Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nas bas komentatori mrze
    sigpic

    Comment


    • Klop ima da poludi, pogresna tema sta tu komentarisete [emoji1]

      Sent from my Mi 9T using Tapatalk

      Comment


      • Ali ovaj Lindelof, ovo je najgori stoper ikad, ikad!!!
        sigpic

        Comment


        • Ovaj nema osnovnu fudbalsku skolu, sta je bre ono?!?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • 13. mjesto, dva boda od ispadanja
            Ali kako sam mislio dobro je ovo bilo, amaterizam totalni u odbrani no ko igra u toj istoj odbrani nista ne smije da iznenadi.
            sigpic

            Comment


            • Da pitam samo nesto...
              Gdejekakojestaradi Žoze, je l zauzet?

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Iznenadjujuce los Liver, nisam uopste ovo ocekivala, ali kakvi amateri igraju kod nas: Fred, Roho, Pereira, Jang, Lindelof, Lingrad (da ga ne zaboravim) ...pa oni nisu ni za nizerazredni neki tim...bem ti!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ocajni su igraci ali da ih neko trenira kako treba bili bi makar sesti. Ne moze se bez trenera nista. ALi dati Smolinga na pozajmicu da bi ti igrao Lindelof, to mora biti najgori potez ikad.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da se igraju samo derbiji ova sezona ne bi loše izgledala mogli smo dobiti i danas i protiv Arsenala, plus pobjeda protiv Čelzija.

                    Kako god, dobro su odigrali i sačuvali obraz. Samo me brine da ne bude već u četvrtak bruka protiv Partizana.

                    Comment


                    • Posto me LE zanima taman koliko i lanjski snijeg nama i treba ta bruka da ga sklone odma i postave Alegrija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jaoo ne pominji mi JNA
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • 20% posjeda u drugom dijelu, ofanzivni Ole, Junajtedov put
                          Koliko su se ogrijesili o Van Galu i Murinju. Devet kola - 10 bodova looooooool
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne mrači Vladane, on ako nastavi sa lošim rezultatima šutnuće ga, to je najmanji problem. Što se mene tiče, treba mu dati još neko vrijeme, recimo do decembra.

                            @Olja bod na JNA taman

                            Comment


                            • Druze mi smo 13, dva boda od opstanka, tri od 19, a sest od 20. mjesta. Posle jebenih devet utakmica. Kakvo crno vrijeme, daj mu nogu u dupe istog momenta, ovo je sramno, ovo je dno dna. Preko dva mjeseca nismo dali preko gola u utakmici, mi smo u borbi za opstanak, to je novi Junajtedov put valjda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako ostane ova neznalica moze li do biti bolji od konkurenata u borbi za opstanak? Ovo su nasi derbiji

                                Norwich (a)
                                Bournemouth (a)
                                Brighton (h)
                                Sheffield Utd (a)
                                Aston Villa (h)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X