Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Lukaku se svojski potrudio da se ne zamjeri, ono sto je do njega je uradio, sad je na klubu da li ce ga dovesti ili ne
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      A Lukaku se svojski potrudio da se ne zamjeri, ono sto je do njega je uradio, sad je na klubu da li ce ga dovesti ili ne
      Užasan je u poslednje vreme. Od onog evro gola protiv Čelsija je nenormalno pao. Zapita se čovek sada da li bi bilo pametno da ga dovedemo...

      Kapiten je odličan otkad se vratio, dobio je i on info da Mou dolazi pa mora malo da se dokaže.

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Užasan je u poslednje vreme. Od onog evro gola protiv Čelsija je nenormalno pao. Zapita se čovek sada da li bi bilo pametno da ga dovedemo...

        Kapiten je odličan otkad se vratio, dobio je i on info da Mou dolazi pa mora malo da se dokaže.

        Comment


        • Dobar, dobar Runi, baš iznenađujuće posle onolike pauze i očajne sezone.

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Užasan je u poslednje vreme. Od onog evro gola protiv Čelsija je nenormalno pao. Zapita se čovek sada da li bi bilo pametno da ga dovedemo...
            Stvarno problematicno kada te u 2 utakmice u nepunih mesec dana Blind stavi u dzep.
            sigpic

            Comment


            • Ova samo zbog Markusa

              sigpic

              Comment


              • Moze li sjaj F.A. trofeja da baci senku na Moa ? Trebamo ovu danasnju predstavu primiti bez emocija. Da ne pomisle da nam je neprijatno koliko nam je dobro.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Rob Heris

                    Van Gaal asked about the win offering hope for the future of the team into next season: "I'm not looking beyond" this season
                    Van Gaal asked about Utd future: "We live in the present and for the future I will discuss that with my board and not with you"
                    I pointed out to Van Gaal he had a year remaining on his contract - so why not talk about the future since he believes he's staying...
                    sigpic

                    Comment


                    • Van Gal zna da je otisao na kraju sezone, mislim da je sad to vise nego jasno. Nema borbe, zeli da ode dostojanstveno. Bice sigurno kontradiktornih izjava i trolovanja, sarkasticnih opaski i bezobrazluka, to ide uz njega. Ovaj period je dobar, kasno je dosao ali dobar. Nadam se da ce otici dostojanstveno, top 4 i kup. U top 4 ne vjerujem, ali ovaj FA kup svakako moze da uzme i napusti klub uzdignute glave. Nije dovoljno, nikako jedan FA kup ne smije da bude cilj Junajteda i da mu izvlaci sezonu na neki nacin, ali bi barem dokazao da je pobjednik, da su poredjenja sa Mojesom cisti nonsens.

                      Jer Van Gal kakav je da je, uradio je vise dobrog nego loseg. Jer posle svega igraci ginu za njega, iako je izgledalo u decembru da su ga prodali, mozda su i bili, vratio ih je, igraju za njega, kako? Nemam pojma, ali to je odlika velikih menadzera. I taj prokleti decembar ga je i kostao posla, ali kad se otvorilo sve za Zozea moram reci da mi je i drago sto je ovako ispalo. Cak i da je uzeo titulu ja bih zelio da napusti klupu na kraju sezone prije isteka ugovora, jer Murinjo ne smije da se propusti. Isto tako ako Murinjo ne dolazi uvijek bih prije bio u Van Galovom timu nego u Gigsovom, ako Murinjo nije sledeci neka ostane Holandjanin i dovrsi svoj posao te tri sezone. Od toga cini se nema nista, i ostajem pri svome da je pravi covjek na pravom mjestu, samo vrijeme nije pravo. Za razliku od Mojesa kojem mjesto na Old Trafordu nikako nije bilo.

                      http://www.skysports.com/watch/video...-end-of-season
                      sigpic

                      Comment


                      • Bila bi lijepa priča kada bi se oprostio sa trofejem, ipak je prevelik trener, previše je toga napravio u karijeri i ružno bi bilo da ode na jedan ružan način. U jednom momentu nakon utakmice ga je kamera snimila kako hoda terenom i gleda tribine s uživanjem, tačno se vidjelo da je pun sebe u tom svom ludilu . Nadam se samo da se neće emotivno potrošiti prije finala, ova utakmica može biti jak boost za završetak sezone.

                        Iako, onda se sjetim šta se desi svaki put kad se uveže par dobrih rezultata

                        Comment


                        • I previse je veliki da bi zavrsio trenerski posao otkazom na pola sezone. Da ode u penziju na taj nacin. Ovo je vec bolje, cistije. I taj FA kup ako uzme njemu ce vise znaciti nego klubu. Otisao bi sa trofejom, jos jednim novim u ionako nenormalnoj kolekciji. Bio bi to lijep kraj jedne velike karijere. Pritom bi klub ostavio u dobrom stanju, sa brdom talenata. Iako nije ispunio rezultatska ocekivanja druge sezone opet bi odazak bio na neki nacin pravi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da nije Mou u pitanju ili Čolo, on bi meni ostao. Ubite me, al` eto rekao sam.
                            Bar ce ovoj deci da da krila, danas Rasa losiji al` vidi se bre da ce kidati... o Marsijalu sta vise reci, igrac sezone. Ova stikla danas, pa asistencije = monstrum. Timoti... ma imamo decu za sami krov evrope, jos kad` nam cupavi dodje...
                            Samo da nekako "smislimo mehanizam" da Mou vise svraca do akademije
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Slazem se da bi bio lep kraj ali postavlja se potanje koliko on zasluzuje takav kraj sobzirom na prikazane igre i rezultate u protekle dve sezone, uz naravno svoje komentare i inacenja na sve to. Ne kazem da je sve negativno kod njega, ali da je kao menadzer Mancester Junajteda morao mnogo vise i bolje to svakako jeste.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja se samo plasim da ce ova bajka sa klincima da se ruzno prekine cim VG napusti klub a Zoze udje. A to je makar nesto najlepse za sada sto se desilo u postFergusonovom dobu...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X