Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stevudza11 View Post
    Ne znaci nista 120% ako blage veze nema. I mene da dovedu, dao bih 300% ali sta vredi kad nemam pojma
    Nece Junajted dovesti Sunday league igrace pa da nemaju blage veze

    Lani Klopp uzdrmao Pepa u LS sa sredinom Milner,Henderson, Vajnaldum. To dovoljno govori...

    Comment


    • Ma ne trebaju ni da dovode, samo ovu bragru da rasprodaju.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Siti/Liverpul liga, Liver/Totenhem mozda LS, Celzi/Arsenal LE.

        Kakva kosmarna sezona. I ne vidi se nikakav napredak, nevezano ko dodje/ode...
        sigpic

        Comment


        • Na današnji dan pre sada već davnih šest godina Sir Alex Ferguson objavio vest o povlačenju i odlasku u više nego zasluženu penziju.
          Sve posle toga košmarno za United.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Na današnji dan pre sada već davnih šest godina Sir Alex Ferguson objavio vest o povlačenju i odlasku u više nego zasluženu penziju.
            Sve posle toga košmarno za United.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Takođe srijeda bila, leti vrijeme...


            Mogu reći da je samo Žoze nešto uradio, liga Evrope i kup pa u drugoj sezoni drugo mjesto i finale fa kupa, sa ovako ravnodušnim igračima koje boli uvo ko god da je trener to je sasvim ok. A nije ni Portugalac više što je bio. I uz sve kritike koje mu možemo uputiti, sada se više nego ikad pokazuje kakvo je stanje u ekipi, Mesi da nam dođe uspjeli bi ga upropastiti, teška antiekipa.

            Ne budemo li dogodine makar ispred Čelzija koji ima ban na transfere to će tek biti blam

            Comment


            • Ne mogu puno zameriti šta ni Dejvidu Mojesu. Došao u nezgodnom trenutku još mu stari ostavio isceđeni tim.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Inače taj Mojes je potpisao ugovor do ljeta 2019, još nekih 50ak dana ima na ugovoru

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Takođe srijeda bila, leti vrijeme...


                  Mogu reći da je samo Žoze nešto uradio, liga Evrope i kup pa u drugoj sezoni drugo mjesto i finale fa kupa, sa ovako ravnodušnim igračima koje boli uvo ko god da je trener to je sasvim ok. A nije ni Portugalac više što je bio. I uz sve kritike koje mu možemo uputiti, sada se više nego ikad pokazuje kakvo je stanje u ekipi, Mesi da nam dođe uspjeli bi ga upropastiti, teška antiekipa.

                  Ne budemo li dogodine makar ispred Čelzija koji ima ban na transfere to će tek biti blam
                  Ne bih se slozio. Moras genije da budes da bi sa ovakvom skupinom ostvario rezultate kakve je on ostvario.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Kada se setim kako je SAF jurio Lukasa... šteta sto ga nismo uzeli od PSŽa, desno krilo kakvo nam treba.


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Ne bih se slozio. Moras genije da budes da bi sa ovakvom skupinom ostvario rezultate kakve je on ostvario.
                      Ja važim za Moubotinu ovdje, moram da biram riječi Nego odvratni mi novinari kako su se preseravali par mjeseci i optuživali Portugalca za sve što su mogli, a sada se javljaju i kritikuju Vudvorda, igrače... Tada je 90% bilo u drugom filmu... Jbm ti to zanimanje ko ga sve predstavlja.

                      Gigsi i prošlog januara bismo doveli Mouru i onda se otvorila prilika za Sančeza, kardinalna greška Murinja i uprave ispostaviće se, mada ni većina nas nije mogla odoliti takvoj prilici.


                      Inače, Maurisio Poketino Junajtedovci moji još ako uzme LŠ...
                      Last edited by BorisUnited99; 08-05-19, 22:16.

                      Comment


                      • I ja isto, embrace it, my friend.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Nisam od onih koji pricaju rekao sam vam da ce doci do ovoga, ali neki od nas su ovo davno predvidjeli, to su fakti

                          Murinjobotine smo jednostavno.

                          Ako se nesto ozbiljno ne promijeni ovog ljeta trazicemo novog trenera vec sledece sezone, i tako. Zivio Edvard Vudvord. Jer ne zaboravite, sve je do trenera. Zivio Vudvord.

                          Borise naravno da ce Klop rutinski uzeti LS, cak ni on ne moze izgubiti finale od Poketina.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mogao bi Van der Sar biti posrednik i huškač Matijas De Lihtu za prelazak na Teatar snova.
                            Voleo bi videti malog kod nas. Mislim da bi u tandemu sa Lindelofom imali par štopera za narednih 10 godina.
                            Rešiti se engleskog škarta Džonsa i Smolinga.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Ovi debili nisu otkazali dodjeljivanje nagrada? Za sta dodeljuju nagradu? Za vecu pi..., ko je gori bio?
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Ovi debili nisu otkazali dodjeljivanje nagrada? Za sta dodeljuju nagradu? Za vecu pi..., ko je gori bio?
                                Mora jedna takva šarada da se održi u komercijalnom klubu, šta ti je... A najpoštenije i jedino iskreno bi bilo otkazati takvo nešto i sad raditi već na pripremama za sledeću sezonu. Malo manje priče, a više rada, ali nema od tog ništa.

                                4 engleska kluba u finalu evropskih takmičenja, nas ni u priči. Pa Vulvsi da se još malo pojačaju mogu nam konkurisati za šesto mjesto komotno, u stvari i ovkao su nas dominirali, samo su usrali protiv slabijih ekipa.

                                Definitivno najgora sezona u zadnjih 30 godina, bez premca.

                                Važi Vladane, onda nemaš problem da mi obećaš da ćeš staviti Poketina na avatar na tipa mjesec dana ako te demantuje
                                Last edited by BorisUnited99; 10-05-19, 00:38.

                                Comment

                                Working...
                                X