Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Nije Vladan još stigao da da svoj doprinos. [emoji16]

    Suludo je davati jednog Pogbu za igrače čiji je prime prošao tj na zalasku je.
    Varan i Kros imaju još dosta toga da pruže ali mislim da možemo bolje proći zadrzavanjem Pogbe i dovodjenjem npr Kulibalija i Nevesa.

    Koliko god ljudi pljuvali Pola, on je igrač oko kojeg treba graditi ekipu uz Marsijala i Raška.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Ma zajebavamo se malo. Nece Pogba nidje jer ga Ole bas gotivi a i trpili smo njegove bubice, red je da i pokupimo plodove zrelosti narednih sezona[emoji41]

    Nece Neves doci da bude rotacija a nesto mi rano da bude starter u Utd, mozda i grijesim. Ako vec dovodimo veznjaka onda da bjde ozb upgrade u odnosu na Andera ili Nemanju a ko to moze biti?

    Za odbranu se slazem, Kulibali, De Liht ili Varan.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Ma zajebavamo se malo. Nece Pogba nidje jer ga Ole bas gotivi a i trpili smo njegove bubice, red je da i pokupimo plodove zrelosti narednih sezona[emoji41]

      Nece Neves doci da bude rotacija a nesto mi rano da bude starter u Utd, mozda i grijesim. Ako vec dovodimo veznjaka onda da bjde ozb upgrade u odnosu na Andera ili Nemanju a ko to moze biti?

      Za odbranu se slazem, Kulibali, De Liht ili Varan.
      Vise mislim da je trenutno Neves za prvih 11 nego De Liht. Kulibali bi bio pun pogodak

      Mislis da vam je potreban igrac na poziciji 6/8? Mislim da je potrebna prava 10ka, Eriksen npr, da u toj trojci u vezi 6 budu Matic Erera 8 Pogba 10 ? i Pogba kao rezervna opcija. Uz naravno MekT Freda i Pereiru.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ovo ljeto primarne pozicije da se pokriju su RB, zamena za Matica i desno krilo. CB je poslednje. Tu bih uzeo Kulibalija/De Ligta i Varana, a s obzirom da su tesko dostapni svi zbog razlicitih razloga, ne bih uzimao nikog drugog ko ne moze da bude upgrade na Smoling-Lindelof koji funkcionise sasvim dobro. Zamena za Matica je vrlo bitna.

        Comment


        • Ja ne znam kome je palo na pamet da mi možemo uzeti Varana, posebno sad kad se Zizu vratio. Kulibalija možemo ako se otvorimo, De Ligt mi miriše na Barsu, PSŽ. Inače smatram da u Lindelofu i Bajiu (ma kakav bio u posljednje vrijeme) imamo talentovane, mlade štopere i da nam treba jedan iskusniji. Ne sumnjam da je De Ligt baš klasa ali eto, volio bih nekog komandanta u odbrani sa ogromnim iskustvom.

          Comment


          • Da je malo pameti u klubu poslali bismo blanko cek Ajaksu za De Lita i uzeli stopera za narednih 15 godina, koji ce vec u roku od 3 postati WC. Al nece se to desiti, pre ce se pojuriti Kulibali za neku cifru blizu 100 milki. Sto se iskustva tice, jeste Kulibali iskusniji jer jelte, stariji je od De Lita 8 godina. Al opet taj De Lit je igrao u evropi sa 19 godina vise vaznih meceva od Kulibalija. Pocevsi od finala lige evrope pretprosle godine pa do 1/4 finala LS ove godine. Ole je svojim master performansom uspeo da natera vecinu navijaca da zaborave na sva sranja koja se desavaju unutar kancelarija kluba. Mi i dalje nemamo DoF-a, Vudvard je na proslom conference call-u sa investitorima izbegao pitanje jednog od njih o DoF-u kao najiskusniji politicar, i jako je diskutabilno da li ce DoF uopste doci.

            Prvo DoF pa onda sve ostalo, tako bi bar to trebalo da se odradi.
            Last edited by bici; 12-03-19, 11:24.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • De Liht hoce u Barsu, tamo ce i otici. Nemamo nikakve sanse za njega.

              Comment


              • Comment


                • Eder Militao , Matthijs de Ligt , Tanguy Ndombele , Federico Chiesa (Leon Bailey) i Luka Jovic.

                  Prodati Young,Rojo,Bailly,Alexis,Mata + u slucaju dobre ponude Lukaku i Matic.

                  Dovedemo ove igrace ,svi mladi ,napravimo ekipu koja uz starosedeoce moze odma da napadne sam vrh evropskog fudbala , dodati iz mladog tima Gomesa,Chonga i Greenwooda.

                  De Gea - Militao,de Ligt,Lindelof,Shaw - Ndombele,Pogba,Herrera - Martial,Rasford,Jovic

                  Rasford bi u toj sitaciji dobio slobodniju ulogu.
                  Ako bi zaigrali sa krilnim napadacima ,umesto Rasforda ili Jovica ,samo ubaciti Chiesa(Bailey).

                  Za ovih 5 igraca koje sam naveo ,nekih 300-400m bi bilo dovoljno ,a deo para bi se nadomestio prodajom ovih gore igraca ,za koje sigurno mozemo da uzmemo bar 80-ak miliona ,a ako bi prodali i ovu dvojicu u slucaju dobre ponude ,nekih 160-200 miliona bi mogli na njima da uzmemo.

                  Jedini problem ,sto znajuci Vudvorda ,da mi pojurimo samo mlade igrace ,bez nekog marketinski jakog igraca ,od toga nema nista .. Tako da Bejl je "numero uno" koga ce da jurimo ,a covek je hodajuca povreda za koju ces morati da pljunes 100+ Miliona,jer ga dovodis iz Reala ...

                  Comment


                  • Blanco kakav je taj Militao, povezuju ga s Junajtedom jos dok je Murinjo bio?

                    Comment


                    • Ma on će u Španiju, meni iskreno ne deluje da bi mogao da se nosi u EPL.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Blanco kakav je taj Militao, povezuju ga s Junajtedom jos dok je Murinjo bio?
                        Nije on za nas,PL je dosta tvrda za njega
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Da je malo pameti u klubu poslali bismo blanko cek Ajaksu za De Lita i uzeli stopera za narednih 15 godina, koji ce vec u roku od 3 postati WC. Al nece se to desiti, pre ce se pojuriti Kulibali za neku cifru blizu 100 milki. Sto se iskustva tice, jeste Kulibali iskusniji jer jelte, stariji je od De Lita 8 godina. Al opet taj De Lit je igrao u evropi sa 19 godina vise vaznih meceva od Kulibalija. Pocevsi od finala lige evrope pretprosle godine pa do 1/4 finala LS ove godine. Ole je svojim master performansom uspeo da natera vecinu navijaca da zaborave na sva sranja koja se desavaju unutar kancelarija kluba. Mi i dalje nemamo DoF-a, Vudvard je na proslom conference call-u sa investitorima izbegao pitanje jednog od njih o DoF-u kao najiskusniji politicar, i jako je diskutabilno da li ce DoF uopste doci.

                          Prvo DoF pa onda sve ostalo, tako bi bar to trebalo da se odradi.
                          Jurio je njega Siti. Pep je opasno zagrizao za njega i izgleda nista od toga. Najverovatnije Barselona.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Blanco kakav je taj Militao, povezuju ga s Junajtedom jos dok je Murinjo bio?
                            Kombo igrac ,pokriva desnog beka i centralnog beka.
                            Dobar u skok igri,agresivan na lopti,pas mu je na zavidnom nivou,recimo kod Pepa bi on jos vise napredovao zbog stila igre u tom segmentu .
                            Jedan od najboljih igraca Porta ove godine.

                            Pravi onaj brazilski bek,iako ove sezone ima vise utakmica kao centralni bek , u dobar tim ,bi kroz jos bolji rad,jacih utakmica napredovao ,i mozda stigao do nivoa Dani Alvesa.Ipak Portugalska liga i Premijer liga su dosta razlicite.

                            Inace Porto ima odlican tandem bekova ,on i Alex Telles .A uostalom svi znamo kako Porto ima i dobru skauting sluzbu ,kao i vecina Portugalskih klubova.
                            A i nije tek tako zainteresovan Real Madrid za njega.

                            Ne verujem da bi kostao vise od 50-60 miliona.
                            Dovedemo njega i imamo tandem na desnom beku Eder Militao i Diego Dalot.Dva mlada perspektivna igraca.

                            Comment


                            • Ako se neko ne zove John O'Shea, ne priznajem to "Može da igra i beka i štopera"

                              Takvi da zaobidju United u širokom luku. Igraj ti nama, rodjače, samo beka ili samo štopera. To drugo ćemo da pokrijemo pravim igračem na toj poziciji.
                              Ne radja se svaki dan Paolo Maldini.

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                Ako se neko ne zove John O'Shea, ne priznajem to "Može da igra i beka i štopera"

                                Takvi da zaobidju United u širokom luku. Igraj ti nama, rodjače, samo beka ili samo štopera. To drugo ćemo da pokrijemo pravim igračem na toj poziciji.
                                Ne radja se svaki dan Paolo Maldini.
                                Phil Jones

                                Comment

                                Working...
                                X