Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali jel bi stvarno pre gledao matorog Ibru umesto Rasforda koji se razvija? Pa ne bi onda imali Arsenal, Siti i onaj magicni gol Vest Hemu...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
      Ali jel bi stvarno pre gledao matorog Ibru zajedno sa Rasfordom koji se razvija?
      Ispravio sam ti post.

      Odgovor je DA.

      Comment


      • Ako moze Rasford da igra na Ibriniom nivou onda Rasforda, ali znam da je to nemoguce, znam da se ne mozes osloniti na klinca od 18 godina da ti igra 50 utakmica u sezoni i doprinosi. E zato je Ibra savrsen, u poznu jesen je karijere, nece ostati duze od dvije sezone, sa loptom sve zna i od njega samo mozes da naucis, skida sav pritisak ne samo sa ostalih napadaca, maltene sa svih igraca, imas dva covjeka koji na sebe preuzimaju sav teret ovog svijeta, mnogo se lakse dise onda, a ako igras sa dva napadaca ili jednostavno promijenis taktiku tokom meca pa ides sa dva on ti otvara toliko prostora da je sve mnogo lakse. Nece i ne moze svaku da igra po 90 minuta, bice prostora, mnogo manje ce ga biti dodje li Iguain ili eto Lukaku.

        Pozdrav za sve, i dalje imam Ceriti odnosno Komjuniti, a ti Lujo, nista! Nula, zero, prazan skup.

        sigpic

        Comment


        • Video sam ja Vladane protiv Sitija ko je na kom nivou .

          Jos je Ibra imao fore 2 utakmice
          sigpic

          Comment


          • Jbg ono u prvu sto je promasio promasio je tada i ko zna kad, a u drugu su ih sabili, mada je i Blan zajebao sa promjenom formacije. Sve u svemu u Parizu je toliko vrhunskih igraca, a Zlatan je dva koplja iznad svih u 35. godini. Nema igraca Zlatanove klase u PL trenutno. I moze da igra povucenije ako bude bilo potrebe, bas razbija sa pasovima, bruka kakve lopte dijeli covjek. Runi se napije, Ibra desetka hrani Rasforda loptama
            sigpic

            Comment


            • Ibra da deli lopte pored Skolsa TJ Runija ovaj Vladan se napio..:vinjaksmajli:

              Vidi kako pegla novi Skols?
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Odlican je od kad se vratio, bas izgleda dobro u sredini, imao je jednu slabu utakmicu, u ostalim objasnio. Vrlo je vazno da ima najveci nivo i dalje u sebi, zna se da on sporo pali, reakcije ce biti sve brze kako nedelje prolaze. Nesto mu je dublja pozicija u sredini, mozda mu i to odgovara. Ali juce nije bio najbolji u sredini, Felaini je zgazio. Strasna partija bas.
                sigpic

                Comment


                • On matchwinner Anthony Martial
                  "He could have scored in the first half when he was in the same situation, so I told him at half-time to shoot low into the corner – and he did that!"
                  Hoće LVG svu slavu za sebe. Da nije njega ne bi Marsijal znao da je zabiberi.

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Apsolutno te kapiram i ja imam "taj strah" al` nekako ne zelim da me to vodi. A opet uzmimo i ovo. Da se ne uvrede navijaci iz Londona. Jedno je kada ti svaki mec izlazis na teren i imas Chelsea legende na tribinama za koje pola Britanije ne zna a posve je drugo kada izadjes na OT. Sine gace ti se tresu, kako imati obraza pa raditi nesto mimo proverene logike. Opet kazem moze on da zeli nkog igraca al` klub ne da lovu i tacka. Mislim to moze da se dogovori i sada jos dok nije dosao ... pa ako Mou to ne odgovara, molim lepo. Hvala al` ne mozemo da saradjujemo. NPR.
                    Mislim da gresis ovde,ne u poptunosti ali u dobrom delu.

                    Radio je Otac pre u Realu koji je sigurno rame uz rame Junajtedu po medijskom cirkusu koji ga prati ako nije I gori

                    Zatim Celzi za koga su Anceloti,Skolari,AVB izjavili da nikad veci pritisak nisu imali u karijeri a pazi Anceloti koje sve klubove je vodio

                    Pa gledajte samo sad situaciju kod vas,LVG i dalje nije dobio otkaz,Roman bi njega oterao davno,siguran sam da ce kolko god to zvucalo cudno,biti bolje Otac ususkan u Junajtedu nego u Celziju.

                    Ne ni verujem da ce imati nekih problema sa Fergijem,bas naprotiv,ako on dodje,kontam da ce se napokon neke stvari "unutar" samog Junajteda rascistiti

                    Ali da ce se on sad nesto menjati,ne verujem,pa covek je tolko tvrdoglav da je to nesto neverovatno,sujetan isto a bas nema pametnija posla da stavlja Rasforda ispred borbe za titulu.

                    Ovo za pare,to se preteruje,ne kazem da nece trositi al cisto sumnjam da ce Vudi stopirati kakvu kupovinu,pa kolko igraca Junajted ne moze da dovede,mozda Mesija ali to nije tolko bitno posto sigurno bas po njih nece ici.

                    Ovaj deo za legende uopste necu da komentarisem.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Jedini trofej koji nedostaje Runiju u Engleskoj je FA kup.
                      sigpic

                      Comment




                      • Tony Martial he comes from France
                        The English press said he had no chance
                        50 million down the drain
                        Tony Martial scores again!
                        Last edited by ExEric; 24-04-16, 12:02.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prelomni trenutak utakmice

                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ibra naravno, cim je rekao da zavisi od situacije sa trenerom. Dembele ce u Dortmund, moralo se ici po njega svim silama, bas me zanima koga Murinjo ima u planu za krilo. Zastrasujuce moze da izgleda taj napad, Martijal i ovako stvara brdo sansi, zamisli dodas mu Zlatana i Sanea ili Mareza npr.
                              sigpic

                              Comment


                              • I mene zanima to desno krilo, da se nece mozda pokusati dovesti Grizman ili Bejl. Mada kad bolje razmislim tesko da ce neki od njih menjati klub ovo leto.
                                Ja apsolutno nemam predstavu po koga ce se ici za tu poziciju desnog krila.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X