Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Pa mi kao da prodajemo Roberta Lewandowskog u najmanju ruku, a ne Lukakua.

      Comment


      • Ja bih terao do stotke, malo je ovo..

        Comment


        • Comment


          • Ovo ako odrade onda svaka cast al ne vjerujem, nesposobni su za to.

            Dibala, Fernandes i Megvajer u 10tak dana? Nemoguca misija za nesposobnjakovice
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ma i ja mislim da moze samo jedan od ove dvojice doci, znaci ili Bruno ili Dibala plus eventualno taj stoper.
              sigpic

              Comment


              • Eto Stone kaze nismo ni bili u prici za Pepea, wow surprise

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Ovo ako odrade onda svaka cast al ne vjerujem, nesposobni su za to.

                  Dibala, Fernandes i Megvajer u 10tak dana? Nemoguca misija za nesposobnjakovice
                  Ma kakvi, pa mrljaju, mi smo do jula morali imati 3 pojačanja, pa onda još par završiti do sad. A mi smo doveli 2, a ostatak još ne, a avgust pred vratima. Uvijek, uvijek ista pričaa

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Ma kakvi, pa mrljaju, mi smo do jula morali imati 3 pojačanja, pa onda još par završiti do sad. A mi smo doveli 2, a ostatak još ne, a avgust pred vratima. Uvijek, uvijek ista pričaa
                    Cek ti si 99', a slusas Azru, ne zajbavaj me...

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Zasto iko jos slusa Azru?

                      Jos tako neko mlad....

                      Comment


                      • Kad bi bar Juve bio u pitanju a ne Inter ali mrka kapa. Sve u svemu nek mu je sa srecom...

                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Cek ti si 99', a slusas Azru, ne zajbavaj me...

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Kako bi se ti tek sjebo da si kao ja vidio djevojčicu od nekih 14-15 godina na koncertu Neleta Karajlića koja zna i pjeva bukvalno sve pjesme Pušenja

                          Izgleda da Lukaku ode ali da neće biti zamjene već bi Marsijal mogao igrati u špicu češće.

                          S obzirom koliko su odužili sa dovođenjem bilo koga, predobro bi ispalo ako bismo na kraju stigli završiti Megvajera i Fernandesa. Ma i jedno pojačanje ovako kasno bi bilo ok..

                          Comment


                          • https://www.mozzartsport.com/fudbal/...rpljivi/333689

                            Za početak, Srbin nije želeo da uliva lažnu nadu navijačima...
                            "Titule vam donose kvalitet i iskustvo. Mi u ovoj ekipi imamo kvalitet i nikakvo iskustvo", počeo je vrlo otvoreno Matić. "Imamo pet ili šest TOP igrača, međutim oni su još mladi. Kao Rašford ili Antoni Marsijal. Pokazali su kvalitet na terenu, ali su premladi da bi vodili ovaj tim do trofeja. Grinvud, recimo... Veliki potencijal! Junajted ima projekat za njega. Moraće, međutim, da mu se da vremena. Jer on sa 17 godina ne može da igra kao sa 26 ili 27. Navijači u fudbalu uvek žele da vide rezultate, trofeje. Moraće ovoga puta da budu strpljiviji. Ubeđen sam da će ovi momci jednog dana vratiti Mančester tamo gde pripada".
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Lijepa pricica al mi nesto ne pije vodu.

                              Jang, Matic, Smoling, DDG, Mata, Pogba, Alexis, Lukaku?

                              Nemam problem sacekat, evidentno je da treba vremena ali imam problem sto je toliko pijavica u timu, toliko skarta a ne resavaju ih se. Nezamislivo mi je da ce Rom otici a da ce skart poput Darmijana, Roha, Dzonsa, Janga i dalje biti u klubu. E to je problem.
                              Last edited by Miki28; 28-07-19, 10:11.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X