Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čitao sam to da ga je hvalio, ali ajde da se potvrdi dolazak Murinja, mi mu već i pojačanja doveli i postavu odredili, a izgleda da ništa nije završeno (mada mislim da niko ne zna šta se dešava tačno).

    Comment


    • Cim se Rasi nudi ugovor znaci Mou se saglasio, mislim nece ga ugasiti kao mladjanog
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Nista to ne mora da znaci.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Rekoh ja da ce mag da bude cetvrti
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Rekoh ja da ce mag da bude cetvrti
            A to što Milan neće da završi ni blizu 2. mesta koje si im predviđao nikom ništa?

            Comment


            • E da ti znas koliko je uspjesan u prognozama sad bi digao ruke od cetvrtog mjesta

              Mada se sad vec sprda jer je dijametralno suprotno pisao, da nema sanse da se dodje do cetvrtog mjesta sa Van Galom i sl.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                A to što Milan neće da završi ni blizu 2. mesta koje si im predviđao nikom ništa?
                eh da je samo to omasio

                Comment


                • Jedan je Mika. Pre sezone dođe da neke prognoze pa se na kraju hvali iako to nije ni blizu onoga što je prognozirao.

                  Comment


                  • Iskreno jedna od najtezih sezona ikada za gledanje. Nema veceg horora kada zavisis od meca MC -ARS. Ne zna se koje vise ne podnosim.
                    Sada ce me spaliti grom ali steta sto je bio remi tamo "preko puta", sto bar danas komsijina krava nije bila lepa i zdrava pa da mu da malo mleka.

                    Dobro, pomocemo mi sami sebi... sa Cekicarima = X

                    Nemam volje za neko veliko pisanje ali meni je ovo apsolutno realno i zasluzeno za ovu sezonu:

                    1. LEI
                    2. TOT
                    3. ARS
                    4. WH
                    5. MC
                    6. MU
                    ...
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Air brate kako WH da bude 4ti?
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Izgleda definitivno bez Marsijala na cekicare sutra.

                        Comment


                        • Vest Hem do cetvrtog ne moze, ali mora da zapne zbog LE, mada je pitanje koliko im je to bitno ali eto.

                          x ce tu biti u najboljem slucaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Videli smo kako su odigrali kvalifikacije za LE početkom sezone u B sastavu. Tj. znamo da im to nije bitno. Ono što može da bude važnije je emocija pri oproštaju od

                            Comment


                            • Ja mislim da dobijamo zato sto mislim da WH bezi od LE. Secam se da su u kvalifikacijama za LE na pocetku sezone gurali rezervni sastav. Cak mislim da su se od LS oprostili jos pre ovog kola te otuda ovakvo bledo izdanje protiv Svonsija. Ovo mora da se dobije kako god. Jebo ih FA kup ako ne dobiju ove dve naredne tekme. A i igraju za 20% godisnje plate...

                              Comment


                              • Hahahaha Renato u Bajernu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X