Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto dalje od tog Bejla, on je virus.

    Aleksis je odlican momak bar, i uvek ce da gine kad god dobija sansu a ne da se seta po terenu kao ovaj.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Inace, mislim da treba da idemo all in na RB, RW i neki CM ako moze ovo ljeto.

      Moje mislenje je da Smoling-Lindelof je prava stvar, iako se mnogi nece sloziti, imamo bar 2 pozicije koje su slabije od stopera. Inace veoma mi se svidja kako igraju zajedno, imaju obojica nedostatke ali se lepo krpe, ako ih ostavimo moze da bude veoma dobro resenje.

      Comment


      • Imamo mi 4 sasvim ok štopera, ni Phil Jones nije loš. Ali nemamo lidera štopera. I taj Phil Jones, i ostala trojica, bi igrali mnogo bolje da imamo barem jednog pravog lidera u odbrani.
        Mali De Ligt bi nam lego ko budali šamar.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Lukaku je pokidao danas. Ja ne znam sta si ti gledao.

            Ne znam kako ocekujete da igrac takvog kova ucini vise protiv motivisanog Liverpula, u mecu gde smo morali da budemo oprezni, i u mecu gde smo na 2 povredjena bitna igraca, pridodali još 3. I to igrači koji imaju uticaj na prostor Lukakua.
            Igrali smo sa 10 i po igrača. Pereiru častim i sa tih 0,5.
            Dobar je monak, zna nesto fudbala, ali nije za Englesku, i pogotovo nine za ovakve čvrste mečeve.
            Tanak je, ništa ne može da uradi, maltene ne postoji na terenu, osim što uliva samopouzdanje protivnicima nakon svakog duela.

            Bio je odličan Rom u odbrani. Koliko je mogao na krilu, pruzio je.
            Stvorio je verovatno najbolju sansu na celom meču.

            Nakon što je izašao Herrera a ušao Pereira, nama su šamse za pobedu rapidno pale(kao da nisu pre meca, sa povredama Martiala i Lingarda)
            Herrera je to sto je bilo neophodno da imaš u ovom meču, a Pereira je to što neophodno da nemaš.
            Gledali smo istu... valjda. I ako je zbog defanzivno ucinka pokidao utakmicu onda ok.

            Imao je onaj pas za Lingarda, solidan je bio defanzivno, ali je lik totalno beskoristan. Mnogo usporava igru. Trom, nepokretan, Robertson ga par puta razbija u duelu. Ono u cemu ocekujes da je dobar i u cemu mora da je dobar a to je da zadrzi igraca na ledjima i sacuva loptu a u tome podbaci onda ga popisaj.

            Znam njegove mogucnosti, covek moze da bude zver kao sto je i bio prosle sezone, ali evo vec duzi period ne zna gde udara. A da ne procam da vec pola godine ima visak kilograma i on ne uspeva ni kilo da skine. Ako se ne poboljsa do kraja sezone prodati i dovesti igraca koji ce biti korisniji.

            Comment


            • U cemu to mora da bude dobar? Da rutinski prima loptu i odlaze?

              Kako to mislis da radi na krilu, gde je okrenut samo ka jednoj strani, i u mecu gde smo toliko osakaceno odigrali, bez sredine, sa povredjenim napadacem, gde je on uvek bio miljama udaljen od svako saigraca.

              Znas li koliko je to lako da se brani? Cuvas mu samo jednu stranu, ne moze nikako na prvu da odigra nista jer je totalno izolovan od ostatka tima. I svaki pokusaj link up-a zahteva od njega da je primi, i da pravi puni pokret nogom da bi odigrao do drugog saigraca, i to usmeren uvek samo ka jednoj strani.

              Lik je bukvalno bacen na onu stranu da se snalazi kako zna i ume protiv dupliranog boka kad napadamo, a da odbrani pomaze mucenom Youngu.
              Covek koji verovatno ima 90 kila i preko 190cm-a je visok, i koji za te operacije sprintanja, promene pravca kretanja(pogotovo u odbrani) trosi 3 puta vise energije nego bilo koji drugi fudbaler.

              Ja ne znam sta ocekujete, da se Lukaku na vrhovima prstiju krece, i da svaku neizglednu loptu obradi, da izmanevrise u guzvi sitnim koracima???

              To sto se ocekivalo u celoj Evropi moze samo in form Welbeck
              Nisam citao ovaj forum dok je bio u Unitedu, ali mogu glavu da dam da je bio verovatno najpljuvaniji igrac Uniteda.

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                U cemu to mora da bude dobar? Da rutinski prima loptu i odlaze?

                Kako to mislis da radi na krilu, gde je okrenut samo ka jednoj strani, i u mecu gde smo toliko osakaceno odigrali, bez sredine, sa povredjenim napadacem, gde je on uvek bio miljama udaljen od svako saigraca.

                Znas li koliko je to lako da se brani? Cuvas mu samo jednu stranu, ne moze nikako na prvu da odigra nista jer je totalno izolovan od ostatka tima. I svaki pokusaj link up-a zahteva od njega da je primi, i da pravi puni pokret nogom da bi odigrao do drugog saigraca, i to usmeren uvek samo ka jednoj strani.

                Lik je bukvalno bacen na onu stranu da se snalazi kako zna i ume protiv dupliranog boka kad napadamo, a da odbrani pomaze mucenom Youngu.
                Covek koji verovatno ima 90 kila i preko 190cm-a je visok, i koji za te operacije sprintanja, promene pravca kretanja(pogotovo u odbrani) trosi 3 puta vise energije nego bilo koji drugi fudbaler.

                Ja ne znam sta ocekujete, da se Lukaku na vrhovima prstiju krece, i da svaku neizglednu loptu obradi, da izmanevrise u guzvi sitnim koracima???

                To sto se ocekivalo u celoj Evropi moze samo in form Welbeck
                Nisam citao ovaj forum dok je bio u Unitedu, ali mogu glavu da dam da je bio verovatno najpljuvaniji igrac Uniteda.
                Da, u najmanju ruku da sacuva loptu eventualno navuce jos jednog igraca i odigra prvom do sebe. Ovo za navlecenje igraca je postalo fantazija za njega, to cu da izuzmem.

                Pa nije mu prvi put da igra tu na krilo, igrao je i pod Murinjom par puta.

                Ne očekujem neke bravure od njega. Očekujem da iskoristi to upravo sto si opisao tih 90kg i visinu. Iako ima visa kilograma i neokretan je, on je i dalje brz igrač kad zašprinta. Sa ovom korpulentnošcu mora da se nosi sa svakim igracem i da ga jede, a ne da ga Robertson koji je 20kg laksi da ga dobija u duelu. Da ne pricam o njegovom prijemu i tehnici, dok se namesti na levu, okozi se covek.

                Ne uzimam samo ovu utakmicu za reper, frustira on odavno. Ako se ne poboljsa, dovidjenja.

                Comment


                • Comment


                  • Nzm sta cekaju sa ugovorom

                    Comment




                    • Da nam sutra slavis sa pobedom, a nakon toga i ugovorom

                      Comment


                      • Jel igra Rash sutra

                        Pitam zbog fantazija

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Jel igra Rash sutra

                          Pitam zbog fantazija
                          Ne zna se, 50-50 sanse

                          Radice vrv late test i onda odluciti

                          Moje licno mislenje da nece startovati, mozda bude na klupi

                          Comment


                          • Zna li neko na kom sk-u je Junajted večeras?
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • SK 5

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                SK 5
                                Jel znas na kome je Liverpul?
                                Ne znam gde proveravas to, meni pise samo 21:00 FUDBAL

                                Comment

                                Working...
                                X