Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Kako stoje stvari, najverovatno ode Lukaku u Intwer. Bice epski zajeb ako ne dovedemo bilo kakvu zamenu.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Bilo bi lijepo ali uz ovu prodaju da se prodaju jos neki za koje se moze dobit kakva takva lova i one olupine od igraca koji ne bi igrali za FK Mostanicu

    Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Lepo bi bilo ako dovedemo nekog da ga zameni bar isto golgeterski, a bolje tesko cemo naci u ovom trenutku.

      Ko nam je dostupan, Jovic? Povezuju nas sa Dembeleom iz Liona, cisto sumnjam da je neki upgrade na Lukakua.

      Ako ostanimo sa Rasfordom bez bekap to je ozbiljna smejurija, necemo ni u TOP6

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Lepo bi bilo ako dovedemo nekog da ga zameni bar isto golgeterski, a bolje tesko cemo naci u ovom trenutku.

        Ko nam je dostupan, Jovic? Povezuju nas sa Dembeleom iz Liona, cisto sumnjam da je neki upgrade na Lukakua.

        Ako ostanimo sa Rasfordom bez bekap to je ozbiljna smejurija, necemo ni u TOP6

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Slazem se
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Daj onda nijednog dobrog igraca da ne dovedemo, nego samo Ashley Young nivo, posto njih Real i Barsa nece da jure...
          Politika ovog kluba od ljeta 2014. jeste: dovedi veliko ime (De Ligt u ovom momentu to jeste), nisi mu prioritet ti već Barsa/Real/neko drugi, daćeš mu ogromnu platu da bi ga privukao, njegovom agentu neke velike pare. Isto tako, i onim manje kvalitetnim, prosjčenim igračima, posle 2 mjeseca forme daj ogromnu platu (Šo primjer, dobar igrač ali 190 HILJADA FUNTI). Dakle, ekipa puna igrača sa visokim platama, koji imaju potrebnu da se iscimaju za klub tek s vremena na vrijeme, a ne iznova i iznova.

          4-5 igrača imamo sa 200k+ platom, niko od njih ne igra na nivou koji zahtjevaju takve pare, pa ni De Hea ove sezone. Niko od igrača sa 200k+ platom nije igrao na nivou ni svih prethodnih 5 godina. Liverpul i Totenhem, dva, po mom mišljenju, najzdravija kluba u sportskom smislu u Engleskoj, imaju samo jednog igrača sa 200 hiljada platom, i to su Salah i Kejn.

          Mi, istina, nemamo Klopa i Poketina, da privuče neke, manje poznate a kvalitetne, igrače dobrim projektom (Mada vjerujem da i Ole, bar u nekoj mjeri, može to da uradi). I ne traže Barsa i Real sve kvalitetne igrače, 2 naša rivala koje spominjem su većinu svojih najboljih igrača doveli bez da su iz ovi najveći tražili. Ljudi radili planski i kvalitetno, pa i ako su promašili negdje, nikakava problem, pogađali su dosta puta.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Lepo bi bilo ako dovedemo nekog da ga zameni bar isto golgeterski, a bolje tesko cemo naci u ovom trenutku.

            Ko nam je dostupan, Jovic? Povezuju nas sa Dembeleom iz Liona, cisto sumnjam da je neki upgrade na Lukakua.

            Ako ostanimo sa Rasfordom bez bekap to je ozbiljna smejurija, necemo ni u TOP6

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Ma kakve bre zamjene, prvo da se klub ocisti parazita.
            Rebuild a ne reload.

            Sutnut sva ta govna iz kluba pa nek igraju i klinci, dovedes po 3-4 kvalitetna igraca po roku pa polako. Cekacemo par godina ali da se krene od zdrave osnove a ne ovi paraziti da se kurce da igraju u UTD a ne zasluzuju da igraju za Index.

            Esli Jang kapiten ekipe koja bi nesto da uradi? Pogba? De Hea? Lidera ni u prici.

            De Liht je lider iako je klinac, mali ce voditi primjerom kao recimo Vidic mada za ove placipicke treba jedan novi Stam, Kin i Smajhel u svlacionici da ih sve presamaraju, posebno ove instagramuse...

            Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Pep bi sa onim timom Utd bio 1 prosle sezone, mozda uz neke povrede 2. Kakvo crno 6 mjesto.

              Siti bolje golmane ima? Nema.
              Bolje CB? Otamendi/Stones/Laporte su bolji od ovih u Utd? U najgoru ruku isto nesigurni ali drugaciji fudbal igraju.
              Bekove imaju bolje Walker i Mendy.
              Sredina Fernandinjo/KDB/Silva/Sane/Sterling jel mnogo bolja od sredine Matic/Erera/Pogba/Sancez/Marsijal pod Pepom? Nemoj mi pricati da ta sredina ne bi kidala, Pogba i Marsijal bi pod Pepom igrali napadcki fudbal i izvukao bi maximum iz njih.
              Napad je bolji jer imaju Aguera i Zesusa dok Lukaku nije tip napadaca za Pepa.

              Sad smo usli u domen sbbkbb, ti imas svoju pricu ali tako imam i ja svoju. Uglavnom Portugalac nije iz dosta igraca izvukao maksimum, valjda ce ove sezone
              I jesi dobio odgovore brate moj

              Comment


              • Samo da ne postanemo klub kao Arsenal, a ekipa nam ima karakteristike njihove i klub generalno.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  I jesi dobio odgovore brate moj
                  Jesam. Pep trenercina

                  Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Samo da ne postanemo klub kao Arsenal, a ekipa nam ima karakteristike njihove i klub generalno.

                      Da, onako bez identiteta. Ali tu navijači igraju ogromnu ulogu. Da li će biti tolerantni kao Arsenalovi, ili će sklopiti neki pakt da budu prazne tribine ako se ovako nastavi jer je to jedino rešenje.

                      Ne znam koliko je to realno, i kako su organizovani tamo po fan bazama i znam da su fanatici i da vole Englezi da gledaju svoj klub i kada ide i kada ne ide, ali verovatno bi trebao da postoji i taj momenat kada će se dogovoriti, bar deo njih, da ne idu.

                      To bi malo odzvonilo jače nego piskaranje po red cafe forumu i ostali komentari. Jer se uprava krije iza trenea i iza navijača. Brže bolje su potpisali Olea kad su videli da ima podršku navijača, non stop se kriju da li to bio Murinjo, sad će biti Ole...

                      Ako mu ne dovedu igrače to je već alarmantno

                      Comment


                      • Proseravanje.
                        Zbog ovakvih modnih ispada ponekad mi mučno gledati njega i Džesi Lingarda.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Kakav seljober majko mila

                          Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • De Ligt, Meunier, James i barem jos jedan veznjak, i ovo je odlican prelazni rok.
                            Mada ako ode Lukaku, dovesti i backup napadaca, ako ostane keša i drugog veznjaka.

                            Comment


                            • Koga biste onda ko backup napadača?

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Koga biste onda ko backup napadača?
                                Ole ili Cicarito iz najbolji dana ako mogu[emoji3]

                                Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X