Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ma brate nije ova Pepova Barsa, jeste prejaka ali sve je moguce. Lion je drzao 160 minuta neizvesnost u dvomecu, mogli bi i mi nesto uraditi...
    Slazem se, bice tu sansi sigurno, Erera bi mogao da bude kljuc u tom dvomecu. Takodje ocekujem i od Soa dobru partiju, u odlicnoj je formi. Jaci od nas jesu, to stoji i imaju LMa ali nikako nismo bez sansi, bice interesantno.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Lukaku aut sutra, povredjen nesto. Jang suspendiran. Dalo ce biti desni bek od starta.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Barsa,Juventus,Siti i Liverpul su moje velike ljubavi.
          Kao da me pitas koje dijete vise volim.
          U jeee , koliko ti onda srce imas ,ako su ti 4 ekipe "velike ljubavi" ..

          Covek ima jednu veliku ljubav (zenu) ,ti mu dodjes seik, imas "harem klubova"

          Ali sta te briga ,ko god da osvoji premijer ligu ,ti slavis

          Inace ,Spanski klubovi ove godine mi nisu nesto ,pa tako ni Barsa ,bolje oni nego da nam se pao recimo Porto ,gde bi imali imperativ pobede ,ovde ulazimo kao autsajderi (jer svi Barsu vide vec u polufinalu sa Liverpulom) ,a to nam sada vise lezi ..

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Watford,Valensija,Roma,Milan i Minhen 1860 su mi takodje dragi.
            Ja ne ogranicavam sebe samo na jedan klub.Ne znam zasto bi to moralo da bude tako.
            Minhen 1860 zato sto mi je donio 1000 eura na tiket prosle godine,a i Mugosa je tamo igrao,cisto da ne bude zabune.
            Zbog da bi doživeo neku ozbiljnu emociju kao recimo kada gledaš Budućnost.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Zadovoljan sam zrijebom. Ako izgubimo i ispadnemo, nece biti prvi put i ako ce mi pasti tesko.. ali zato ako ih izbacimo, pa ja ima da pijem tri dana. Nema ogavnijeg, smrdljivijeg, ljigavijeg i odvratnijeg kluba od Barselone. Nije normalno koliko ih mrzim... njihove utakmice gledam jedino ako zapadne da igraju sa Junajtedom. Toliko su gadni da kad igraju sa Liverpulom, ja navijam za Liverpul i to kao da su mi iz kuce.

              Comment


              • Boze sto si ti sasav
                Al samo tri dana da pijes... mislim..
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Boze sto si ti sasav
                    Al samo tri dana da pijes... mislim..
                    Pa zato sto ostala cetiri dana u nedelji radim, pa ne mogu

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Zadovoljan sam zrijebom. Ako izgubimo i ispadnemo, nece biti prvi put i ako ce mi pasti tesko.. ali zato ako ih izbacimo, pa ja ima da pijem tri dana. Nema ogavnijeg, smrdljivijeg, ljigavijeg i odvratnijeg kluba od Barselone. Nije normalno koliko ih mrzim... njihove utakmice gledam jedino ako zapadne da igraju sa Junajtedom. Toliko su gadni da kad igraju sa Liverpulom, ja navijam za Liverpul i to kao da su mi iz kuce.
                      Kako mozes toliko da ih mrzis pored jebenog Real Madrida?

                      Ja nisam daleko od toga da tvrdim da je stvar elementarnog vaspitanja i civilizacijskog poimanja da se prezire Real Madrid.

                      Comment


                      • Pa nije nas Real ugazio dva puta u finalu do te mjere da matori sjedi na klupi i da se trese od muke. Nikad to zaboraviti necu... matori kako stiska sake blijed kao krpa dok nas Pepove ljige sprdaju na terenu. Jos kakva je pomama za Barselonom nastala u periodu od 2006. pa narednih nekoliko godina kad je svaka budala pocela za njih da navija i da se kune u njih.

                        Ni Real ne volim, ali mi ne smetaju toliko jer ih ne gledam uopste niti me interesuju.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Pa nije nas Real ugazio dva puta u finalu do te mjere da matori sjedi na klupi i da se trese od muke. Nikad to zaboraviti necu... matori kako stiska sake blijed kao krpa dok nas Pepove ljige sprdaju na terenu. Jos kakva je pomama za Barselonom nastala u periodu od 2006. pa narednih nekoliko godina kad je svaka budala pocela za njih da navija i da se kune u njih.

                          Ni Real ne volim, ali mi ne smetaju toliko jer ih ne gledam uopste niti me interesuju.
                          Barcelona je nadigrala Manchester i tu se skine kapa, nije se ništa moglo. Veći je problem kad Karanka rukom izvadi loptu ispod prečke na OT i kao po običaju se to ne sankcioniše, ipak je to Real.

                          Comment


                          • Kenja mi se i od Reala i od Barselone, toliko da njihove utakmice ne gledam uopste. Prisiljen sam da ih gledam jedino kad igraju protiv Mancestera. Sto se mene tice, oba kluba odisu ciganlukom i ljigavstinom... neka se uvrijedi ko god oce... boli me ona rabota. Ipak, iz navedenih razloga, Real eto malo manje ne volim. Sto se mene tice, sjutra da se oba kluba ugase u tragicnim okolnostima boljela bi me vec pomenuta rabota.

                            Comment


                            • Ti Slejve samo ne volis mediteranske narode kao i ove iz J.Amerike.
                              Utvrdili smo to tokom svijetskog,za tebe su to sve cigani.
                              Ali smatram da je nasa mrznja prema odredjenim klubovima dobra stvar,ne bi bilo zanimljivo da nema toga.
                              Ne znam ko bi mogao da se naljuti na tebe nakon ovih iskrenih izliva emocija.

                              Comment


                              • A kako si me uvatio danas Da te ne znam bolje, sad bi pisao ovima u upravu da te banuju za "stalkovanje" Mada si u pravu... izibija rasizam iz mene, ne mogu mu nista

                                Comment

                                Working...
                                X