Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugari jel moze neko od vas ko me nije blokirao da postavi strimove za tekmu?

    Hvala unapred.
    sigpic

    Comment


    • Odbili smo Interovu ponudu za Lukakua od 60 milona eura

      Bezobrazluk, ako smo pametni ništa ispod 75 miliona funti ne prihvatamo.

      Comment




      • Matic kapiten.
        sigpic

        Comment


        • Evo link ako neko do sad nije našao. http://live.harleyquinnwidget.net/st...5-4969029.html
          Last edited by DžonDon; 20-07-19, 13:17.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Trebali smo ubiti Inter u prvom poluvremenu, baš smo dobrih par prilika uprskali.. Rashko težak kloc, ništa ne radi..

            Comment


            • Ne odgledah utakmicu ali vidim da su zadovoljni ljudi

              Palmeri kaže sledeće sedmice Bruna Fernandesa završavamo, ajde da vidimo. On, štoper, napadač pa šta nam bog da.

              Comment


              • Odlična utakmica bila, imali smo dosta šansi. Trebalo je ubedljivije ali dobro tek počinjemo sa zagrevanjem, mali Grinvud odličan. AWB takodje odličan, Rashko me malo brine mora to bolje..

                Comment


                • AWB igrac meca. Skroz zasluzeno. Strasno je kad pomislis da on ima samo 19 godina. Isfrustrirao je onog Dalberta nije mu dao ni centimetar celu utakmicu. Prejak u odbrani, ne moze niko da ga prodje. Napred skroz dobar, zna da cuva loptu, u pravo vreme se oslobadja, ima osecaj za prostor, zna kad treba da krene napred a kada ne. Za ovakve ne bih zalio ni 70-80 miliona )

                  Dobro su se igraci privikli na ovaj Oleov sistem presinga. Igrace on uvek napred sa 3 brza igraca. Inter danas nista nije stvorio, skroz nepovezani bili, doduse smesan sastav izbacio Konte.

                  Tuanzebea bih cesce forsirao. Rasforda bih zalepio za klupu, razmazeno deriste. Mnogo pogresnih odluka, stalno tako igra, uopste ne napreduje.

                  Comment


                  • Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Van Bisaka ce nam biti najbolje pojacanje u zadnjih 4-5 godina lagano. Koja zverina, a tek pocinje



                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ugovor DDG-a je skoro gotova stvar i kako prenosi sky vrijedan je izmedju 350k - 375k funti sedmicnu cime bi postao najplaceniji golman na svijetu.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by labe View Post
                            Ugovor DDG-a je skoro gotova stvar i kako prenosi sky vrijedan je izmedju 350k - 375k funti sedmicnu cime bi postao najplaceniji golman na svijetu.
                            Odlicno. Moze da se skoncentrise na teren i da ne ponavlja gluposti iz prosle sezone.

                            Kakav je taj Pepe? Koje pozicije pokriva?
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Mislim da bi Pepe bio neka vrsta zamene za Lukakua stim da mu je primarna pozicija desno krilo ali zna cesto da se ubacuje i u sredinu, tako da bi bio veoma dobra opcija za ovo sto Ole forsira na pripremama sa stalnom rotacijom napadacke trojke.
                              sigpic

                              Comment


                              • Moze onda, odlicno.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X