Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide Porto nama

    Comment




    • Bratina!

      Comment


      • Zelim onu pizdu od Poketina u cetvrtfinalu
        sigpic

        Comment


        • Jbt ovo je još nerealno

          Ovako sam se radovao zbog Junajteda možda par puta, posebno od odlaska Fergija, s ovim može da se poredi Evrin gol u Minhenu i utakmica u Torinu u novembru, ništa drugo u zadnjih 5,6 godina sigurno. Naravno ovo je ubjedljivo najnevjerovatniji momenat, posebno uz sve okolnosti.

          MekTominej fenomenalan, Fred najbolja partija u klubu, Lukaku nastavlja u ritmu zadnjih par utakmica. Nazad Smoling, Lindelof i Šo prekucali , Jang kad je prešao na beka i kako je utakmica tekla sve bolji bio i spasio gol praktično u jednoj situaciji.

          Rašford slaba partija i onda nas odvede u četvrtfinale.

          De Hea onim boksovanjem kad je trebao da uhvati oduzeo 5 godina života, kakva bi ironija bila da nas on sjebe baš u ovoj utakmici.

          Ima da nas drži ova euforija taman do nedelje i Arsenala, pa tu da se odradi posao na krilima ove pobjede, to bi bio šlag na tortu.

          Oleu hvala za ovo sve

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Kakva slika jujujuju


              Tu je i uncle Pat

              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Danas smo dobili igrace u MekTomineja i Freda. Kakve partije, ne zna se ko je bolji bio. Ali Fred, pa kakvo je ovo nivo danas bilo?

                Comment


                • Dolazila je ovakva partija od Freda već neko vrijeme u to sam siguran, nekad nije imao sreće da ne dobije šansu nekad ga nije ni htjelo. Ali kakav trenutak za najbolju partiju ima kvalitet, uvjeren sam da mu je ovo bila sezona za navikavanje na Premijer ligu. Može dosta toga, samo da bude sve kako treba pa da pokaže potencijal kod nas.

                  Mene pored sjajnih Freda i MekTomineja mnogo raduje i igra Smolinga i Lindelofa, i to već neko vrijeme. Za Bajia se bojim da će otići na ljeto, 25 puni ove godine, ja bih volio da dobije još jednu sezonu ali ako se bira između njega i Džonsa klub će zadržati Džonsa jer je Englez mada je to, po meni, greška.

                  I da nam se počnu više vraćati ovi povrijeđeni igrači, valja gurati i dalje u 3 takmičenja.
                  Last edited by BorisUnited99; 06-03-19, 23:30.

                  Comment


                  • Sad Porto i lagano.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vi spavate? Kako mozete da spavate?
                        Ili pijancite?

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Ide Porto nama
                          Vise se Porta bojim nego Bajerna recimo

                          Comment


                          • Da prošetam najbolji avatar u istoriji

                            Comment


                            • Comment


                              • Bravo!!!!!!!!! Navijam da osvojite! (da ne izbaksuziram).. Koliko sam puta raznim idiotima govorio da ne porede PSG sa institucijama. Baš bravo na prolazu.

                                Čestitke svima. Može sada do kraja da se ide.

                                Comment

                                Working...
                                X