Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Ja ne znam sto se primate na Bruna, dobro bi bilo da dodje, ali nijedan ozbiljniji izvor nije preneo da smo zainteresovani. Ista prica kao sa Snajderom, Gaitanom... Portugalski mediji dizu cenu svojim igracima tako sto koriste ime kluba i cekaju da se neko upeca.
    Kao da sam ga prozvao [emoji2]

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Da se ne ponovi Di Marija?
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Erik je već sada novi Fil Džouns.
              Pogubno je imati u timu dva "kristalna" igrača.
              Od njih više možeš očekivati poseta medicinskoj službi nego samom treningu.
              Treba ih prodati.

              Comment


              • Gde ćemo ih sve strpati. Baš izgleda da se opet dovode igrači bez plana. Mogu svi da izvrše kolektivno samoubistvo u klubu ako se dovedu Dibala i Bruno a sezonu počnemo sa Džonsom i Lindelofom u odbrani.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Doci ce Mekgvajer, rekao Di Marzio da je done deal, a da smo oko Bruna pri kraju.

                  Preneli svi evo, cak i Terreur koji je najbolji za Belgijske igrace, kaze da se Junajted i Juve dogovorili za razmenu Lukaku-Dibala, ceka se jos da mi ubedimo Dibalicu da kaze da. Klasa je Dibala, odlicno pojacanje bi to bilo, cak i upgrade na Roma, iako u prvom trenutku se cinilo da cemo dovesti nekog slabijeg igraca kao zamjenu.

                  To bi bio vrhunski transfer rok, ali sacekajmo...

                  Comment


                  • Bice odlican rok, ne svidja mi se samo sto nikog nismo prodali.

                    Comment


                    • Agresti istice da je sutra kljucni dan za Dibalu, u sustini sutra se vraca sa odmora i imace razgovor sa Sarijem gde bi se trebalo utvrditi da li ostaje u Juventusu ili ne. Pise se i da trazi platu oko 10m po sezoni, sto mislim da mu nasi mogu ispostovati kroz neke bonuse.

                      Podeljen sam oko ovog transfera, iako sa jedne strane bas volim Dibalu kao igraca i prizeljkujem ga godinama u Junajtedu sa druge je bolje da ne dolazi ako to stvarno ne zeli, odnosno ne zelim da se ponovlja situacija kao sa Di Prevarom.

                      Isto tako ne znam koliko je pametno uzimati i Brunu i Dibalu, em su dosta slicni igraci em ce nam praviti problem manjak balansa na sredini terena, mada ko zna mozda i idemo samo po jednog od njih dvojice.
                      sigpic

                      Comment


                      • Na nekom britanskom sajtu sada sam čitao da je Dibala u suštini pristao na naše finansijske zahteve, da se dogovorio oko plate al hoće u "četiri oka" sastanak sa Sarijem. Sutra bi sve trebalo više da se zna, da ne kažem cela priča stavljena pred svršen čin.
                        Hari Megvajer je opet od uprave Lestera tražio otpusnu listu za OT.
                        Bruno je izgleda završen, moli ga Sporting da odigra nedeljni Superkup protiv Benfike, navodno zato Lavovi odlažu posao.
                        Ako ova trojka dođe fali nam jedno top desno krilo.

                        Comment


                        • Prvi problem sa Dibalom je što je očigledno da bi došao isključivo zbog kinte.

                          Drugi, mnogo veći problem, je što je kroz neplanirano pojacanje. Ole cele pripreme igra 4-2-3-1. U tom setapu, može li Dibala desno igrati? Ne. Može li igrati klasičnu desetku? Ne. Može li igrati false 9? Ne ako igramo sa desetkom.

                          Ko je gledao pripreme zna da u trenutnom setapu nema mesta za Dibalu tako da ovaj transfer baš deluje loše, iako je Dibala strašno, strašno dobar igrač. Al se jednostavno ne donose ovako impulsivne odluke nakon priprema.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ako se dovede Dibala, onda je nama ubedljivo najbolje da igramo diamond.

                            Martial - Rashford
                            Dybala
                            Pogba - Fernanes
                            McTominay


                            Samo sto i to nece da bude funkcionalan diamond. Rashford se ne snalazi na desnoj strani, a za tu taktiku je neophodn da se napadaci snalaze na krilima.
                            I naravno, nikad nisam za to da se taktika koriguje prema igracima.

                            U sustini, teska lozana prica za nas namucene navijace. Cak i mi svesni da nije bas mnogo smart move, cemo da se nalozimo. Cak i mi koji ne rejtuju toliko Dibalu cemo da se nalozimo.
                            Cisto da budemo posteni

                            Comment


                            • Kad se setim kakve smo sve dibidus igrače posle ere Fergusona dovodili u klub. Bez ikakve preke potrebe kupovali šakom i kapom. Kad se setim hvalospeva o Morganu Šnajderlinu kada je stizao iz Sotona. Sada taj isti Šnajderlin napušta Everton i ostrvo i dolazi na jednogodišnju pozajmicu u Fenerbahče.
                              Da nam je rešiti se identičnih pacera poput Darmijana, Roha, Džonsa, Janga možda bi klub malo i prodisao.

                              Comment


                              • Taj Sniderlin ce posle Fenera u Zvezdu kao zamena za Le Taleka. Ionak su bas slicni igraci, maltene identicni. I po kvalitetu...

                                Comment

                                Working...
                                X