Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro mi i dalje fudbalski dišemo kada saberemo utiske i razmislimo kakve sve crvotočine smo dovodili i papreno plaćali.
    Posle takvih produkata Dibala, Megvajer, Bisaka, Džejms i Bruno dođu kao melem na ranu.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Kad se setim kakve smo sve dibidus igrače posle ere Fergusona dovodili u klub. Bez ikakve preke potrebe kupovali šakom i kapom. Kad se setim hvalospeva o Morganu Šnajderlinu kada je stizao iz Sotona. Sada taj isti Šnajderlin napušta Everton i ostrvo i dolazi na jednogodišnju pozajmicu u Fenerbahče.
      Da nam je rešiti se identičnih pacera poput Darmijana, Roha, Džonsa, Janga možda bi klub malo i prodisao.
      A tek na Aleksisa kako ste se lozili, dosta je primera da top igraci kada dodju kod vas ne ispune očekivanja. Imate dobar pripremni period cini se da Ole radi dobar posao, samo ce mu trebati vremena da prilagodi sebi ekipu. A ova postavka sa Pogbom, Diabalom i Feranesom u isto vreme je bukvalno moguća samo u fifi


      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • Stvarno:
        Bruno Fernandes, Position: Attacking Midfield
        Mislio sam da je u pitanju CM/kreativni plejmejker.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by krele90 View Post
          A tek na Aleksisa kako ste se lozili, dosta je primera da top igraci kada dodju kod vas ne ispune očekivanja. Imate dobar pripremni period cini se da Ole radi dobar posao, samo ce mu trebati vremena da prilagodi sebi ekipu. A ova postavka sa Pogbom, Diabalom i Feranesom u isto vreme je bukvalno moguća samo u fifi


          Sent from my Mi A2 using Tapatalk
          Uhhh Alexis. Ja prvi
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Nema više čekanja niti odgađanja. Dozlogrdilo i Edu i svima u klubu da igraju "žmurke" sa Lesterom i rešili su da prelome. Ponudili su rekordnih 90 miliona i dali rok do ponedeljka da se odluče žele li ili ne prodati Megvajera i napraviti ga planetarno najskupljim defanzivcem.
            Sam igrač nije na treningu Lisica i jasno je dao do znanja treneru Rodžersu i upravi kluba da jedino hoće na OT.

            Comment


            • Ala im je pokazao Junajted ko je glavni. Svaka čast!
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Nema više čekanja niti odgađanja. Dozlogrdilo i Edu i svima u klubu da igraju "žmurke" sa Lesterom i rešili su da prelome. Ponudili su rekordnih 90 miliona i dali rok do ponedeljka da se odluče žele li ili ne prodati Megvajera i napraviti ga planetarno najskupljim defanzivcem.
                Sam igrač nije na treningu Lisica i jasno je dao do znanja treneru Rodžersu i upravi kluba da jedino hoće na OT.
                Jel za ovo postoji neki izvor ili je još jedan produkt tvojih želja - razmisljanja?
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Jel za ovo postoji neki izvor ili je još jedan produkt tvojih želja - razmisljanja?
                  Odeš malo na britanske portale i tu nađeš ovo što sam ukratko napisao.

                  Comment


                  • Neko nepisano pravilo je da se napise ko je izvor vesti, cisto da bi se znalo o cemu se tacno radi i koliko je ta vest verodostojna, pa stoga potrudi se i ti da ubacis u recenicu odakle si pokupio vest.
                    sigpic

                    Comment


                    • Veruj da zaboravim.
                      I prihvatam grešku. Bio sam više puta upozoravan a nikada namerno se nisam oglušavao već jednostavno smetnem sa uma pa ispada da je napisan text i doneta vest produkt sopstvene mašte i želje.

                      Comment


                      • Ugledni britanski sportski portal Sunce.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ugledni britanski sportski portal Sunce.

                          Comment


                          • Najjaci su mi ovi novinarcici, sto im je neka Braga 2 puta dozvolila da budu na treningu, pa sad hoce da obaraju Di Marzia

                            Britanci su najgori, em su glupi, em ne znaju sta rade, em ih niko ne jebava...

                            Comment


                            • Ala se primakaoo pocetak...

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • I je l otisao neko?? [emoji38][emoji38]
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X