Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali Blind i Rasford su preforsirani, ne i Marsijal, to je bas strasna logika. Moralo da se desi, 46 utakmica ej
    sigpic

    Comment


    • Njega sam zaboravio. Da je rekao za njega odmor imalo bi smisla
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • [VINE]iQeeqOIJFQQ[/VINE]

        Kako stvari stoje sad ce moci da odmara do kraja sezone.

        Kad ce vise da dobije otkaz, ne mogu vise da ga gledam.

        EDIT:
        Anthony Martial has a tight hamstring. [BT Sport]
        Last edited by srdjan_sl; 07-05-16, 12:41.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ali da su Erera i Snajderlin uticajni na igru kao Felaini i nisu bas, a nije da nisu dobili vise prilika.
          Stoji da su imali katastrofa sezonu kao i to da trener ne može da bude izgovor za većinu partija. Podržavam tvoje kritike za Morgana pogotovo. Kako Marsijalu ništa nije izgovor, Smolingu, De Gei, Felainiju, malom Rašfordu, pa i Rojo je ispred većine po zalaganju koliko god hendikepiran bio. Preduboka rupa za razmatranje, mislim da nema smisla dok ne vidimo ko je menadžer za 16/17.

          Comment


          • Koliko se malo sansi daje protivniku kad igra neko ko je iole stoper pored Smolinga, Noric imao jednu jedinu i to je to. Mada daleko od toga da Roho uliva povjerenje, posebno kod skokova.

            Dakle situacija oko cetvrtog mjesta je sledeca. Sad sa istim brojem utakmica Junajted ima 63, a Siti 64. Siti ima mnogo bolju gol razliku i ukoliko dodje do istog broja bodova, sto je isto moguce, Siti ce biti cetvrti. Junajtedu je potrebno da dobije Vest Hem i Bornmut(ovo drugo je formalnost), ali dobiti Vest Hema u njihovoj poslednjoj utakmici na Aptonu je sve sem lak posao. Ja bih rekao skoro pa nemoguc. Uopste te dvije pobjede i nisu bitne ako Siti pobijedi svoje dvije utakmice, ali samo jedan kiks, nebitno poraz ili remi i dvije pobjede Junajteda i oni su peti. Vest Hem je takodje u toj prici, danas dovbija Svonsi i prilazi na dva boda od cetvrtog mjesta, nema Marsijala i Felainija, ne moze se savladati Vest Hem.
            sigpic

            Comment


            • Kako sam gledala samo od 20 min prvog poluvremena pa do kraja istog, ovoga puta nisam dovoljno kompetentna da vas nerviram.
              Ali i ono što sam videla...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Koliko samo losa utakmica Junajteda danas, jeste da smo pobedili ali to ne umanjuje ocajnu igru. Moram da napomenem ponovo velikog maga LvG i njegovu takticku zamisao da brzonogi Mata igra desno krilo a da pritom Lingard igra centralnog veznog igraca, ja ne znam kako to uopste nekom normalnom padne na pamet, ali sad ce biti kako je "jedan od najboljih trenera" to uradio kako bi nesretni Basong pogresio i omogucio Mati da postigne gol i samim tim obezbedio 3 boda sa jako teskog gostovanja.
                Tuga
                sigpic

                Comment




                • Gledaj De Heu i Rohoa, a idite u sredinu idioti
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Vest Hem je takodje u toj prici, danas dovbija Svonsi i prilazi na dva boda od cetvrtog mjesta
                    sigpic

                    Comment




                    • Dobro, to može da im degradira motivaciju značajno.

                      Ništa...



                      Comment


                      • Osim ako Siti ne pobijedi protiv Arsenala sutra, sve zavisi od Junajteda samog što se tiče borbe za 4. mjesto, što je nestvarno ali istinito. Ali igra je tako jadna, mora Van Gal da ide šta god da se desi do kraja sezone, za gotovo 2 godine pod njim Junajted nikako da poboljša kvalitet igre (osim one serije pobjede u martu i aprilu 2015. kad su baš dobro igrali). Ono što gledamo protiv Noriča u maju 2016., isto smo gledali na gostovanju Palasu prije tačno godinu dana. I tad i sad imamo dosta sreće da izvučemo pobjede u ovim utakmicama gdje je protivnik katastrofa.
                        Bojim se da će top 4 natjerati ove u klubu da zadrže Van Gala, što je katastrofalno. Osim što bi dao šansu mladima, sledeća sezona bi bila izgubljena kao i ova što je.

                        Comment


                        • Rasfordu ce biti ponudjen dugorocni ugovor, 1.7 miliona eura godisnje, odnosno 27 000 funti nedeljno.

                          Na 35 000-40 000 je Januzaj posle Mojesove sezone, ali opet za njega je PSZ nudio velike pare, a nije se znao da ce mu stav prema treningu i radna etika biti prelosa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Koliko se sjećam pričalo se o ponudi PSŽ-a od 40 miliona (ne znam da li funti ili evra), niko nije bio za prodaju, što kažeš, ko je znao da će imati ovakav stav.

                            Comment


                            • Trebao je da se posalje u paketu sa ADM za 100 milke i deri arape...

                              Comment


                              • Njega je Murinjo stalno hvalio,eto prilike
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X