Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prolazimo samo ako postignemo pogodak u prvih 20-30 min a da ne primimo.Sve ostalo je rizicno jer mora da napadamo a svi znamo kako barsa cuva loptu i koliko su opasni
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by psycho.ts View Post
      Prolazimo samo ako postignemo pogodak u prvih 20-30 min a da ne primimo.Sve ostalo je rizicno jer mora da napadamo a svi znamo kako barsa cuva loptu i koliko su opasni
      Ja bas mislim da je sansa Junajtedu, da npr Barsa povede. I da Junajted u drugom krene da igra ofanzivnije da dva gola do kraja i prodje dalje. Ne mislim da Junajted treba da igra na sve ili nista, itekako su u igri, pritom ova Barsa nije nista specijalno.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Mrzim Ashley Younga. Jebeno ga mrzim.

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          pritom ova Barsa nije nista specijalno.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          jel se to bodris pred polufinale?
          MESSI 10

          Comment


          • Ako ništa drugo junajtedovi navijači uvek imaju viška optimizma, bar oni koje ja poznajem. Klub ne volim a navijače poštujem ali budimo i realni .

            Ligu šampiona osvaja porto. To je najrealnija opcija.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Manchester United

              Nema... za ovu fazu takmicenja mora fokus da bude na visokom nivou, najmanje greske se skupo plaćaju, kao i sto se svaka šansa mora iskoristiti pogotovo protiv ekipa kao sto je Barsa tj možemo slobodno reci protiv Mesija.

              Prvo Jang sjebe, očekivano iako je najiskusniji zapravo, zatim Džons umesto da izadje na Mesija on rešava da isprati Suareza koji je pritom čini mi se već išao u ofsajd. A pustas Freda da juri Mesija koji je već u startu 3m u zaostatku.

              I posle svega toga David...

              A bas se lepo pocelo, u prvih 10ak minuta odlično sto se mene tiče. Da je Raško iskoristio, MekTominej primio onu loptu kao da je profi igrač koji se bavi fudbalom već 10ak godina... barem jedan da smo dali. Posle ona kontra gde Raško opet donosi lošu odluku i sam ide, jbg i okliznuo se ali opet msm da bi bolje bilo da je raširio na Marsijala.

              Sad se treba nadati da ćemo uspeti da se domognemo Top 4.

              I ozbiljna rekonstrukcija pozadi mora da se desi, bek i stoper obavezno.

              Edit: Inače Barsa ništa specijalno, barem ovo sto sam gledao dok nisam prebacio na Juve... Junajted sam sebe izbacio pre nego sto je utakmica i počela kako treba.
              Liverpul favorit svakako protiv Barse.

              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
              Last edited by Sir Giggsy; 16-04-19, 21:01.

              Comment


              • Raspali Esli Jang. Koliko jos moramo da gledamo ovog vec davno bivseg, propalog igraca u klubu i to jos nosi kapitensku traku, nevjerovatno.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Ovo što pišete nije diskusija nego provokacija
                  Nisam ti htjeo danas pisati, nego sada kad se utakmica završila. Jel stvarno misliš da sam ja provocirao?

                  Nisam drug, za 5 godina na forumu, nisam nikad nikog. Samo sam iznio svoje mišljenje, i bio sam u pravu. Između ostalog, i ja sam navijao za Manchester.

                  Barca je u ove dvije utakmice razmontirala Manchu, igrali su ovu drugu utakmicu sa nekih 70% snage. Što se kaže, rutinski.

                  P.S. Samo da još negdje pročitam da onaj Pogba vrijedi 120 miliona, taj nije ni za 50.
                  Last edited by Tarantula®; 16-04-19, 22:03.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Tarantula View Post
                    Nisam ti htjeo danas pisati, nego sada kad se utakmica završila. Jel stvarno misliš da sam ja provocirao?

                    Nisam drug, za 5 godina na forumu, nisam nikad nikog. Samo sam iznio svoje mišljenje, i bio sam u pravu. Između ostalog, i ja sam navijao za Manchester.

                    Barca je u ove dvije utakmice razmontirala Manchu, igrali su ovu drugu utakmicu sa nekih 70% snage. Što se kaže, rutinski.

                    P.S. Samo da još negdje pročitam da onaj Pogba vrijedi 120 miliona, taj nije ni za 50.
                    Ne volim da ispravljam pravopisne greške ali htio* ubada mi u oči, dobronamjerno skroz

                    Ljudi niko od Junajtedovaca nije očekivao ništa sem rutinski poraz, sprdali smo se, Gagi i ja smo sanjali pobjedu, zadnji sam prolaz očekivao. Dakle, vjerovaću da to niste shvatili pa ste nam 'dobronamjerno razbijali iluzije' o prolazu'.

                    Comment


                    • Naravno da se kao navijac nadas, i tih 1% ako je bilo mada nije ni toliko. Nadao sam se, ako se ne nadas cemu gledas fudbal i sto navijas ?

                      Najbolji drug mi je navijac Barse, bila sprdnjica mala

                      Taj 1% je imao Rasko u prvoj minuti, i onda kad nas je Jang usrao kao stoput dosad to je bilo to

                      Comment


                      • Žalosno je što su nas Jang i DDG onako rano ugasili, imali smo to nešto napadali ali dzaba kada iz onakve dve greške pokloniš dva gola..

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Ne volim da ispravljam pravopisne greške ali htio* ubada mi u oči, dobronamjerno skroz
                          Gdje vidiš to? Inače, pišem kako mi se prohtije.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Fred je konacno pronasao formu pod Solskerom, i igra kao prava zver, i attitude mu je fantastican. Mektominej takodje, decko je pronasao neku novu igru pod Oleom i igra fantasticno, takodje mu je attitude na nivou kapitena.

                            Pogba opet slabiji u toj trojici u vezi. Ako mozemo da izvucemo 100 miliona od Reala moze da pali ako mene pitate.

                            Ovo ljeto ce biti kljuc, vidjecemo koliko ce dati Oleu da renovira tim. Ako ne pokazu ambicije nek se jebu, ali treba i Ole biti nemilosrdan prema nekim igracima, da budu duboki bekap u najboljem slucaju. Dali su prethodnicima po pola milijarde koji nisu znali sta rade, nek daju i njemu cak i vise. Zasluzio je.

                            Comment


                            • Otkud ta promena Gagi, oko Pogbe?

                              Comment


                              • Mnogo puta sam pisao da moze da ide sledeci nakon Murinja.

                                Comment

                                Working...
                                X