Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • rc

    Mourinho hasn't even signed yet and he is criticized for his bad management of Rashford.
    sigpic

    Comment


    • Spoiler


      Ovaj je ipak bolji

      Last edited by miloolja; 25-04-16, 10:10.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bjezi stari progutace te

          Rekoh vec da ce ovoga biti

          Louis van Gaal suggests he's not had enough quality to work with during his 20 months at United


          http://www.manchestereveningnews.co....sfers-11233215

          Kad ovako nesto kazes o svojim igracima, i ne mozes ocekivati podrsku navijaca, a pravo je cudo i kako su igraci ovako gladni pri kraju sezone
          sigpic

          Comment


          • Manje od klauzule, ucinio Mendes uslugu

            Reports all over Portuguese media: #MUFC to sign Benfica midfielder Renato Sanches for £40m. Has same agent as Jose Mourinho (Jorge Mendes)
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Rekoh vec da ce ovoga biti

              http://www.manchestereveningnews.co....sfers-11233215

              Kad ovako nesto kazes o svojim igracima, i ne mozes ocekivati podrsku navijaca, a pravo je cudo i kako su igraci ovako gladni pri kraju sezone
              A vecinu tih igraca si doveo upravo ti .
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • To znaci da je Murinjo maltene tu. Prva zelja ispunjena, da vidimo drugu, je li Zoao Mario ili Andre Gomes.
                  sigpic

                  Comment


                  • Slican deal kao za Martijala, za njega je placeno 30 miliona odma i po pet miliona naredne cetiri godone, dok je za Renata u cetiri rate po 15 miliona. Sto je svakako dobro jer ce na taj nacin biti izbjegnute zavrzlame oko FFPa, ali uvijek moze cisto da se potrosi 150 miliona funti, barem ako ne stupe penali Adidasa, a to se ne moze desiti sem ako i ove i sledece sezone ostanemo bez LS.

                    Martijal, Sou, Sances, Fosu Mensa, Rasford. Krajnje impresivno.

                    Fali nam Dembele ili Sane.
                    sigpic

                    Comment


                    • Andre izgleda ide u Juve. Bas me zanima da li ga Zoze vidi kao 10ku ili BTB.
                      sigpic

                      Comment


                      • To sam vidio, ali CdS, nije Di Marzio rekao, pa cemo sacekati.

                        Samo me zanima to desno krilo, ostalo je manje-vise poznato.
                        sigpic

                        Comment


                        • Za pocetak verovatno kao BTB a kasnije u skladu sa njegovim razvojem ce se videti da li je produktivniji blize golu.

                          U svakom slucaju prvo veliko pojacanje, cekamo jos Ibru, stopera i desno krilo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dovesce jos jednog vezistu vjerovatno, Mario ili Gomes.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako sam pre neki dan procitao ovo za Gomesa pomislio sam mozda da sansu Ereri i ne dovede drugog veznjaka, a iskreno za ovog Maria nisam nesto ni citao da se povezuje sa nama.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako mi ovo ranije nije palo na pamet.

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X