Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bye bye Rom. Sve najbolje
    Sad ulozit te pare u veznjaka, Bruno ili Eriksen pa koliko god da kostaju.
    Last edited by Miki28; 07-08-19, 20:18.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Mislim da je greska prodaja Lukakua, ali vidjecemo. Ako se ne uklapas u trenerove zamisli ima logike da prodas tog igraca, medjutim njegovo ponasanje na terenu i zalaganje je bilo na nivou, mnogi prije njega su zasluzili da napuste klub. Medjutim jedan je od bukvalno 5-6 igraca u Mancesteru koji imaju neku trzisnu vrijednost, njegova je sjajna posle ove dvije sezone, pogotovo prosle, ali kad vidis da je Megvajer skuplju od njega dodje ti da udaras glavom u zid.

      Njegovo ponasanje ovog ljeta je opet isprovocirano bijednim ponasanjem kluba, cak i ponizavajucim. Ne opravdavam, ali mogu da razumijem njegov revolt jer jednostavno nije fer, jer kakvu poruku klub salje kad jedan Pogba moze da pisa i sere po klubu bez ikakvih posledica, da se setka po terenu i da mu jednostavno puca kurac, dok drugi koji su krv pisali na terenu za mnogo manje bivaju kaznjeni. Ali to je stanje u kojem se klub nalazi nazalost.
      sigpic

      Comment


      • Everton i Lester izgledaju kao mnogo zdraviji klubovi u ovom trenutku, sesto mjesto se ozbiljno klima. Erera nije zamijenjen, Lukaku nije zamijenjen. Vudvord je jednostavno neposoban. Pojacas odbranu, oslabis sredinu i napad. Bukvalno se lik sprda.
        sigpic

        Comment


        • Pre bih rekao lik ne ume.

          Comment


          • Ne vidim neku svetliju buducnost dok se ne naprave velike promene u upravi.
            Naravno, tu su i Glejzeri...

            Comment


            • Logika bi bila da, pošto smo sad prodali Lukakua, imamo spremnu zamjenu. Ali bilo je logično i kad su Erera i Felaini odlazili da će tako biti.

              Još 6 i po sati, ne nadamo se ničemu ali da ispratimo.

              Everton are looking to sign Marcos Rojo for £25m #mulive [talksport]
              Jeste da je ova priča išla i prošlog ljeta, ali da vidimo. 7 štopera mi imamo u ovom momentu
              Last edited by BorisUnited99; 08-08-19, 11:15.

              Comment


              • Gomes and Garner to Sheffield United? This is bizarre as feck!
                Koji kurac?
                sigpic

                Comment


                • Prelazni rok na nivou Mojesovog komotno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hoćemo li uspeti utopiti Roha u Everton?
                    Ja i dalje ne verujem da nismo osvežiti vezni red i pojačali konkurenciju s kvalitetom.
                    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 08-08-19, 17:47.

                    Comment


                    • Jebena katastrofa, jebeni Glejzeri, jebeni Vudvord. Pojacas jednu liniju, oslabis dvije. Eto ko nama vodi klub.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mektominej,Matic,Pereira,Pogba,ima li jos nekog igraca u tom veznom redu,mozda ce Solskjer da igra 4-2-3-1, u tom slucaju ovo nekako i da prodje,Mata ili Aleksis Sancez da igraju te desetke ili nekog poluspica.

                        Comment


                        • Očajna sredina, samo Mc tu ozbiljan ovo ostalo sve nezainteresovano

                          Comment


                          • Vrv se ozbiljno racuna na Freda ove sezone, da ce najzad da proigra.

                            Ja se samo nadam da se nece otpustiti odmah Ole ukoliko dodje do serije losih rezultata. Svidja mi se kako radi, iako ovo nije bio prelazni rok kakav smo ocekivali... ali svidja mi se kako Ole razmislja i planira za buducnost, samo mu treba sad dati i vreme da sprovede sve to u delo.

                            U principu sam zadovoljan sa dovedenim, osim naravno 80m za Megvajera... tu maks 50. I steta sto se nije dovela zamena za Lukakua...
                            Zato dogodine ocekujem dosta, mora vezni da se pojaca i tu se onda nadam Rubenu Nevesu. Isto tako ne bi imao nista protiv da se dovede jos jedan njegov zemljak pa i klupski kolega Jota. Brz, jak, dobru zavrsnicu i za rotaciju dobar a mislim da bi mogao i da se probije u prvih 11.

                            Sad sve su to zelje i mastanja... samo se nadam da ce svi dati 110% u novoj sezoni i onda se mozemo nadati dobrim rezultatima. Ja sam optimistican, iako kazem prelazni nije sjajno odradjen.

                            Comment


                            • Postali smo FK Dogodine.

                              Comment


                              • To FK Dogodine je vec poznato zadnjih godinu dana unazad... jasno je da nista ne moze preko noci, zato treba sada istrpeti Ole-a jer mislim da nas moze vratiti nazad gde pripadamo.
                                Uz ovu konkurenciju bice pakleno tesko, ali rekoh optimistican sam. Imamo solidnu bazu, jos da odu par igraca na koje se ozbiljno ne racuna i da se ubuduce planski igraci dovode a ne samo zbog imena, koji dolaze zbog para a ne zbog samog Junajteda.

                                Comment

                                Working...
                                X