Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ognjen View Post
    Ode i Darmian.
    Sta pijes?
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Sta pijes?
      Mislim da nije trenutak za slavlje jer Matteo ode samo na pozajmicu.

      Comment


      • Originally posted by ognjen View Post
        Mislim da nije trenutak za slavlje jer Matteo ode samo na pozajmicu.
        Mislim da on ide skroz, za neki smesni novac jer mu ugovor istice sl sezone.

        Ko ide na JNA?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik MK II View Post
          Ko ide na JNA?
          To bi tek blamaža bila, da dođe neki naš čovek da navija za Mančester protiv Partizana u sred Beograda
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Konačno ode Smalling, sad da ga zaprati i Jones pa da se oporavlja klub u odbrani polako.

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              To bi tek blamaža bila, da dođe neki naš čovek da navija za Mančester protiv Partizana u sred Beograda
              Navijali su i za Liverpul, ništa čudno

              Comment


              • Koji li ce tim protiv Partizana izvesti nas veliki strucnjak Vole? Drugi ili treci, posto prvi nemamo

                Lijepa sansa svakako za Partizan, ali i Astanu i Alkamar da pobijede nekad veliki Mancester Junajted.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik MK II View Post
                  Vredjaju se legende kluba zbog Kristofera Lojda Smolinga. Neka to sink in samo.
                  Ako, kao što sam i pretpostavio, sada kada je klub u najvećem sranju, polako izlazi ko je u stvari kakav čovek i "navijač" ovog kluba, da se to pročisti, da se barem ne lažemo više.

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    To bi tek blamaža bila, da dođe neki naš čovek da navija za Mančester protiv Partizana u sred Beograda
                    Kakva je razlika u navijanju izmedju dva pomenuta kluba, i kakve veze ima koji je klub iz koje zemlje/grada. Ne navija se za Zvezdu/Partizan zato sto su iz Beograda/Srbije valjda? Kao da Zvezda i Partizan nemaju navijace iz drugih zemalja npr.Makedonija, Bosna, Grcka itd itd, totalni nonsense. To ako sam ja iz Beograda znaci da moram da navijam za Zvezdu/Partizan u suprotnom nisam dovoljno Srbin jel to ta teorija?

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Last edited by Brian McShtull; 30-08-19, 16:22.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      To bi tek blamaža bila, da dođe neki naš čovek da navija za Mančester protiv Partizana u sred Beograda
                      Al ću da se blamiram
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Al ću da se blamiram
                          Bicika, što ne posetiš stare drugare slabo te ima

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Kakva je razlika u navijanju izmedju dva pomenuta kluba, i kakve veze ima koji je klub iz koje zemlje/grada. Ne navija se za Zvezdu/Partizan zato sto su iz Beograda/Srbije valjda? Kao da Zvezda i Partizan nemaju navijace iz drugih zemalja npr.Makedonija, Bosna, Grcka itd itd, totalni nonsense. To ako sam ja iz Beograda znaci da moram da navijam za Zvezdu/Partizan u suprotnom nisam dovoljno Srbin jel to ta teorija?

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            Kako misliš kakva je razlika? Razlika je što ti kao simpatizer Liverpoola ćeš za života odgledati taj Liverpool 0-5 puta, i to uglavnom kada gostuju negde po Evropi. A ja kao navijač Partizana ću gledati taj klub nebrojano mnogo puta, i biti deo najvećih uspeha/neuspeha voljenog kluba. Razlika je u emociji.

                            Ne znači da moraš da navijaš za klub iz Srbije(mada je jebeno logično) i ne znači da si manje Srbin ili šta već pokušavaš da kažeš, ali naravno da postoji razlika. Velika razlika.


                            Djavoli, vidimo se na JNA.
                            Last edited by mark !t zer0; 30-08-19, 17:43.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Kako misliš kakva je razlika? Razlika je što ti kao simpatizer Liverpoola ćeš za života odgledati taj Liverpool 0-5 puta, i to uglavnom kada gostuju negde po Evropi. A ja kao navijač Partizana ću gledati taj klub nebrojano mnogo puta, i biti deo najvećih uspeha/neuspeha voljenog kluba. Razlika je u emociji.

                              Ne znači da moraš da navijaš za klub iz Srbije(mada je jebeno logično) i ne znači da si manje Srbin ili šta već pokušavaš da kažeš, ali naravno da postoji razlika. Velika razlika.


                              Djavoli, vidimo se na JNA.
                              Ako cemo da se bavimo nekim lokalnim patriotizmom onda prvo da krenemo od manjih sredina. Zasto ljudi iz Kraljeva, Nisa, Cacka, Uzica, Novog Sada itd navijaju za klubove sa Topcidera a ne za svoje lokalne klubove? Ne kazem da klubovi sa Topcidera treba da pripadaju iskljucivo Beogradjanima, ali mi je nelogicno da ta dva kluba u gore navedenim gradovima imaju vise navijaca od lokalnih klubova.


                              Novak ima 5 miliona navijaca u Srbiji, od tih 5 miliona 4.99 miliona nikad nije gledalo Novaka uzivo, cak i kad je bio turninr u Beogradu tribine su bile prazne.

                              U svakom slucaju za navijace vaseg najveceg rivala koji gaje simpatije prema Man. Unitedu ovo je savrsen mec.
                              Last edited by belgrade_owl; 30-08-19, 18:03.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Kako misliš kakva je razlika? Razlika je što ti kao simpatizer Liverpoola ćeš za života odgledati taj Liverpool 0-5 puta, i to uglavnom kada gostuju negde po Evropi. A ja kao navijač Partizana ću gledati taj klub nebrojano mnogo puta, i biti deo najvećih uspeha/neuspeha voljenog kluba. Razlika je u emociji.

                                Ne znači da moraš da navijaš za klub iz Srbije(mada je jebeno logično) i ne znači da si manje Srbin ili šta već pokušavaš da kažeš, ali naravno da postoji razlika. Velika razlika.


                                Djavoli, vidimo se na JNA.
                                Iz manjeg sam grada u Bosni, znam čovjeka srednjih godina koji živi za Zvezdu u pravom smislu te riječi, nisam siguran da je išao na utakmice kluba, možda ali malo puta a fanatik živi, ono se ne viđa često. A, dakle, daleko od nekog ko ide na same utakmice.

                                Ne potcijenjujmo ničiju povezanost za bilo koji klub, posebno za neki Liverpul koji je, izuzev jedne LŠ, bio smijurija od 1990. pa sve do prije par godina.

                                Nervira ta tendencija Delija i grobara da omalovažavaju navijanje za strani klub, vas niko ne dira. Forsiranje svakoga da razmišlja kao kolektiv takođe.

                                Ako ćemo logički ići, niko osim Beograđana nema pravo da navija za Zvezdu i Partizan, već moraju samo za lokalne klubove.

                                Comment

                                Working...
                                X