Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se nadam još nekom iznenadjenju do kraja prelaznog... tipa Eriksen.

    Jer nama bas treba kreativac, jer pored Pogbe i Mate i nemamo nešto puno kreativaca. Ajde možda još da se dodaju Pereira i Gomes ali ne znam koliko će oni minuta dobijati.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Evo prognoza za kraj prelaznog roka koji indirektno ima veze sa nama.

      Nejmar ide u Barsu, Dibala ide u PSZ.

      Zato smo kao odustali od njega...

      Samo teorija, pretpostavka.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Ja se nadam još nekom iznenadjenju do kraja prelaznog... tipa Eriksen.

          Jer nama bas treba kreativac, jer pored Pogbe i Mate i nemamo nešto puno kreativaca. Ajde možda još da se dodaju Pereira i Gomes ali ne znam koliko će oni minuta dobijati.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk
          Ako Megvajer vrijedi 80 miliona funti, a Ake 75, koliko vrijedi Eriksen pa sve u poslednjoj godini ugovora? 280 miliona? Pereira je takticki ocajan, Gomes je silo, nisko teziste, ludnica prvi dodir, ubrzanje i dribling, pojesce ga ako bude desetka jbg, na krilu bi mozda bila drugacija prica, ima samo 52 kg, on treba da ojaca noge kako zna i umije.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Da nije zalosno bilo bi smesno.
              sigpic

              Comment


              • Bravo majstori, jebes veznjake. To nam ne treba.

                Presmijesni smo.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Na osnovu cega je Paul Hirst dovoljno pouzdan izvor?
                  On je samo iz price svih tih Andy Mittena koji sami zive u zabludi da su obavesteniji nego sto jesu.
                  Ti engleski pajaci sluze da se vrse takticke igre, oni ocajni za nekim statement tweet-om, klubovima odgovara da se preko njih stvara utisak sto manje ocajnosti...

                  Nije da sam ubedjen da ce doci jos neko, ali daj ljudi zajebi te sa britanskim deluded pajacima...

                  Comment


                  • Meni 10 puta vise smeta sto su u klubu jos Rojo, Darmian, Mata, pa i Matic, a i Jones (kako je Maguire dosao), nego to sto mozda necemo da dovedemo nikog vise.

                    Sa Bissakhom i sa Maguire-om sam zadovoljan.
                    Maguire jeste preskup ispao, ali Maguire je ubedljivo najbolji stoper koji moze da se dovede a da ne igra kao placenik. Ja u Kulibalija ne verujem...
                    Bisaka je opasan, i ni sam ne bih znao da navedem ko je to bolja opcija za desnog beka u ovom momentu.

                    Znaci stoper i desni bek pokrpljeni. 2 od 4 uska grla koja su nas kocila.
                    To sto moramo da preplacujemo sad iz ocajnosti, i to sto iz ocajnosti ne mozemo da dovedemo ono sto nam treba na desnom krilu je problematika koja nije vezana samo za sadasnje vreme. To je vise posledica.

                    Zalosno bi bilo da se Fernanes ne dovede. Za Dybala-u mi nije zao uopste.

                    Comment


                    • Btw. Je l' Cooper bese onomad samouvereno pisao kako je Benatia vec u avionu i svakog momenta treba da sleti u Manchester i da direkt nastavi u Carrington?

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Nesto cemo smisliti sa Juveom oko Lukakua izgleda. Paratici je ponovo u Londonu, tu je i Lukakuov agent. Ne znam ima li sanse da daju Kostu ili Pjanica uz Mandzukica, ali i to bi nam itekako odgovaralo. Pa i Matuidi.

                        Medjutim kako je doslo do ovoga da jedan ratnik, borac, jedan normalan momak bude zigosan dok ogavni Pogba svasta moze da radi bez ikakvih posledica je pravo pitanje, mada i nije kad znamo ko se pita u klubu. Da covjeka koji je po svim mjerenjima drugi najbrzi fudbaler ekipe proglase sporim, pa to je ludnica. On nema ubrzanje, kuburio je sa viskom kilograma i losom formom prosle sezone ali sad je ponovo u top formi i onda ga klub ovako tretira. Katastrofa.
                        Pjanica? Pa gdje ce dat glavnog veznjaka za skart robu koju prosljeduju Interu valjda.

                        Mislim da Eriksen moze biti samo vlazan san. On ima usmeni dogovor sa Realom ili nekim slicnim da slj.godine prede za dzaba i to je to, u United nema sanse da ide..

                        Ps. Kako je moguce da bas niti jednog igraca ne mozete prodati?
                        Last edited by Mrkela; 05-08-19, 18:48.

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Meni 10 puta vise smeta sto su u klubu jos Rojo, Darmian, Mata, pa i Matic, a i Jones (kako je Maguire dosao), nego to sto mozda necemo da dovedemo nikog vise.

                          Sa Bissakhom i sa Maguire-om sam zadovoljan.
                          Maguire jeste preskup ispao, ali Maguire je ubedljivo najbolji stoper koji moze da se dovede a da ne igra kao placenik. Ja u Kulibalija ne verujem...
                          Bisaka je opasan, i ni sam ne bih znao da navedem ko je to bolja opcija za desnog beka u ovom momentu.

                          Znaci stoper i desni bek pokrpljeni. 2 od 4 uska grla koja su nas kocila.
                          To sto moramo da preplacujemo sad iz ocajnosti, i to sto iz ocajnosti ne mozemo da dovedemo ono sto nam treba na desnom krilu je problematika koja nije vezana samo za sadasnje vreme. To je vise posledica.

                          Zalosno bi bilo da se Fernanes ne dovede. Za Dybala-u mi nije zao uopste.
                          I meni je to problem. Nevjera da su te pijavice i dalje u timu.
                          Sto se pojacanja tice zadovoljan sam, je.. mi više se koliko kostaju. Para kazu da imamo. Valjda ce uspjeti nesto da dovedu
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Pjanica? Pa gdje ce dat glavnog veznjaka za skart robu koju prosljeduju Interu valjda.

                            Mislim da Eriksen moze biti samo vlazan san. On ima usmeni dogovor sa Realom ili nekim slicnim da slj.godine prede za dzaba i to je to, u United nema sanse da ide..

                            Ps. Kako je moguce da bas niti jednog igraca ne mozete prodati?
                            Lukaku nikako nije škart a to će i pokazati ako predje u Italiju da igra..

                            A za igrače je jasno, tražimo verovatno previše novca i niko neće da nam da toliko..

                            Comment


                            • Levi traži 50m od Reala za Eriksena, 60m od Mančestera, jer je rival u ligi.
                              Priča je da je pala odluka da se proda Eriksen da ne ode slobodan kada mu istekne ugovor.

                              Ovo samo pokazuje koliki su moroni i slepci Levi i Poketino, kada ne vide uticaj Kristijana Eriksena na igru Totenhema.
                              Bez Eriksena je top 4 nemoguća misija za Totenhem.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • 60m nije mnogo za njega realno. Kako se krecu cifre, to je smesno

                                Comment

                                Working...
                                X