Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
      Tek sam sad skontao ovo, bas mi je drago sto su mu vratili devetku. #AM9
      sigpic

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Steta je samo sto se veznjak nije doveo, ali mislim da ce ona dva pojacanja u odbrani da nas mnogo poboljsaju, cak i vise nego sto to navijaci ocekuju.
          Bolno je bilo ove 2-3 sezone bez desne strane uopste u napadu, sad ce to drugacije izgledati.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          Najgore sto se taj veznjak nije ni pominjao od pocetka prelaznog. Bruno i Dibala su vise desetke, a tu poziciju ima ko da nam igra tako da nas oni ne bi nesto posebno unapredili.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Najgore sto se taj veznjak nije ni pominjao od pocetka prelaznog. Bruno i Dibala su vise desetke, a tu poziciju ima ko da nam igra tako da nas oni ne bi nesto posebno unapredili.
            Pominjao se Longstaf, koji msm i da ce doci sledeceg leta.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik MK II View Post
              Pominjao se Longstaf, koji msm i da ce doci sledeceg leta.
              E dobro si. On se pominjao ali dosta stidljivo. Upitno je koliko bi on poboljsao vezni red.

              Comment


              • Jebemu ja sam mislio da je taj Longstaff bar gotova stvar..

                Comment


                • Nedorečen prelazni rok, pojačali odbranu, ne i vezni red i napad a istovremeno ostali bez Lukakua. Mnogo će zavisiti od toga kakvu sezonu će imati Mektominej, Fred, Marsijal, Rašford.

                  Sutra sa Čelzijem. Imam osjećaj da će baš da grizu na terenu, em nova sezona i prva utakmica em Old Traford, sad na šta će sama igra ličiti to ćemo da vidimo.

                  Comment


                  • Jel jos neko nesyrpljiv iako smo imali kriminal prelazni rok?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik MK II View Post
                      Jel jos neko nesyrpljiv iako smo imali kriminal prelazni rok?
                      Jedva čekam da lopta krene sa centra.
                      I ako sam skoro siguran da nas očekuje itekako turbulentna sezona sa puno uspona-padova.

                      Comment


                      • Naravno, iako ne očekujem ništa posebno, ali vjerujem da možemo napraviti mali pomak u odnosu na prethodnu godinu.
                        I ain't psycho but my life is.

                        Comment


                        • Originally posted by Erik MK II View Post
                          Jel jos neko nesyrpljiv iako smo imali kriminal prelazni rok?
                          Naravno, jedva cekam da krene

                          Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment




                            • Sta ce ovaj Pereira ovdje koji kurac

                              Dok se Smoling ne vrati bas me zanima kako ce funkcionisati Megvajer i Lindelof, po svim zakonima logike ocajan stoperski tandem, ali da vidimo, ovi oko njih napokon imaju brzinu i defanzivu, mada Sou zna da bude i rupa cesto. Bilo bi sjajno da je Tuanzebe poceo pored Megvajera. Isto je velika steta sto Gomes nije na klupi. Desno nemaju sta da traze ni Pereira ni Lingard.

                              Mada ako ovakav Celsi ne dobijemo i to rutinski daj da se odma spremamo za sledecu sezonu. Ovo je tuga na sta njima lici prvi tim.
                              sigpic

                              Comment


                              • E da, kad je tesko i kad vidim koliko se pljuje Sancez samo se sjetim, a onda i na terenu vidim Mikitarjana i sve nekako bude lakse.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X