Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neko kaže da je to bio Stounov fake profil i da za Bruna jedini merodovan portugalski A Bolo. Posle svega aj budi pametan pa razmišljaj racionalno šta je istina ustvari. Ukoliko ne dovedemo Bruna ili nekog sličnog vezistu do Čelsija u očiglednom smo problemu.
    Sutra je novi dan pa se nadajmo nekakvom čudu. Mada sa Edovim pregovaračkim sposovnostima čuda su jako retka.

    Comment


    • Ne znam cemu meltdown, ja sam prezadovoljan rokom Da preplacujemo neke zvezde zvezdice da bi dosli kod nas, a la Dibala, to stvarno ne zelim.

      Ovakav rok sam i ocekivao, i po meni je sjajan. Titulama se svakako ne nadam u skorije vreme, ne sa ovom upravom. Tako da je lepo videti engleze i mladje igraci van prajma kako dolaze u klub. Pre bih gledao Lingarda i Gomesa u klubu na poziciji desetke nego da bacimo 20 milki Dibali u facu ne bi li dosao kod nas. A budite sigurni da ne postoji drugaciji nacin da dovodimo top igrace. Lepse mi je da uzivam u klincima iz akademije i domacim igracima nego da se lozim nakon nekih polu rokova da cemo da nesto osvojimo. I svakako mi je lepse da vidim jednog Megvajera u ekipi nego li Kulibalija ili Tobija, zna se zasto bi takvi dosli. Identitet smo davno izgubili dovodjenjem brda placenika. Lepo je videti da nam se bar malo vraca. Iskreno sezonu jedva cekam, samo malo kvari utisak sto oni poput Pogbe ostaju, al sta je tu je, ide se u nove pobede
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Samo mi nikako nije jasno da ne prodaju nikog, da se ovoliko igraca gomila iz godine u godinu.
        Ostao i Sancez?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa ko će kupiti Sančeza? Neće ni Kinezi

          Comment


          • A otkud znam ko ce...neke budale ko mi
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Megvajer i zvanicno. Dobrodosao
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • 5. avgust 2019. godine, dan koji ce zlatnim slovima biti zapisan u istoriji Mancester Junajteda, ali i fudbala generalno. Dan kad je oboren svjetski transfer rekord za stopera, kad je doveden nasljednik Paola Maldinija - Hari Megvajer

                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Mozda Vudvord da potrazi saved od Class of '92? Oni imaju viziju i plan.

                    Comment


                    • Lukaku se zajebava i trenira sa Anderlehtom wtf, veoma profesionalno sa njegove strane.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Iskreno i ja mislim da je Harry Maguire preplaćen, ali vreme će pokazati.
                        Obzirom da ima 26 godina njegove najbolje godine tek dolaze, jer po defaultu štoperi su najbolji između 28-32 god.
                        Njegovi najbolji aduti su sigurno fizička snaga i skok. Videćemo kako će to funkcionisati u paru sa Smalingom.

                        Comment


                        • Nesto cemo smisliti sa Juveom oko Lukakua izgleda. Paratici je ponovo u Londonu, tu je i Lukakuov agent. Ne znam ima li sanse da daju Kostu ili Pjanica uz Mandzukica, ali i to bi nam itekako odgovaralo. Pa i Matuidi.

                          Medjutim kako je doslo do ovoga da jedan ratnik, borac, jedan normalan momak bude zigosan dok ogavni Pogba svasta moze da radi bez ikakvih posledica je pravo pitanje, mada i nije kad znamo ko se pita u klubu. Da covjeka koji je po svim mjerenjima drugi najbrzi fudbaler ekipe proglase sporim, pa to je ludnica. On nema ubrzanje, kuburio je sa viskom kilograma i losom formom prosle sezone ali sad je ponovo u top formi i onda ga klub ovako tretira. Katastrofa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nesto cemo smisliti sa Juveom oko Lukakua izgleda. Paratici je ponovo u Londonu, tu je i Lukakuov agent. Ne znam ima li sanse da daju Kostu ili Pjanica uz Mandzukica, ali i to bi nam itekako odgovaralo. Pa i Matuidi.

                            Medjutim kako je doslo do ovoga da jedan ratnik, borac, jedan normalan momak bude zigosan dok ogavni Pogba svasta moze da radi bez ikakvih posledica je pravo pitanje, mada i nije kad znamo ko se pita u klubu. Da covjeka koji je po svim mjerenjima drugi najbrzi fudbaler ekipe proglase sporim, pa to je ludnica. On nema ubrzanje, kuburio je sa viskom kilograma i losom formom prosle sezone ali sad je ponovo u top formi i onda ga klub ovako tretira. Katastrofa.
                            Lukaku je imao određenih problema prošle sezone, ali ove sezone mislim da će biti bomba i da će odigrati možda najbolje u svojoj karijeri do sada.
                            Velika greška je da ga puste iz kluba sada, jer je teško naći takvog špica, pogotovo da ga menjaju za Mandžukića koji je skoro pa na kraju karijere...

                            Comment


                            • Stvar je u tome sto Ole ne zeli da igra sa takvim tipom napadaca, po svemu sudeci zeli okretne i brze napadace koji mogu igrati sve pozicije prema napred i da se rade konstantne rotacije izmedju njih pa mu samim tim Lukaku nikako ne odgovara. Sa druge strane mislim da ce Rom biti odlican u Italiji bilo u Juventusu ili Interu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo Arsenal sacekao da smo uzeli Megvajera i idu po Upamekana ili Ruganija... Obojica bolji od Slabheada.

                                Sad se pominje neka prica oko Eriksena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X