Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba imati m*da i sutirati onako penal u 90+ minutu.

    Bravo za ceo tim. Ludilo mozga.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Bravo!!!!!!!!! Navijam da osvojite! (da ne izbaksuziram).. Koliko sam puta raznim idiotima govorio da ne porede PSG sa institucijama. Baš bravo na prolazu.

      Čestitke svima. Može sada do kraja da se ide.
      Uki, sta kazes sad za promjenu menadzera i uopste za tim?
      Ipak nemamo takva govna od igraca, vidi se neki kvalitet kod igraca?
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Steta sto Ole nije ranije dosao, tacno bi Utd osvojio prvenstvo. Cestitke na prolazu!

        Inace, lici mi ovo na trenutak kad je Zidane preuzeo Real krajem 2015. posle Beniteza, i svi znamo sta je sledilo
        Last edited by LejkerBoy; 07-03-19, 08:50.

        Comment


        • A u nedelju se bese igra neki derbi?
          Mislim ko o tome sada razmislja...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            A u nedelju se bese igra neki derbi?
            Mislim ko o tome sada razmislja...
            Da da, u 17.30h

            Bicemo jaci za Pogbu i Marsijala vjerovatno. Mozda se vrati jos neko.

            Bice zanimljivo
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Last edited by Lord Aleksoni; 07-03-19, 09:33.

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Uki, sta kazes sad za promjenu menadzera i uopste za tim?
                Ipak nemamo takva govna od igraca, vidi se neki kvalitet kod igraca?
                Objasnio je Murinjo. A pisao sam na nekoj drugoj temi o ovome. Svaka čast nema šta. Nije to i dalje tim koji može da konstantno parira Špancima, ali polako.

                Kulibali, i još 2 top igrača i lagano.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Objasnio je Murinjo. A pisao sam na nekoj drugoj temi o ovome. Svaka čast nema šta. Nije to i dalje tim koji može da konstantno parira Špancima, ali polako.

                  Kulibali, i još 2 top igrača i lagano.
                  Nemam pojma sta je objasnjavao.
                  Nisam citao to tvoje na drugoj temi.

                  Nisam ni rekao da su najbolji ali isto tako nije ni govno od tima kakvo ste htjeli da predstavite i da bivsi nije imao igrace.

                  Bez pojacanja nista i to kvalitetnih, ne sad 5-6 a osrednjeg kvaliteta vec 2-3 ali brutalna na pozicijama koje skripe.

                  Lindelof i Smoling hmm, bas bas dobra izdanja u zadnje vrijeme ali ne smijemo se na to osloniti, mora se dovesti klasa od CB
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Hvala vam momci. Noc za pamcenje.

                    Svi su dobro odigrali, neko manje neko više, ali Luk Šo razbija u poslednje vreme. Lukaku odigrao majstorski, Raš ne toliko ali se pojavio kad je trebalo, Fred i Skot pokidali. Kad je Ole krenuo sam tri štopera tačno se videlo da ne znamo đe udaramo, nisu navikli, puno praznog prostora između wing-backova i štopera, dobro je da se odma po izlasku Bajlija prebacio na 433, odmah se igra stabilizovala.

                    Sinoć u intervjuu Lukaku priča prvo kako su se on i Raš dogovrili da kad jedan krene u presing drugi obavezno prati (odakle je i pao prvi gol), a drugo da Lukaku isprati svaki Markusov šut (odakle je pao drugi gol).

                    Comment


                    • Brutalnog štopera, desnog beka i desno krilo. Lijevi bek za rotaciju, zatim neko ko može da igra napadača i lijevo krilo, isto za rotaciju jer Aleksis izvjesno ide.

                      Ja bih i veznog, šta mislite o Tielemansu? Baš fino igra u Lesteru

                      Comment


                      • https://twitter.com/ManUtd/status/11...822985219?s=19

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ali radovanje Matića, Lingarda i Evre i histerija pobede NEPROCENJIVO [emoji3][emoji3][emoji3]

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Brutalnog štopera, desnog beka i desno krilo. Lijevi bek za rotaciju, zatim neko ko može da igra napadača i lijevo krilo, isto za rotaciju jer Aleksis izvjesno ide.

                            Ja bih i veznog, šta mislite o Tielemansu? Baš fino igra u Lesteru
                            Tilemans je najbolji mladi vezni igrač na planeti trenutno. Onakvu inteligenciju niko nema pa ni od starijih.
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Nisam gledao francusku ligu ali Ndombele mi je bas zapao za oko u LS. Svakako se mora neki veznjak dovesti, u slicaju nekog odlaska onda i 2.

                              Ipak CB, RB i RW za prvih 11 a ovo ostalo za rotaciju.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Samo da RW ne bude Bejl...
                                sigpic
                                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                                Comment

                                Working...
                                X