Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg realnost nas sustigla, ne mogu 3 mjeseca da zamaskiraju neke suštinske karakteristike Junajtedovih igrača koje su tu već 5 godina unazad, za šta ne možemo samo njih kriviti.

    Oleu i Felanu želim svu sreću, moraju da ogroman posao urade da prvo pokrenu ovaj klub naprijed, pa još sve ostalo da dođe.

    Bojim se da ću još dugo držati na avataru Žozea i ligu Evrope, valjda mi Ole pokaže suprotno, makar sa kupom dogodine

    Comment


    • Ovo šta Pogba igra posljednjih mjesec - dva je apsolutno sramotno. Nevjerovatna kurcobolja.

      Comment


      • Comment


        • 2009. u Rimu smo igrali finale sa Barsom i bili blagi favoriti. Pogledajte gdje je koja ekipa ravno 10 godina kasnije.

          Comment


          • Juce su igrali 4 od 5 defanzivnih igraca, od tekme 2012 godine kad smo ispali iz Bazela u grupnoj fazi LSa. 4 od 5, 8 godina kasnije, 1/4 finale LS sa Barsom

            Dovoljno govori kako se radi posle SAFa, kako smo potrosili 800 miliona i ostali sa ovakvim timom, svaka cast i upravi i prethodnicima koji su radili svakakva podmladjivanja i procesi bildinga i sta ti ja znam. Tuga.

            Comment


            • Pogba evidentno da ne želi biti više ovde, trebalo bi ga zakucati na klupu ali naravno da nemaju cojones to da urade..

              Ali još ne verujem kako nas je David zakopao, šta mu bi da ono uradi, vojime oca i sina

              Comment


              • Jednostavno je, ne pravi se pita od govana. A ovoj ekipi je mnogo govana. Mozemo mi da se zavaravamo da je do Van Gala ili Murinja bilo, ali jednostavno nije. Do uprave je i igraca. Najveci nas poraz se desio sinoc, prije manje od dvije godine smo rutinirali Ajaks u finalu LE, a juce su oni pokazali sta za taj period moze da se uradi i na kojem nivou da se igra uz koliko manje ulaganja. Sve je do zdravog sistema, organizacije, to fali u Mancesteru i nece se skoro promijeniti. Edvard Vudvord i Glejzeri su neko ko ce unistiti ovaj klub sa fudbalskog aspekta. Njima su Pogba i slicni tipovi igraca najbitniji, najbitniji im je marketinski aspekt, teren im je bitan samo da se nadjemo u top 4, cisto da toliko budemo konkurentni.

                De Hea je apsolutno sramotan ove sezone. Njegova distribucija je sprdacina, ne mora on da brani nemoguce kao proslih sezona, ali golman tog kalibra ne smije da grijesi u najjednostavnijim stvarima, on i dalje ne izlazi na centarsuteve, ostaje zakucan u petercu, poceo je da prima sve i svasta ali ajde to se desava, ali ta distribucija je toliko frustrirajuca i teba ga ostaviti na klupi, a dati Romeru mjesto medju stativama. Ako ne zeli vise da bude u klubu nema problema, moze da ide, ali da se sprda je stvarno previse.

                Prevari mene taj Lindelof s vremena na vrijeme pa pomislim on je dovoljno dobar i ne treba nam pojacanje na mjestu stopera, ali onda se desi surovo otrjeznjenje. Lindelof ne smije da bude nista vise od rotacije. Jasno nam je i iz ovog dvomeca koliko je Smoling daleko od svih ostalih ne stopera, vec defanzivaca u klubu. I jasno je da ce mu Ole traziti partnera na ljeto, ali isto tako on mora da nadje dva beka. Ne jednog, dva. Sou ima generalno ok sezonu ali i on cesto i precesto ispada, o Jangu je suludo trositi rijeci. To je jedan potpuno operisan fudbaler, veliki borac ali totalna operacija i bas smo spali na nikad nize grane kad je on prvi izbor i to na mjestu desnog beka. Jedan od najvecih poraza od kad pratim ovaj klub je sto je Esli Jang i dalje tu, ali nije toliki problem sto je on tu, nego sto igra standardno na mjestu koje on u zivotu ne moze da igra, ne moze da ukapira sta se desava na terenu, on ne prati kretanje odbrane, on ne oprati linije pasa, on ne zna nista.

                Svaka cast Ereri na borbi koju pruza, dokazao je kao i Felaini prije da zivi za klub i ja to postujem. Odrekao se kao i Felaini svojevremeno jednog dijela plate da bi igrao za Mancester, ne krivim ga sto ide, ide u mnogo bolji, jaci i perspektivniji klub, dugogodisnji poslednji ugovor potpisuje, izuzetan, ali Mancester je morao ali morao da ga veze i da ga proda, ne da ga izgubi za dz. Borce gubimo, pizde zadrzavamo.

                Tu je naravno i Labilni koji prevari tako ljude, odigra dva-tri mjeseca pa svi misle to je to, a ustvari je to zmija jedna ogavna koja bi prodala sve za svoju guzicu. Njemu niko ne odgovara, sad mu ni Ole ne odgovara, njegov stav na terenu je sramotan , nema ovo veze vise ni sa dva ili tri u vezi, samo je do njega. Kad mu se igra nista mu nije problem, kad mu se ne igra onda da ga okruzis sa deset igraca pomoci nema. To je bijednik jedan kojeg mozes da dovedes kad iskljucivo imas dobro podmazanu ekipu i njega dovodis kao luksuz, jagodu na vrhu torte, da ukrasis ekipu, ali da se oslonis na nekog takvog je suludo. Najveca greska u istoriji ovog kluba je vracanje tog nezahvalnog crva.

                Ocekivan pad forme Martijala i Rasforda, nema to veze sa njihovim godinama vise, jednostavno oni su takvi, nemaju kontinuitet. Nece ga nikad ni imati, u to sam siguran. Kad ide oni gaze, kad ne ide oni ne postoje i to je to. Izmedju nema.

                Ole generalno takticki to jako lijepo poslozi, nemam vecih zamjerki, imam nekih ali nista spektakularno. Sa izmjenama kasni, izlazi hrabro na teren i to je za postovanje, sjajni rezultati pa sve i da izgubi do kraja sezone ali on i Filan nisu cudotvorci. Ovdje je potreban ozbiljan remont, 5-6 igraca minimum, ali minimum. I da jebeni Edvard Vudvord odjebe sto se tice svih fudbalskih pitanja.
                sigpic

                Comment


                • Što se tiče Ererine situacije, razumem ja potpuno obe strane, i nismo trebali da mu ponudimo ono što PSG traži. Nisam hteo da mračim, ali to što Erera ide je opet isključivo Vudvardov sjeb. Naravno, ne treba da izjednačimo PSG-ovu ponudu. Ali, ne smeš ti da dozvolis da ti bitan igrac uopšte udje u poslednju godinu ugovora. Taj Ererin ugovor je trebao da se reši još pre godinu, godinu ipo dana. Ponudili bismo mu pristojnu cifru i on bi pristao.

                  Nerealno je koliko nas De Hea sakati od pozadi. Kad je on na lopti(nebitno dal mu je ona u rukama ili nogama), mi ne možemo da počnemo napad normalno niti da udarimo kontru. Najviše me je pogodilo tamo krajem prvog poluvremena kako je u jednom trenutku ležerno samo ispucao loptu unutrasnjom 25 metara od gola pa je čini mi se Fred nekako dobio vazdušni duel i spasio nas opasne situacije. Tolika količina bolikurcstva u toj ispucanoj lopti me dovela do nervnog sloma. Slažem se sa Vlajkom, i sam sam već pisao, treba probati sa Romerom, kvalitetan je golman i ima strašnu distribuciju. Svakako da nema čemu da se nadamo ako očekujemo od De Hee da pravi razliku na terenu.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • DDG,Pogba da idu na prodaju,Takodje Lingard-a kad bi prodali bilo bi super.Rasku dati jos jednu sezonu,ako ne popravi zavrsnicu sut karta.Meni je on isti Makeda
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro, znalo se da ne možemo protiv Barse. Bolji su od nas za dva koplja trenutno. Dobro je odigrati koju ovakvu utakmicu u sezoni da vidiš na čemu si i koga treba da se otarasiš. Odavno sam ja govorio da je papučica žena najveća, a golman nikako ne sme da je ženica. Nema gram srca. Na strani ova greška koja je proizvod nekog straha, distribucija, korneri, izlasci iz peterca. Ne mogu da verujem da to još nije sredio, a to ga zeza otkad je došao. Često to zamaskira nekim filmskim odbranama, ali isti problemi ostaju. Teško da možemo do boljeg golmana, ako se pojavi Real sa nekom ludačkom ponudom odmah prihvatiti i dovoditi nekog top golmana.

                      Odbrana je smehoteka. Komplet. Smoling se tu izdvaja kao najstandardniji i najbolji zbog svoje vizičke snage, ali njegova znanje sa loptom je kao kod 15-godišnjaka koji 3. put igra fudbal. I kao takav je daleko najbolji. Lindelof je smejurija, nije ni za rotaciju, ne znam koga on može da zavara. Fizički preslab, a ono čime se hvalio, tehnika i distribucija je jako upitna. Bekove osim Soa nemamo. Dalo nije ni bek, nije ni krilo, tako da je trenutno beskoristan. Korisniji je kao krilo, jer on defanzivu ne igra. Esli Jang, Dzons, sve je vec receno. Ne znam da li Bajli moze da sazri konacno, jer ima veliki potencijal samo glavu da sredi.

                      Sredina. Fred jako dobar na momente, ali kod nekih jednostavnih stvari cesto pogresi sto je frustrirajuce. Solidno se snasao u ulozi Matica. Od Pogbe se ocekuje da vuce ekipu, ali to je nemoguce kad nema ko da ga prati. Na samom pocetku daje onakav pas Rasfordu slabijom nogom i ovaj to ne koristi. Pogba je bio jedan od boljih na terenu jer jedini zna da zadrzi loptu i da se lako resi pritiska. Rasford ima problem sa inteligencijom, a to se ne moze da se uvezba niti nadogradi, tako da ce on uvek ostati neki prosek sa dobrim fizikalijama. Citam juce da trazi platu od 200.000 i zagarantovanu ulogu centralnog napadaca, odmah bih ga prodao ako je tako.

                      Nekih 5 igraca nam treba. Ozbiljan remont.

                      Comment


                      • 2 years ago Ajax and Man Utd played in the Europa League final. Today Ajax is in semi-finals of the UCL and Man Utd not. Difference?

                        Ajax invested in young talents while Man Utd invested in Young's talents.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Meni Fred izaziva nelagodu i nesigurnost, a to najvise mrzim kod igraca, kada nikada ne znam kakvu ce glupost ili gresku da naprave, a on nas je nekoliko golova kostao do sada, kao i rizicnih situacija, tako i kada odigra dobro, mehhh izes to.
                          Bar je za sada tako.

                          Al sto nesto sumnjam i strahujem da ce doci do tog nekog velikog remonta
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Junajted neodoljivo podsjeća na Srbiju/ex Yu. Smijenjuje se vrh, a sistem ostaje isti, svi traže lustraciju/remont, a of toga nikad ništa.
                            Otišao Tito, ovi posle ništa ������

                            Ja vjerujem u remont zaista ovo ljeto ala 2014, samo se nadam uspešnijem od tog

                            I da, Poketino
                            Last edited by BorisUnited99; 18-04-19, 12:29.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Što se tiče Ererine situacije, razumem ja potpuno obe strane, i nismo trebali da mu ponudimo ono što PSG traži. Nisam hteo da mračim, ali to što Erera ide je opet isključivo Vudvardov sjeb. Naravno, ne treba da izjednačimo PSG-ovu ponudu. Ali, ne smeš ti da dozvolis da ti bitan igrac uopšte udje u poslednju godinu ugovora. Taj Ererin ugovor je trebao da se reši još pre godinu, godinu ipo dana. Ponudili bismo mu pristojnu cifru i on bi pristao.

                              Nerealno je koliko nas De Hea sakati od pozadi. Kad je on na lopti(nebitno dal mu je ona u rukama ili nogama), mi ne možemo da počnemo napad normalno niti da udarimo kontru. Najviše me je pogodilo tamo krajem prvog poluvremena kako je u jednom trenutku ležerno samo ispucao loptu unutrasnjom 25 metara od gola pa je čini mi se Fred nekako dobio vazdušni duel i spasio nas opasne situacije. Tolika količina bolikurcstva u toj ispucanoj lopti me dovela do nervnog sloma. Slažem se sa Vlajkom, i sam sam već pisao, treba probati sa Romerom, kvalitetan je golman i ima strašnu distribuciju. Svakako da nema čemu da se nadamo ako očekujemo od De Hee da pravi razliku na terenu.
                              Ajd sad realno, Herrera je prosao u Unitedu kroz 2 ili 3 faze pada forme zbog kojih su mnogi bili u fazonu "Zasto da mu produzimo ugovor, zasto da se zarobimo jos sa njim"

                              Herrera je mozda i najbolji empirijski dokaz kako je United besciljno, lose i neplanski radio prethodnih godina. Imas igraca koji je srcan, lojalana, borben, spreman da se podredi klubu, pametan i takticki pismen... I ti ne znas da ga iskoristis. Jedan trener ga koristi na jedan nacin, drugi na drugi, tim u toj meri disfunkcionalan da nekad igra neka polukrila. Ako ode, svu srecu mu zelim, zasluzio je, car je.
                              A taj momenat moze da bude konstruktivna samarcina celom klubu.


                              Sto se tice DDG-e, mislim da je njemu sad nevazno sve sto se tice Uniteda. Naravno da ne pravi greske namerno, ali jednostavno vidi mu se odsustvo fokusa.
                              Imao je solidnu on distribuciju do ove sezone. Znao je odlicno da salje te dijagonale ka aut liniji, duge 40ak metara.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X