Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Manchester United

    Vladane mogao si bar da napišeš odakle si preuzeo tekst o istoriji kluba.
    Što se tiče utakmice, jasno je da nam fali jedan ubojiti napadač, a nemamo ga još od velikog Ruda. Odbrana loša, svaki centaršut ih je preleteo, možemo biti srećni što nismo primili bar tri-četiri komada. Sa ovakvom igrom i 2-2 je dobar rezultat.

    Comment


    • Odg: Manchester United

      Darko dobrodosao (*#^R^
      Uzao sam istorijat sa Man Utd Srbija sajta/foruma @(*6sd$%
      sigpic

      Comment


      • Odg: Manchester United

        [quote author=Vladan link=topic=2668.msg195894#msg195894 date=1289676989]
        Darko dobrodosao (*#^R^
        Uzao sam istorijat sa Man Utd Srbija sajta/foruma @(*6sd$%
        [/quote]
        Bolje Vas našao h5g6k8
        Da li te ima tamo na forumu ili da li znaš nekog odatle? Čuo sam da je ovaj forum jak, pa reko da navratim da vidim kakva je situacija :=)

        Comment


        • Odg: Manchester United

          [quote author=Darko7United link=topic=2668.msg195907#msg195907 date=1289677559]
          Čuo sam da je ovaj forum jak, pa reko da navratim da vidim kakva je situacija :=)
          [/quote]

          Na dobrom smo glasu h5g6k8
          A gde si čuo o ovom forumu? @(*6sd$%
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: Manchester United

            [quote author=MKSerbia link=topic=2668.msg195912#msg195912 date=1289677933]
            [quote author=Darko7United link=topic=2668.msg195907#msg195907 date=1289677559]
            Čuo sam da je ovaj forum jak, pa reko da navratim da vidim kakva je situacija :=)
            [/quote]

            Na dobrom smo glasu h5g6k8
            A gde si čuo o ovom forumu? @(*6sd$%
            [/quote]
            Nigde ovako preko interneta, sa nekim od ortaka sam pričao, ne znam tačno sa kim, reče mi da je forum vrhunski, što i jeste ako ćemo realno. Odosmo mi u OFF ))

            Comment


            • Odg: Manchester United

              Lepo si cuo. Forum je jak. %QWT&W

              Comment


              • Odg: Manchester United

                Dobra je zastupljenost glavnih sportova na forumu @(*6sd$%

                Nismo otišli u OFF
                UNITED RULEZ /#*^D h5g6k8
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Odg: Manchester United

                  [quote author=Darko7United link=topic=2668.msg195907#msg195907 date=1289677559]
                  Bolje Vas našao h5g6k8
                  Da li te ima tamo na forumu ili da li znaš nekog odatle? Čuo sam da je ovaj forum jak, pa reko da navratim da vidim kakva je situacija :=)
                  [/quote]
                  Nisam tamo registrovan,ali sam citao dok je bio otvoren forum povremeno h5g6k8
                  Neka si dosao,neces se pokajati sigurno ^%@7f

                  ON TOPIC
                  GLORY,GLORY!
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Manchester United

                    Dobrodosao darko,ja sam registrovan tamo na forumu. @(*6sd$%
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Manchester United

                      [quote author=Darko7United link=topic=2668.msg195891#msg195891 date=1289676881]
                      Vladane mogao si bar da napišeš odakle si preuzeo tekst o istoriji kluba.
                      Što se tiče utakmice, jasno je da nam fali jedan ubojiti napadač, a nemamo ga još od velikog Ruda. Odbrana loša, svaki centaršut ih je preleteo, možemo biti srećni što nismo primili bar tri-četiri komada. Sa ovakvom igrom i 2-2 je dobar rezultat.
                      [/quote]
                      Berba,Runi,Owen.

                      Dobrodosao!
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: Manchester United

                        Glavno da se Rooney oporavio fizički, a pogotovo psihički, i opet će on zabijati kao prošle sezone! 7@$**
                        Trebao bi zaigrati sljedeće subote protiv Wigana, a ja bi uz njega stavio Machedu! Zaslužio je sa ovim golom, a Berba i Čiči neka idu malo na klupu. Nadam se da će i Giggs biti spreman.
                        Dobro je kod Uniteda da nije samo jedan igrač u top formi, i da se samo od njega očekuju golovi, već imamo mnogo "bljeskova". Malo bljesne Berbatov na početku sezone, pa Hernandez, malo Park, Nani polako postaje konstanta (protiv Aston Ville ponovo asistencija Vidiću)...kad još proradi Rooney, a "penzići" Scholes i Giggs daju ruku... $8#a '65slif ...... a i ta Chelsa mora više kiksati negdje... &*(@W6

                        Comment


                        • Odg: Manchester United

                          Evo nečeg novog i zanimljivog
                          http://www.youtube.com/watch?v=jKasX...layer_embedded

                          Comment


                          • Odg: Manchester United

                            Ronaldo: "Nedostaje mi Mančester"

                            [img width=540 height=293]http://www.dodaj.rs/f/h/kB/1YjkJuUE/crutd.jpg[/img]

                            Kristijano Ronaldo je svojom poslednjom izjavom da mu nedostaje Mančester Junajted skrenuo mnogo pažnje na sebe.

                            Ronaldo je svojom izjavom aludirao na mogući povratak na Old Traford, u bližoj ili daljoj budućnosti. Portugalac je proveo šest godina na "Teatru snova", gde je osvojio tri Premijer lige, Ligu Šampiona i još mnogo druge brojne trofeje. Iako je imao odličan start u Madridu, a sada opet igra u njegovoj prepoznatljivoj formi, Ronaldo nije odbacio mogućnost povratka u klub koji je od njega i napravio ovo što je danas:

                            "Da buden iskren, nedostaje mi Premijer liga i Mančester Junajted. Lepa sećanja me vežu za taj klub. Tamo imam mnogo dobrih prijatelja i svi mi oni mnogo nedostaju, ali nikad se ne zna. Tamo je i Aleks Ferguson koji mi je kao drugi otac. Mnogo mi je pomogao za šest provedenih godina, naučio me je mnogim stvarima." rekao je Ronaldo za španske medije.

                            Preuzeto sa: www.mufc-serbia.com

                            Comment


                            • Odg: Manchester United

                              Neočekivani kiks Čelse danas, a najistaknutiji igrač Sunderlanda je bio naš Welbek! 7@$** #$&+|r

                              Comment


                              • Odg: Manchester United

                                [quote author=TORCIDA VŽ link=topic=2668.msg196903#msg196903 date=1289772881]
                                Neočekivani kiks Čelse danas, a najistaknutiji igrač Sunderlanda je bio naš Welbek! 7@$** #$&+|r
                                [/quote]
                                Nadam se da će Kejhil i ekipa da ih "pročačkaju" u sledećem kolu, jer će nam svaki njihov kiks biti prekopotreban, upravo zbog međusobnog duela i našeg duela sa Arsenalom.

                                Comment

                                Working...
                                X