Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eno budućeg kapitena opet sa izjavama o Realu kako je velik klub, kako ne zna sta donosi budućnost i sl. Fergi izvini po hiljaditi put

    Comment


    • Bullshit. Mnogo se popalite kad je u takvo nesto umesan Pogba. Bilo bi jos retardiranije da je rekao "presrecan sam ovde i necu nikada da odem" i onda zapali za 2 godine.

      Pricao je kako je srecan u Junajted 2-3 recenice, i onda su ga pitali oni za Real.
      "I'm happy now but who knows what the future holds". Ako moze standardniji odgovor od ovoga evo ne znam, ovo slusam svaki trener i igrac kaze kad je pitan za transfer, posebno ako je to za Real. 100% ide, ja prvi put cujem da je neko ovako direktno pricao za Real.

      Internacionalna pauza, pa ne mogu bolje od ovoga.

      Comment


      • Budući kapiten ha ha

        De Hea je zelio da ide a maestralno je izveo sve, nek uci Francuz.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Eno budućeg kapitena opet sa izjavama o Realu kako je velik klub, kako ne zna sta donosi budućnost i sl. Fergi izvini po hiljaditi put
          Malo je oslabio sa partijama u poslednje vreme. Nadam se da će dići formu sada kada je najbitnije, jer u suprotnom neće moći Drveni da ga uvalja za neku dobru cifru na leto.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ima on pametnija posla...

            https://www.instagram.com/p/BvPT5A3n...=1peuk1nw271jm

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Last edited by bici; 22-03-19, 09:13.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Krenula je ta prica iz Engleske, ako nije San prvi preneo vest. Zatim je As potvrdio istu pricu od svojih izvora da bi na kraju i RMC zaokruzio pricu. Izgleda kao da Ererin kamp pusta informacije, e sad glavno pitanje je da li je ova prica zbog boljih uslova ili stvarno odlazi u PSG.
                  sigpic

                  Comment




                  • Ajde dodji !

                    Comment


                    • Pa ako mi uzmemo Rabioa za dz msm da smo bolje prosli.

                      Robson kaze Kulibali, Sanco i Fernandes iz Sportinga kao glavne mete.
                      sigpic

                      Comment


                      • Znači može Džonsu novi ugovor, 8 godina se povrijeđuje ali može. Ereri ne, pusticemo da istekne i da se ovo dešava.

                        Ovaj klub je gore od trenutnog zaslužio.

                        Comment


                        • Nece se desiti. Produzice Erera.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Znači može Džonsu novi ugovor, 8 godina se povrijeđuje ali može. Ereri ne, pusticemo da istekne i da se ovo dešava.

                            Ovaj klub je gore od trenutnog zaslužio.
                            Care ako je tacna prica da mu je PSZ ponudio 150,000 na 4 godine nema tu sta da mu mi ne produzavamo. Prosto ce nas odbiti a njih prihvatiti kao poslednji veliki ugovor u karijeri. Suludo je davati 4godisnji ugovor 30ogidsnjaku.

                            Tako da ta prica da smo ga pustili namerno a on odbije nasu a prihvati PSZovu ponudu je bulsit.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve je to nebitno u odnosu na činjenicu da se nikad ništa ne planira i da će Džons umrijeti u Junajtedu. Nezdrav klub kojeg Markos Roho može ucijenjivati ako mu se prohtije a ne neki Pogba

                              Comment


                              • Ne znam dal se meni cini ili se Roho polako priprema za Kinu. Brat mi je izgledao kao da ima 10 kila viska kad sam ga poslednji put video u kadru.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X