Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Rekao je sada da mu je želja da zaigra u Seria A, daj Icardija odmasadodma..
    Iapunio bi mu tu zelju koliko 1 dana prelaznog roka

    Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Manchester United forward Romelu Lukaku has hinted he could leave Old Trafford, confessing it is "a dream" of his to play in Serie A.
      MANCHESTER UNITED could swap Romelu Lukaku for Inter Milan’s Mauro Icardi this summer, according to Italian journalist Gianluca Di Marzio.
      Icardi odlazi na kraju sezone.

      Comment


      • Spor mi je Icardi, ne znam.... Mislim da on ne bi pokidao u PL....

        Comment


        • Ali taj potez bi bio bas scum-ovski, menjas jednog hardworkera koji kao dete nije imao za mleko, dosao iz Afrike i uz veliku muku postigo dosta, stalno napredovao, jednim nevidjenim hohstaplerom...

          Comment


          • Samo nam jos Ikardi fali u ovoj skupini igraca... nije Ole lud, necemo valjda...

            Lukaku zeli da ide ocigledno, zelim mu sve najbolje u novom klubu ako se to desi.

            Ako on ode, treba da dovedemo i napadaca, a danas sam procitao da je Dijego Kosta na transfer listi. Valjao bi nam on zbog karaktera puno, a verujem da ima bar jos sezonu-dve na nivou... Taman da Rasko napreduje bez pritiska. Sta mislite? Nisam ga bas pratio ove sezone.

            Comment


            • Dzons, Roho, Darmijan, Jang, Valensija, Matic, Erera, Mata, Pogba, Alexis i Lukaku. Mozda sam jos nekog zaboravio ali od ovih 11 ako min 7 ne ode ovo ljeto nista nismo uradili.

              Ma kakav Ikardi, ne treba nam taj problem, imamo ih vec previse.

              Stoper, desni bek, veznjak i desno krilo su MUST a kad bi se prodala vecina ovih gore pomenutih fudbalercica moglo bi se izvuci fina lova uz tih famoznih 200 miliona i da se odradi top prelazni rok, koliko god da kosta.

              Sjeca je neminovna plus dovodjenje kvalitetnih igraca, nebitna je cijena ako se oce u vrh.

              Gagi je bas fina, realna imena ispisao, itekako bi podigli kvalitet ekipe

              Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Slušao sam šta je Rajan Gigs izjavio povodom trenutnog igračkog fonda u klubu. Potrebno je videti na koga se ozbiljno računa, a koga ne, da se ne pogreši u izboru novih akvizicija, napravi podloga da se za 2-3 sezone klub vrati u sam vrh engleskog fudbala.


                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Samo nam jos Ikardi fali u ovoj skupini igraca... nije Ole lud, necemo valjda...
                  Ne mislis valjda da je los igrac? Mislis na ovo ponasanje prema Interu? Samo da napomenem, on vec duzi niz godina ima rat sa navijacima Intera.

                  A sto se tice moguce trampe Lukaku-Icardi, na keca bi uzeo Icardija.

                  Mozda mislis na Wandicu.
                  Last edited by Rossonero; 27-04-19, 12:14.

                  Comment


                  • Nije da bih bio nezadovoljan ako Ikardi zaduži Unitedovu opremu.
                    A i malo na OT uživati u čarima bujne Vande.
                    [emoji3]

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 27-04-19, 12:45.

                    Comment


                    • Kamenjarka klasična.

                      Comment


                      • Ma samo nam jos taj cirkus fali, kao i jos jedni problemi ovoga puta u vidu menadzerke
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Danas da se dobije Celzi. Izgleda Ander da ce igrati

                            Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Šta ga Ole i stavlja kada je glavom u Parizu.


                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Protiv Celzija ili izdominira ili dobije crveni, nema sredine.

                                Celzi mora pasti, odradili smo dobar posao protiv komsija i danas da se to naplati

                                Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X