Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Kada neko postigne gol ne raduje se zbog greske odbrane, to onda ne bi trebali ni stoperi da slave npr kada postignu protivnicki igraci autogol, sto nema veze s vezom.
    Proslavljas zato sto si da gol, a ne zato sto je De Gea u ovom slucaju napravio gresku.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Sutra je must win, kiksne li se na Gudisonu to je to što se tiče priče o top 4, jer nama inače da bi dohvatili četvrto mjesto (a treće će mislim uzeti Spursi) treba da iz utakmica sa Evertonom, Sitijem i Čelzijem uzmemo bar 2 pobjede, što uopšte ne bi bilo teško da se trgnu i da igraju kao do prije mjesec, mjesec i po. Ovako kilavo kako sada igraju nćeemo ni Čelzi za peto mjesto preteći, a oni imaju i Ligu Evrope sa strane da igraju.

          Comment


          • Pazi ti njih molim te, oni imaju obraza da traze povisicu umjesto da se pokriju usima i sakriju u jebenu misju rupu

            Jbg protiv Sitija moramo da izgubimo, nema tu sta da se razmislja.
            sigpic

            Comment


            • Siti je 'must lose' utakmica

              De Hea ima nikad goru sezonu ali i kredita nekakvog, Pogba misli da 3 mjeseca dobrog fudbala rade posao.

              Mora Ole da radi mudro i polako da izvlači iz ove situacije, samo je pitanje može li on takvo nešto da uradi, vjerujem da da, mada sam bio za Pocha

              Comment


              • Igrači koji imaju zadatak tri boda izdejstvovati sa Gudisona

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Hvala bogu da Jang ne igra prvu...

                  Comment


                  • Brine me malo sredina Fred-Matić ali dobro...

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ovo mora da se dobije. Tri boda zlata vredna a i više od toga.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Od osnivanja Premijer lige Karamele su najviše neuspeha (36) doživeli od Uniteda.
                        Tradiciju ne smemo izneveriti danas.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Da Junajtedu ne treba mislim da bi pustio Sitija da uzmu sva 3 da ne bi Liverpul osvojio titulu. Ipak taj luksuz sebi ne mogu dopustiti, inače da su zakucani na 3. mesto lagano bi pustili. Iako veliki klub mislim da bi svi veći to odradili tako.

                          Ovako ako otkinu bod gradskom rivalu otvaraju put PL Liverpulu.

                          Comment


                          • Second that

                            sigpic

                            Comment


                            • Od 2:0 ne gledam, necu, ne zbog toga sto gube, vec kakav stav imaju. Sramota!
                              I samo da se zna da nikada nisam prestala da gledam mec, bez obzira na rezultat, ali valjda mi je sada bas dosta svega.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sad pljuju Olea

                                Koji maloumnici jbt, nemoguce je da ne vide da je problem u igracima i upravi, nemoguce

                                Zoze odlazi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X