Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno sam ja predvideo strmoglavi pad jos dok je hype uzrokovan serijom pobeda bio na vrhuncu, ali je post obrisan (verovatno protumacen kao trolovanje).
    I prosle sezone nakon osvojenog 2. mesta sam predvideo da se Murinjova ekipa raspada i da sledi otkaz, ali mnogi su ipak i dalje bili optimisticni.

    Najbolje za UTD bi bilo da ne igra LS i da se fokusiraju na pravljenje kostura buduceg tima, pa da se onda u skladu sa kosturom dovode pojacanja polako. To bi verovatno trajalo 3-4 sezona.
    Ako se cilja na brz povratak u vrh, od toga nema nista, onda sasvim sigurno sledi jos dublje ukopavanje.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Odlicno sam ja predvideo strmoglavi pad jos dok je hype uzrokovan serijom pobeda bio na vrhuncu, ali je post obrisan (verovatno protumacen kao trolovanje).
      I prosle sezone nakon osvojenog 2. mesta sam predvideo da se Murinjova ekipa raspada i da sledi otkaz, ali mnogi su ipak i dalje bili optimisticni.

      Najbolje za UTD bi bilo da ne igra LS i da se fokusiraju na pravljenje kostura buduceg tima, pa da se onda u skladu sa kosturom dovode pojacanja polako. To bi verovatno trajalo 3-4 sezona.
      Ako se cilja na brz povratak u vrh, od toga nema nista, onda sasvim sigurno sledi jos dublje ukopavanje.
      Bravo limune, svaka cast.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Bas si brizan i obziran, nemoj vise zivota ti.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Bravo limune, svaka cast.
          Mozes ti biti sarkastican, ali znam da vecina navijaca ne prihvata dugorocan plan kao opciju, verovatno ni uprava, sto samo dodatno otezava posao bilo kom menadzeru koji dobije posao.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Mozes ti biti sarkastican, ali znam da vecina navijaca ne prihvata dugorocan plan kao opciju, verovatno ni uprava, sto samo dodatno otezava posao bilo kom menadzeru koji dobije posao.
            Nisam sarkastican. Remont je potreban, ne reload nego rebuild
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • A gde iskreno gledaju dugoročan plan sa uvažavanjem? Kada u savremeno današnje vreme sve se gleda pod moranjem ODMA i SAD.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                A gde iskreno gledaju dugoročan plan sa uvažavanjem? Kada u savremeno današnje vreme sve se gleda pod moranjem ODMA i SAD.
                Kako gde, pa u Liverpulu.
                Njihov plan traje vec 30 godina.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Arsenal i Chelsea u takvom krsu, pogotovo Chelsea kad im ode Hazard. Ne postoji opravdanje ako sledece godine ne budemo u Top4.

                  Jedino ako se ne ulozi min 200 miliona.

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Arsenal i Chelsea u takvom krsu, pogotovo Chelsea kad im ode Hazard. Ne postoji opravdanje ako sledece godine ne budemo u Top4.

                    Jedino ako se ne ulozi min 200 miliona.
                    Nažalost postali smo tim koji se zadovoljava odlaskom u 4.
                    O tituli i trofejima više niko ni ne mašta.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Arsenal i Chelsea u takvom krsu, pogotovo Chelsea kad im ode Hazard. Ne postoji opravdanje ako sledece godine ne budemo u Top4.

                      Jedino ako se ne ulozi min 200 miliona.
                      Ma kakvih 200 miliona, ovdje treba bar 300 miliona i vise da se ulozi.

                      Tih famoznih 200 sto su planirali i ostatak od prodaja dako se dobije 150-200 miliona.

                      Da odu Alexis, Pogba, Lukaku, Mata pa rastereceno ohoho platnog spiska
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Samo koga ćemo zajebati da preuzmu Alexisa, Roma, Matića...zar postoji neko dovoljno lud da otkupi igrače koji ne igraju ništa . Kom eoni takvi mogu biti od koristi?

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          A gde iskreno gledaju dugoročan plan sa uvažavanjem? Kada u savremeno današnje vreme sve se gleda pod moranjem ODMA i SAD.
                          Klop kad je dosao u Liverpul odmah jer rekao da je stigao sa dugorocnim projektom. Svi navijaci su to prihvatili, mada nismo se nesto ni navikli na titule pa da nam nove 3-4 sezone predstavljaju problem. Napravio je jaku masineriju, tim koji je osvojio vise poena nego bilo koji Fergijev tim. Titule PL verovatno nece biti, ali to ne umanjuje njegov uspeh.

                          Mislim da ce bilo koji od palih klubova (Celsi, Arsenal, UTD) morati da idu putem dugorocnih planova. Jednostavno Gvardiola je postavio nove granice, zapoceo je novi nivo igre, a ostali se mogu prikljuciti jedino ako imaju isti ili bolje razvijen sistem igre od njegovog tima. A to se nikako ne moze napraviti za 1-2 god.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Klop kad je dosao u Liverpul odmah jer rekao da je stigao sa dugorocnim projektom. Svi navijaci su to prihvatili, mada nismo se nesto ni navikli na titule pa da nam nove 3-4 sezone predstavljaju problem. Napravio je jaku masineriju, tim koji je osvojio vise poena nego bilo koji Fergijev tim. Titule PL verovatno nece biti, ali to ne umanjuje njegov uspeh.

                            Mislim da ce bilo koji od palih klubova (Celsi, Arsenal, UTD) morati da idu putem dugorocnih planova. Jednostavno Gvardiola je postavio nove granice, zapoceo je novi nivo igre, a ostali se mogu prikljuciti jedino ako imaju isti ili bolje razvijen sistem igre od njegovog tima. A to se nikako ne moze napraviti za 1-2 god.
                            Nemoj Klopa i Fergija u istu ikonotaciju. Ljubim te.


                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Cinjenica je da je Klop za nesto malo boravka na ostrvu uspeo da uradi ono sto SAF nikada u karijeri nije.

                              Ne zelim da umanjujem kvalitete Fergusona, ali jednostavno ovo sto Klop cini u borbi sa naftasima je maestralno.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Cinjenica je da je Klop za nesto malo boravka na ostrvu uspeo da uradi ono sto SAF nikada u karijeri nije.

                                Ne zelim da umanjujem kvalitete Fergusona, ali jednostavno ovo sto Klop cini u borbi sa naftasima je maestralno.
                                Hahahahahahah komedija
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X