ja sa Van Galom nemam problema, tu je cilj jasan i to je moguce da traje jos najvise jednu sezonu, ali sa Gigsom itekako imam, taj se mozda planira na duze staze.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sances je ionako sranje, niko ga nije ni zelio u Junajtedu

                    sigpic

                    Comment


                    • Jebe nas Bajern opasno
                      Prvo Thiago, pa Vidal, sada i Sanches. Samo su nam Svajnija pustili, i to osakacenog. Ni Kroosa nismo uzeli

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Najmanji je problem sto smo izgubili igraca, ovo najverovatnije znaci da smo izgubili klub koji volimo, bar u onoj formi u kojoj smo ga zavolili. Od onog Junajteda u par godina smo dosli do ovoga da trebamo slaviti borbu za top4 u poslednja dva kola, i taman kad pomislim ovde se kosmar zavrsava i od sledece sezone dolazi Murinjo sto automatski znaci da smo ponovo u trci sa najvecima nama dolazi vest da se okrecemo ka tome da smo zadovoljni sa ovim sto imamo u zadnje 2-3 godine. I zbog svega toga svim srcem uz WH veceras iskljucivo zbog ljubavi prema Mancester Junajtedu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Šta je Mendes, bog? i ne postoje drugi fudbaleri sem njegovih? Kao, jebaće Junajted za 80 miliona za igrača koji može za dvostruko manje u Bajern. Super ako bi svaki posao tako odradio, dvostruko preplaćeni igrači i ucenjivanje su baš ono što nam treba.

                          Comment


                          • Nije bas isto, Tijaga nije htio Mojes, imao je mjesec dana, nije zelio dosao Bajern i pokupio za cijenu za koju je mogao Junajted. Vidal je bio cilj prve Van galove sezone, ne i druge, tako da samo Sances. Kros je bio Mojesov igrac, gledao ga, skautirao, ali je onda dobio otkaz i tu je sva prica oko njega zavrsila, nije ni pokusaja bilo, to je prva Galova sezona, a covjek jos tokom Mundijala potpisao za Real.

                            Jbg ako oces Murinja moras da trpis Mendesa. To sam odavno rekao da mi se ne svidja, ali je fakat da tako mora. Pa jbg i SAF mu je dao 7.5 miliona eura za Bebea, s njim se mora tako, Venger ga ne voli i s njim ne posluje uopste.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne znam ja Sancesa nisam video kod nas jer jednostavno milim da nema mesta za njega. Tu su Kerik, Svajni, Snajderlin i plus koliko vidim Mensa ce igrati u sredini a jos na to sve imamo i Ereru. Jednostavno ne vidim mesta za njega. Ajde Erera i da ode svi ostali ostaju a ako ce Mensa da igra nema mesta za jos jednog ovoliko mladog igraca. Mislim da je sve ovo bilo dizanje cene, nema sile da bi dali 80 milke za ovaj transfer a i Bajern sto je dao nije malo npr. Sta se sve pisalo za Gajtana i ostale izgleda je samo dizanje cene. Jeste smo skautirali Sancesa i mozda smo i izjednacii ponudu Bajerna a sa Murinjom mislim da to nema veze.

                              Comment


                              • Jbg drugovi, to je Mendes

                                Having previously played for amateur side Loures, Bebé was signed by Portuguese Second Division side Estrela da Amadora in the summer of 2009.[11] Regarded as the clubs star player,[11] he finished the season with four goals in 26 matches.[12] However, Amadora were beset by financial problems and offered him around Europe for £125,000 but found no takers.[11] His former agent, Gonçalo Reis, revealed that Bebé was offered to PSV Eindhoven for free in May 2010, but PSV turned down the offer as they did not know anything about the player.[13] As their situation worsened they stopped paying his wages, so he broke his contract and signed for Portuguese Primeira Liga team Vitória de Guimarães in the summer of 2010 on a free transfer.[14] His contract with Guimarães at first included a €3 million release clause, but this was increased to €9 million following his performances in pre-season games.[14] He finished with five goals in six friendly matches.[11]

                                On 11 August 2010, only five weeks after he signed for Vitória de Guimarães, Manchester United agreed an undisclosed fee with the Portuguese club for the transfer of Bebé.[15] The fee was reported to be around £7.4 million, believed to be the value of the buy-out clause in the forward's contract,[16] though reports in Portugal later claimed the fee was €9 million, of which the agent company GestiFute received €3.5 million (included agent fee) and the club only received €5.5 million (about 60%),[17][18] as third-party ownership is allowed in Portugal. It was also reported that Real Madrid and Benfica were interested in him.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X