Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Medison mi simpa lik koji bi našao svoje mesto pod Unitedovim suncem.
      Imao je odličnu sezonu u Lesteru.

      Comment


      • Ovakvom neozbiljnoscu bice dobro ako ubedimo i domara da ostane
        Gde su pojacanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa
        sigpic

        Comment


        • Ma Džejms je sigurica, donekle Menije ako se ne budemo zezali oko toga i to je to, sve ostale moraćemo preplatiti i transfer i platu. De Ligt i njegov agent nas vjerovatno vuku za nos i troše nam vrijeme kao i toliko igrača ranije.

          Jeste da mi nismo na Realovom nivou već koliko godina i ne možemo da se poredimo ali gledam kako oni nakon baš slabe sezone početkom juna već potpisuju 3-4 igrača, ovi nesposobnjakovići u klubu nikad nešto takvo ne bi postigli. ghsfhsghjsg

          Comment


          • https://mobile.twitter.com/RickIndee...73872011026432

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Kakav marketing ima ovaj Pogba, ko god ga kritikuje odmah ljudi skoče na njega. Kakav tviter, lika su napljuvali na sred Old Traforda, nije to tviter. Čitava ta fama oko njega, sstvaranje brenda, Rajola, sve ga čini tako odvratnim, simbol svega što ne valja i u klubu i u fudbalu.

              Ali realno, i kad smo na ljeto 2016. pričali o njemu i da li ga treba dovoditi, bilo je jasno da je najveći problem što će on kroz 3,4 godine otići u neku Barsu ili Real. Valjda uzmemo dobre pare pa nek dominira gdje god da ode, ne bih ništa imao protiv, strašan potencijal ima i na momente to smo vidjeli i kod nas. Ali od početka je jasno da je tu na na par godina.

              Comment


              • Last edited by HeadBurn3r; 06-06-19, 08:57.

                Comment


                • Zavrseno za Jamesa, Norwood objavio.

                  Nek ke sa srecom klincu, bice dobar
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Na prvi pogled, ne deluje ovo loše rešenje, dečko je brz i ima dobru tehniku, prošle sezone ga hteo Lids ali su ga sačuvali. Transfer za male pare, nije veliki novac za njega a ako se pokaže dobro, ovo bi mogao da bude pun pogodak. Ali ajde, da sačekamo da vidimo, hvale ga dosta po medijima i imao je jednu solidnu sezonu iza sebe.

                    Ono što mora biti prioritet je rasterećenje igračkog kadra od ovih što ne planiraju u svojoj glavi da ostanu u Junajtedu, tu pre svega mislim da Pogbu i Sanceza. Vidim da itekako ima intersovanja za njih i nadam se da ce to uskoro početi da se ostvaruje. Pored njih, vidim da je Lukaku po medijima blizu odlaska, što ne bi bilo loše rešenje.

                    Ima ovde dosta posla, odbrana, vezni, špic pa čak i krilo.Morale su neke stvari da se odrade do sada, svuda škripi a rešenja ni na mapi, bar nešto kvalitetno da se realizuje ali toga nema, bar za sada.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Juče sam naišao na podatak na 18 igrača su i dalje u klubu od 2015. godine a za isti vremenski period Čelzi, Arsenal, Liverpul i MSiti imaju po svega 5,6 igrača.. Zaista neverovatno da toliko igrača i dalje su u klubu..

                      Inače naišao je rumor da smo odbili trampu Ikardi - Lukaku

                      Comment


                      • Pametno ako smo odbili to. Ili pare ili nista. Ikardi nista bolji nije u build upu od Romelua, cak stavise gori je duplo. Mozda je bolji finisher ali i to je diskutabilno po meni.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • I zvanično Džejms. Dobrodošlica

                          Last edited by mahrezz; 07-06-19, 17:26.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Koliko je osvježavajuće dovesti krilo, još desno (mada vidim da je primarno lijevo krilo, ali može igrati oba podjednako dobro?) pa makar to bio Džejms od 21 godinu iz Čempionšipa.

                            Comment


                            • Sutra u 15h Hrvatska-Vels.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X