Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako to Pogba nije postojao?
    Pricate napamet. Bio je sasvim dobar.

    Posle ovakve igre Rashforda i Younga, bas je glupo prigovarati nesto Pogbi. Bio je sasvim ok.

    Ne znam sta je Oleu trebalo da izbaci Lukakua a da drzi u igri Rashforda koji je zasrao sve sto je moglo da se zasere.

    Comment


    • Pozitivne stvari Mektominej, Smoling i defanzivno Fred, sa druge strane ubedljivo najgori Jang. U revansu se ne moze ocekivati nista ali neka izadju muski da se pobiju pa sta bude.
      sigpic

      Comment


      • Nema to protiv ovih, dobijes 3 crvena do poluvremena. Stvarno su pregadna gamad.
        Bez Shaw-a i u prvenstvu i u LS.

        Nisam pametan kako ce to da izgleda.

        Comment


        • Hvala Žoze za davanje šansu Junajtedovom djetetu MekTomineju, da li bismo ikad otkrili tog igrača, teško.

          Comment


          • Kakva si ti Moubotina..

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              Kako to Pogba nije postojao?
              Pricate napamet. Bio je sasvim dobar.

              Posle ovakve igre Rashforda i Younga, bas je glupo prigovarati nesto Pogbi. Bio je sasvim ok.

              Ne znam sta je Oleu trebalo da izbaci Lukakua a da drzi u igri Rashforda koji je zasrao sve sto je moglo da se zasere.
              Jang je ubedljivo najgori bio, kakva rupetina, i pozadi, a ofanzivno da ne pricam. Smejali su se u kaficu koliko je retardirane poteze radio u dobrim napadackim situacijama. Milion dijagonali je Pogba dao njemu, ali ne Pogba je bio slab, jer jbg nije dao gol ili asistirao direktno, to ljudi gledaju.

              Rasko slab, imao nekoliko odlicnih situacija, jbg. Dalou ne mogu da zamerim, imao je vrv drugu ideju kod te sanse...

              Moleo sam se na poluvremenu da ubacimo Lingarda ili Marsijala umesto Janga, i da Dalo predje tamo, pa kud puklo da puklo...

              Jang je izgubio ovaj mec danas. Da je bio bar proslogodisnji Valensija mi bi bar jedan zabili.

              Comment


              • Hahahahahaha jašta

                Joj jeste ljudi prsli, ovdje Pogba fanovi spopadajuj 3 mjeseca niko ništa ne kaže ja napišem za Murinja jednom već prloblem.

                Normalno da ću reći to, čisto da stoji kao podsjetnik ko ga je izvukao iz rezervi, kao Ole Čonga i ekipu

                Comment


                • Mektominej Nisam znao da ima ovo u sebi...

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Hahahahahaha jašta

                    Joj jeste ljudi prsli, ovdje Pogba fanovi spopadajuj 3 mjeseca niko ništa ne kaže ja napišem za Murinja jednom već prloblem.

                    Normalno da ću reći to, čisto da stoji kao podsjetnik ko ga je izvukao iz rezervi, kao Ole Čonga i ekipu
                    Ole je stigo da pusti Chonga, Greenwooda, Gomesa, Garnera i da da priliku Pereiri, a ti postavljas konstrukciju da ne bi zaigrao za prvi tim da nije Murinja, da ga npr Ole ne bi ni razmotrio...

                    Comment


                    • Naravno da ne konstruišem to, već kažem da bi moguće i otišao u međuvremenu, da nije sa 20 dobio šansu. Ole bi mu dao šansu vjerovatno, ja to ne sporim, zato i spominjem Čonga i ostale, ne pripisuj mi šta nisam rekao. Samo je pitanje da li bi i bio još u klubu MekTominej da sa 20 nije počeo dobijati šansu. Jbg ti čitaj kako ti draže

                      Van Gal kad je odlazio, pa i danas, ljudi kažu, hvala ti za Rašforda. Ja isto kažem Portugalcu za Skotija.

                      Nego, pošto je Barsa jednom nogom u polufinalu, mada sa ovakvom borbom ko zna, i Pariz je izgledao nemoguće... PL ostaje jedina realna šansa za LŠ, Arsenalu preostaju još 3,4 teška gostovanja, Čelziju isto nelak raspored, i dalje smo u finoj prilici da okrenemo situaciju u ligi.

                      Erera je bivši definitivno, 200k plata a 30 godina puni u avgustu, ugovor na 4 godine. Ko nam kriv kad smo dopustili da mu ugovor istekne. Ali dovedemo li igrače koji se pominju biću ok s tim, Saul se spominje.

                      Comment


                      • Totenhem bez Kejna, Arsenal je pao malo, Chelsea se digo, ali ponovo su najslabiji tim od svih (mnogo odvratno su se provukli protiv Cardifa).
                        Ne verujem da smo u prva 2 tima po sansama, ali moramo da se borimo.

                        U revansu protiv Barce, ocekujem 3,4 - 1 za njih. Raznece nas na onoj njihovoj pisti od terena.

                        Comment


                        • Moramo probati dovesti De Lihta, klasa od stopera.

                          Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Totenhem bez Kejna, Arsenal je pao malo, Chelsea se digo, ali ponovo su najslabiji tim od svih (mnogo odvratno su se provukli protiv Cardifa).
                            Ne verujem da smo u prva 2 tima po sansama, ali moramo da se borimo.

                            U revansu protiv Barce, ocekujem 3,4 - 1 za njih. Raznece nas na onoj njihovoj pisti od terena.
                            Ja sam mislio da Old Traford i ona njihova prcvara, kao i vecina drugih stadiona imaju iste dimenzije i da je to samo neki mit koji se ustalio medju neukim narodima Balkana

                            Comment


                            • Imaju na wikipediji

                              Miki, znaš i sam da De Light neće doći, iz nekog razloga top igrači uglavnom zaobilaze klub. Ide on u Barcelonu, s njima Ajax ima bratske odnose, eventualno City, ne vidim treću opciju.

                              Comment


                              • In accordance with UEFA stipulations, the playing area has been downsized to 105 metres x 68 metres.
                                Evo sa njihovog sajta preuzeto. Znaci iste dimenzije, nako lazu i nas i njihovu rodjenu UEFU.. ili im majka UEFA mozda dozvoljava da igraju mimo pravila...

                                Nego dosta o ljigama.. necu vise da zagadjujem temu. Izvinjavam se.

                                Comment

                                Working...
                                X