Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tilemansa sam zapazio dok je briljirao u dresu Anderlehta.
    Dečko je fudbalska suva inteligencija.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Sančo se dosta spominje u zadnje vrijeme

      Comment


      • Originally posted by jakvuk View Post
        Samo da RW ne bude Bejl...
        Taj voz je prosao. Ja sam bio prvi za njega ali sad je kasno
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Tilemans je odličan, ali trenutno za rotaciju. Mislim da nije još spreman za "veliku scenu".

          Ima još par stvari da nauči, ali bi bio odlična kupovina. Ima nenormalan osećaj za pas u prostor i kretnja mu je dobra. Mora malo taktički da se poradi sa njim, ali to je očekivano za mladog igrača.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Na sredini Tilemans ili Ruben Neves...


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • Jednog od te dvojice kupi Pep na ljeto garant, moramo biti brzi

              Šo baš gazi već 4,5 utakmica. I dalje se bojim tih povremenih utakmica gdje se on isključi i ne obraća pažnju u odbrani pa nam protivnici prave problem po toj strani. Treba dovesti beka za rotaciju da mu bude konkurencija.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Tilemans je odličan, ali trenutno za rotaciju. Mislim da nije još spreman za "veliku scenu".

                Ima još par stvari da nauči, ali bi bio odlična kupovina. Ima nenormalan osećaj za pas u prostor i kretnja mu je dobra. Mora malo taktički da se poradi sa njim, ali to je očekivano za mladog igrača.
                Pa takav bi nam i trebao jer ako Ole ostaje kontam trio Matic, Pogba i Erera su 1 opcije za sredinu.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ima li ista ljepse nego vidjeti kako Rasford, McTominay, Perreira, tamo neki Chong i Greenwood, djeca iz akademije izbacuju naftase i placenike iz lige prvaka..

                  Svaka cast momci, Oleu odmah ugovor, za ova 3,4 mjeseca donio je vise uspjeha i radosti nego prethodna trojica za 6 godina...

                  Idemo uzivati do kraja pa kakogod zavrsimo

                  Comment


                  • Koliko me je Chong na kraju nervirao sa onim zadrzavanjem lopte umesto da je pošalje sto dalje ka korner zastavici... sreća pa je sve bilo na kraju sve ok.
                    Tad je i Šou bas ispizdeo na njega posto je napravio faul jer je on davio i izgubio loptu.

                    Dobro je to, pokazuje da ima muda... ali to ne radiš u toj situaciji.


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Koliko me je Chong na kraju nervirao sa onim zadrzavanjem lopte umesto da je pošalje sto dalje ka korner zastavici... sreća pa je sve bilo na kraju sve ok.
                      Tad je i Šou bas ispizdeo na njega posto je napravio faul jer je on davio i izgubio loptu.

                      Dobro je to, pokazuje da ima muda... ali to ne radiš u toj situaciji.


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Jebo ga Rud Gulit!


                      Tad kad je Šo ispizdio Čong je dao loptu (mislim) Veratiju u noge, mislio sam da će da ga zgromi Luk.


                      Ima drskost ali i mozak u izgradnji.

                      Comment


                      • Le caractère, le caractère, le caractère, Marsijal car!


                        https://sports.orange.fr/football/an...0001dx0Sp.html
                        Last edited by Krojf; 07-03-19, 11:17.

                        Comment


                        • Originally posted by Krojf View Post
                          Le caractère, le caractère, le caractère, Marsijal car!


                          https://sports.orange.fr/football/an...0001dx0Sp.html
                          Marsijal, Lingard, Matic, Mata, Alexis itd itd. Tim

                          Dosta bivsih igraca King Eric, Evra, Rio, Berbatov, Saha, Brown, Palister itd.

                          Pobjednik veceri Owen[emoji23][emoji23][emoji23]
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Comment


                              • Kakva je kršina onaj Žoze Murinjo, da kažemo isto i za LVG-a.

                                Comment

                                Working...
                                X