Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Inače Valensija mora da bude ispraćen kako dolikuje za besprijekorno služenje klubu, okruglo 10 godine, možda limitiran ali imao je fantastične momente, jednu sjajnu sezonu na krilu, isto tako i na beku, ostalo vrijeme uglavnom solidno, znao je nerijetko biti svijetla tačka.

      Dade Mata danas gol, mislim da će on na kraju da ostane još jednu sezonu, danas je napunio 31 godinu, ima visoku platu ali kontam da će da ga zadrže još godinu, poslije će par sezona negdje da zgrće pare i da se vrati u klub kao ambasador

      Comment


      • Ako ćemo trpeti Matu još jednu sezonu onda smo u startu potpisali kapitulaciju za visoke domete.
        Vreme je da se polako rešavamo suvišnih i napravimo jezgro kvaliteta koje će klub probati vratiti na pređašnji Fergijev nivo.
        Mata sa "samo" 31. godinom igra ko matorac od 40 leta. Nema magije niti ičeg posebnog u tim nogama.
        Vreme je da se vrati u svoju Valensiju i uživa u sunčanom vremenu.
        Potpuno se slažem za Valensiju. Ekvadorac je legenda kluba. Bio i opstao.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Cinjenica je da je Klop za nesto malo boravka na ostrvu uspeo da uradi ono sto SAF nikada u karijeri nije.

          Ne zelim da umanjujem kvalitete Fergusona, ali jednostavno ovo sto Klop cini u borbi sa naftasima je maestralno.
          Ovaj post zasluzuje ban.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Pored svih naših problema, imamo ih za izvoz, zar nam treba spominjanje Gereta Bejla u ikonotaciju sa dolaskom na ' Teatar '.
            Velšanin se u Madridu ponaša slično ko Pogba u Mančesteru, buni se i duri za svaku moguću sitnicu, uz to, slično Pogbi ima enormno velika primanja i još im zajedničko da na fudbalskom terenu prikazuju partije skromnog kvaliteta.
            Bejl 400 minuta ne zna šta znači zatresti protivnički mrežu, igre su mu u domenu amaterizma, ali to ga nikako ne sputava novčanu potražnju ako napusti špansku prestonicu.
            Bejl se neće odreći visokih primanja. Tražiće oko 19 miliona po sezoni ako napusti Madrid što je, reći će svako, suludo dati za fudbalera koji više provodi vreme u druženju sa bolničkim osobljem nego saigračima dole na terenu.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Topici klubova su za mene svetinja.

              Isto kao što ne bih voleo da neko dođe na Liverpulovu temu i poredi Kloppa sa Fergusonom, tako verujem da ni navijači UTD-a ne vole da neko dođe i poredi obrnuto. Ok je razmenjivati mišljenja i diskutovati, ali kad to prelazi u nešto više i drugačije od diskusije, ništa dobro ne može da izađe iz toga.

              Par poslednjih postova sam premestio na opštu temu, pa tamo može da se nastavi ova diskusija.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Hvala, posto je vec pocelo da mi se kuva u stomaku.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Da je sutnuo pola od tih 15 dao bi bar 2 gola sto je sasvim ok. Ali ne, mora izmisljati toplu vodu.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Bice bolje sledece sezone,ocekujem da dosta igraca napusti klub i minimum 3 pojacanja.Treba nam mnogo vise ali videcemo
                      sigpic

                      Comment


                      • Nek bude i 3 pojačanja al da oni to i budu.
                        Samo da ne krenemo sa užurbanom kupovinom i gomilanjem a od kvaliteta slabe vajde.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Nek bude i 3 pojačanja al da oni to i budu.
                          Samo da ne krenemo sa užurbanom kupovinom i gomilanjem a od kvaliteta slabe vajde.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Nadamo se pravim pojacanjima a ne nekim prosecnim igracima
                          sigpic

                          Comment


                          • Erik baš nagrabusio protiv Čelsija. Pazario je povredu ligamenata desnog kolena, sledi mu pauza do početka iduće sezone.
                            Propustiće i reprezentativnu akciju sa svojom Obalom Slonovače na Afričkom Kupu nacija.


                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Comment


                              • Video sam neku sliku Rija bez majice. Majko moja nisam znao da je razvio trbušnjake da se smrzneš.
                                Zateg'o se ki praćka.


                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X