Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ja mislio gotovo Sergej i Bruno vec dobili brojeve a oni izgleda nisu ni pregovarali da ih kupe. Ovaj Bruno ima nenormalnu statistiku za veznog igraca,jel ga neko gledao u Sportingu kako igra,20 golova,13 asistencija,deluje da je bas ono sto junajtedu treba,kreativan igrac na sredini terena.

      Comment


      • Isplaka se Bruno na "oprostajnoj" utakmici u dresu Sportinga, sad jos samo da vidimo gde ce nastaviti karijeru. Uopste me nece iznenaditi ako to ne bude Mancester Junajted.
        sigpic

        Comment


        • Čovjek plače, znači u Junajted dolazi.

          Comment


          • Comment


            • sigpic

              Comment


              • Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Bilo bi vreme završiti posao oko Bruna i Megvajera. Pregovori traju poprilično dugo i ili nek se posao uspešno okonča ili da se razilazimo. Nikome ovoliko čekanje i neizvesnost ne ide u prilog.

                  Comment


                  • Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Hari ima fantastičnu sezonu iza sebe kako na klupskom tako i na reprezentativnom planu. Ja bi lično pre njega voleo nego defanzivca Spursa kome je forma delimično u padu.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pogba Out, Longstaf i Bruno in plus Megvajer in Lukaku out.

                          Mnogo priče a nekako jedino za Megvajera je jasno da se nešto zaista dešava.

                          Edit: jbt Aleksis u klubu još, zaboravio sam. Pa niko ni otišao nije kako treba, pored silne priče. Normalno, zašto bi neko htio naše polupance sa sve ogromnim ugovorima koje imamo, i zašto bi oni željeli otići sa sve takvim ugovorima.
                          Last edited by BorisUnited99; 29-07-19, 21:43.

                          Comment


                          • Comment


                            • Juventus are negotiating with #mufc for Lukaku. Juventus value Paulo Dybala at €100m. Lukaku's value is €82m/€83m. It remains to be seen if Dybala would be willing to move #mulive [di marzio]
                              I Di Marcio nas loži, uff...

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Kako bi se ti tek sjebo da si kao ja vidio djevojčicu od nekih 14-15 godina na koncertu Neleta Karajlića koja zna i pjeva bukvalno sve pjesme Pušenja

                                Izgleda da Lukaku ode ali da neće biti zamjene već bi Marsijal mogao igrati u špicu češće.
                                Vase generacije previse koriste internet za instragram storije.
                                Pri prvim pojavama nedial-up, i dalje sporog, interneta, ja sam racunao da li sutra do skole net moze da mi skine i album Morrissey-a i The Strokesa i The Cure-a.
                                Nemoj da se zadovoljavate nadobudnim i pretencioznim mediokritetima, koji su samo usporeni i zakasneli refleks zapadnih scena, obojeni u balkanski senzibilitet, odnosno neki balkanoidni vajb.
                                Ex-yu prostor je talentovan za sport, ne za muziku. Ne mozemo biti dobri u svemu, i to sto je dobro od Ex-Yu izvodjaca, to nisu rok izvodjaci i bendovi...

                                Svidja mi se mnogo ideja sa Marsijalom u centru napadu, bas bas...


                                Stize Megvajer, super bi lego i Fernanes. Ali pre svega je bitno da se otarasimo Darmiana, Roja, mozda Jonesa, i Alexisa.
                                Ja bih platio Alexisu 30ak miliona, da se nekako pokrije to sto neki zainteresovani klub (ako postoji takvog kluba) ne moze da mu da tu platu...



                                In other news, sorry Romelu, promasio si dekadu, nije ovo Manchester United u kojem bi uspeo i kome bi u punom sjaju dao ono sto bi ti bilo uzvraceno.
                                Nisam bio preodusevljen kad si odlazio, ali zauvek cu ceniti to sto jesi, kako si se ophodio prema dresu i sta si postigo u zivotu, odrastajuci na zitaricama potopljenim u goloj vodi...

                                Hvala na svemu, u ovim okolnostima, bio si grace tacka...
                                https://www.youtube.com/watch?v=DxsjQ967kV8
                                Last edited by Busby Babe; 29-07-19, 23:14.

                                Comment

                                Working...
                                X