Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pamtiće se LvG i po besomučnom forsiranju zemljaka u Barsi.
    [emoji38]

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ne smeta mi ni da Ole gura Norvežane ako će nam to doneti Barsine trofeje.
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Istini za volju i to davanje šanse Rašfordu je bilo isforsirano posle povreda svim napadačima, bar koliko me sjećanje služi. Svejedno, zasluge za Rašforda, Marsijala ostaju. Plus FA kup i odlični rezultati protiv rivala, 4/4 protiv Liverpula. Vjerujem da bi dobio tu treću sezonu da nije Murinjo bio dostupan.

        Comment


        • Originally posted by jakvuk View Post
          Ne smeta mi ni da Ole gura Norvežane ako će nam to doneti Barsine trofeje.
          Pa nije Barsa tad uzimala tolike trofeje.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Šta više Barsa tada imala žestoke amplitude u rezultatskom smislu.


            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Pa nije Barsa tad uzimala tolike trofeje.
              Pa dobro dve titule u tri godine, kup, superkup.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Hvala navijačima Olimpika iz Marselja na čestitkama povodom izbacivanja plastike iz Pariza.
                [emoji3]

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ovi iz Marselja nikog ne vole
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Bio sam prisutan u srećna vremena Partizana na Velodromu pa sam obišao ovu francusku luku. Tada sam se uverio koliko su zaebani i koliko fanatično bodre svoje ljubimce.
                    Grad za nepoželeti gacati noću.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Čitam sad temu Reala... vidim mnogi ovde bi rado preselili Pogbu u Real u zamenu za Krosa/Modrica/Varana...

                      Svaka čast! [emoji2359]


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Ko to? Vladan?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Neće Pogba nigde.
                          A diskutuje se i sprda na osnovu toga što Realisti misle kako će Francuz biti jedan od zvezda prelaznog roka pa završiti kod njih.
                          Ako već tako mora biti onda mora i određena odricanja sa njihove strane.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ko to? Vladan?
                            Nije Vladan još stigao da da svoj doprinos. [emoji16]

                            Suludo je davati jednog Pogbu za igrače čiji je prime prošao tj na zalasku je.
                            Varan i Kros imaju još dosta toga da pruže ali mislim da možemo bolje proći zadrzavanjem Pogbe i dovodjenjem npr Kulibalija i Nevesa.

                            Koliko god ljudi pljuvali Pola, on je igrač oko kojeg treba graditi ekipu uz Marsijala i Raška.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Ne damo labilnog
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sve najbolje u penziji, LVG majstore.
                                Jedan od matoraca sa kojim bih najviše voleo da blejim svakodnevno.

                                Umeo je da izludjuje svojom tvrdoglavošću, ali sam uvek, bez dileme, bio siguran da je top3 trener u poslednjih 30 godina.
                                Doktor fudbala.

                                Nažalost, drugu sezona, pre svega taj drugi prelazni rok je odradio pregordo. Potcenio je ligu, bio je ubedjen da njegova genijalnost može da vodi tim pun mediokriteta i balasta (u vidu Runija) do titule. PL nije takva liga, jbg...

                                Šniderlin, Darmian i Švajnštajger su mu bili fejlovi (ovo poslednje i nije mogao toliko da zna). Za Falcao-a se verovatno nije ni pitao.
                                Ubedjen sam da je izvršen pritisak na njega da se proda Welbeck, i da to nije njegova odluka. Nikad se on ne bi odreko igrača sa takvim link up-om.

                                Comment

                                Working...
                                X