Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojim se da se Olea ovde ne pita nista, obicni "yes man" sto Drvenom i Glejzerima u potpunosti odgovara. To ce ici tako dok nezadovoljstvo navijaca ne bude preveliko zbog nedostatka rezultata, a to je neminovno sa ovakvim igrackim kadrom, i onda ide otkaz pa sve u krug. Cekaju nas uzasne godine posto tesko da mozemo napraviti nesto dok uprava ovako funkcionise. Iako sam se gnusao na pomisao da nas Saudijci preuzmu iz ove danasnje perspektive mi to dodje kao manje zlo.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ma bas nejasno ovo sa Smollingom, ispada kao da Ole nije ni racunao na njega. Hajde u napadu imaju ovi mladji igraci pa hoce da im pruzi sansu ali u odbrani cisto sumnjam da se moze adekvatno osloniti na Roja kao jednu od opcija.

        Comment


        • Ma kakvi mladji u napadu, nema od toga nista Ognjene, to je prica koja se prodaja priglupim masa o Mancesterovom putu, romantizmu, da se naloze malo pa ce onda da ih sasijece brutalna stvarnost. To ce da dobije prostor na kasicicu u ligi sem ako ne bude povreda, evo protiv Sautemptona nema Martijala i Soua, Grinvud je talenat ali osloni se ti na njega 50+ utakmica u sezoni eventualno? Nema od toga nista, pa ne mozes se osloniti na Martijala i Rasforda koji su uzasno nekonstantni, kamoli na djecu od 17 godina. Ovo je klasicno samoubistvo.

          A odbrana je u zescem kurcu vidjeces vec, Balji je divlji idiot, van terena jos pet mjeseci minimum, Roho od kidanja ligamenata koljena nije ni sijenka nekadasnjeg igraca, Tuanzebe je dijete, Dzons zna da odigra ludilo, ali znas da ce ti usrati sve posle odredjenog broja utakmica, a opet svi oni su defanzivno bolji od Lindelofa. Eto kakva nam je odbrana, ali ovu trojicu niko nece, i ja to kapiram, Smolinga oce, pritom mozda je zelio da ide i igra stalno, posebno kad je vidio da budala grada Viktor Lindelof ima prednost u odnosu na njega, a nije mu ni do clanaka defanzivno. Debili misle ako ih je Lester epski zajebao i ako su platili Megvajera 80 miliona funti da je on Nesta, stvarnost je da je pitanje je li bolji od Tarkovskog? Ali da menadzer to ne vidi i da se trpuje na neku pas igru od odbrane je stvarno nevjerovatno, jer od te igre mi nemamo nista, jer nam je sredina Pogba koji gubi 223847485 lopti tokom utakmice i MekTomini koji ne daje pas duzi od tri metra. Pritom nam je desetka covjek bez ikakve vizije i pasa. Mancester ceka pakao od sezone, a prvi ce glavom da plati trener naravno, kao i uvijek. Iako nije najvise kriv, ali je kriv sto prihvata sve ovo i sto je totalno nedorastao ocigledno. Ne ulazis u sezonu bez rotacije, da se nadas da nece biti povreda, vidi se da je on pocetnik i da pojma nema o poslu.

          I jako, jako ruzno ce zavrsiti ova avantura po njega.
          sigpic

          Comment


          • Pa ja tek sad vidim za Smolinga, on prije Roha i Džonsa da ide je suludo.

            Baš bi jeziva sezona mogla da bude, jezivija od prošle. Posebno otkad nam je Anđus predvidio (ponovo) borbu za titulu

            Ali stvarno, bez rotacije u sredini, naprijed rotacija skroz nedokazana djeca. Nazad bolja situacija ali džaba i to, Šo je limitiran, nije to taj igrač od PSV-a. Bisaka dobar, Megvajer isto, ali kad nekog od njih nema alternativa opet slaba.

            To što nema otkupne klauzule na Aleksisa i Smolinga možda znači da Vudvord nije dao jer konta da će šutnuti Olea u toku sezone.

            Comment


            • Citam Norvezane, pa i oni iznevjerovali da smo njega postavili za trenera, cak i navijaci Moldea kazu da on nije nista posebno ni za norvesku ligu, sta nam uradi PSZ, haos
              sigpic

              Comment


              • Pa iskreno znam par navijača iz PL (uglavnom Arsenalovaca ali i drugih rivalski klubova) svi su bili sretni kad ste mu ponudili stalni ugovor, meni je bas bilo cudno sto su vecinom svi navijaci junajteda bili zadovoljni njegovim izborom. Po meni on vam je gori i od Mojesa to sto je legenda bio kao igrac nista ne znaci, pa on je trenirao ovaj Molde sto je ispao od Partizana. Znaci rang tog kluba je manji od Zvezde i Partizana. Kao kad bi Lalatovic dosao sad lupam u Totenham

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                Comment


                • Lalatović na Old Trafordu, e to bila ludnica, svi bi završili u košuljama koje se kopčaju na leđima [emoji23]

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Bili su sretni jer odlazi Murinjo, osoba odgovorna za sve loše stvari u i oko kluba. Moš mislit xD

                    Šta je plan za naredne sezone? Šta ako Smoling i Sančes pokidaju, šta s njima, zadržati ili prodati? Ok, vjerujem da bi Smolinga prodali, ali nisam siguran da ne bi razmišljali o ostanku Sančeza. Šta smo s tim postigli, i za koliko godina možemo očekivati remont ekipe?

                    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
                    I ain't psycho but my life is.

                    Comment


                    • Ode Smaldini, srecno Mike... Tu su Roho i Dzons kad zatrebaju
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment




                      • Srecno Smolinze, ako je pametan vise nikad nece igrati za ovaj toksicni klub. Stavi i Ronalda u dzep, svi drugi su vec tamo

                        Kejn najsrecniji covjek u PL sad, nema Smolinga da mu ne da da mrdne
                        sigpic

                        Comment


                        • Partizan, Astana i još jedan

                          Comment


                          • Povratak u hram fudbala.

                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Pihhhh, bzvz
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ode i Darmian.

                                Comment

                                Working...
                                X