Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thanks for the support as always. We will take the clean sheet and go work to improve again.
    Možda i najvažniji član celog stručnog štaba Majk Filan.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Zašto se Pogba spominje kao jedan od lošijih igrača? Jel hejteri toliko zaslepljeni da odbijaju da vide ono što je ispred njih? Imao je par "pogubljenih" pasova danas ali defanzivno odličan, sasvim, sasvim solidna i pre svega, taktički zrela partija. Čim nema asistenciju ili gol odmah drvlje i kamenje? Razumem da se neki igrač ne voli/mrzi, ali ovakva neobjektivnost zajebala bilo koji drugi forum što čitah, čak sam čitao i navijače Liverpoola koji su objektivniji za Pogbu od ovoga što ovde čitam.

      Comment


      • Originally posted by Cylokin View Post
        Zašto se Pogba spominje kao jedan od lošijih igrača? Jel hejteri toliko zaslepljeni da odbijaju da vide ono što je ispred njih? Imao je par "pogubljenih" pasova danas ali defanzivno odličan, sasvim, sasvim solidna i pre svega, taktički zrela partija. Čim nema asistenciju ili gol odmah drvlje i kamenje? Razumem da se neki igrač ne voli/mrzi, ali ovakva neobjektivnost zajebala bilo koji drugi forum što čitah, čak sam čitao i navijače Liverpoola koji su objektivniji za Pogbu od ovoga što ovde čitam.
        Ma pusti, nemoj da zezas, covjek jednostavno kvari ovaj tim, stetan je, unistava tu hemiju, ne vjeruje mu OGS nista, na ljeto prodaja obavezno. Takodje i onaj Marsijal isto, neznalice samo takve, ceraj to iz kluba sto prije.

        A zamjena neka mu bude Lass Diara, taman je skoro zavrsio misiju u PSG-u, ipak je to world-class veznjak.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Dosta trolovanja i spamovanja teme, stvarno pojedini preteruju i to sto se malo pusti ne znaci da treba u nedogled ici.
          sigpic

          Comment


          • Jel realno da Klop izjavi kako ga povreda Firmina koštala izgubljena 2 boda.
            Kakav licemer treba biti izjaviti ovo.
            A što se nama čitav vezni red osakatio nikom ništa.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Još impresivnije brojke kad se zna da je klub daleko od vrha u svim sezonama osim prošle još od Fergija.

              Comment


              • Luk fakin So, uvek sam verovao u njega. Kakva partija, samo neka nastavi. Odlican je kod Olea.

                Lukaku mora da se proda na leto, totalno beskoristan.

                Comment


                • Lukaku je pokidao danas. Ja ne znam sta si ti gledao.

                  Ne znam kako ocekujete da igrac takvog kova ucini vise protiv motivisanog Liverpula, u mecu gde smo morali da budemo oprezni, i u mecu gde smo na 2 povredjena bitna igraca, pridodali još 3. I to igrači koji imaju uticaj na prostor Lukakua.
                  Igrali smo sa 10 i po igrača. Pereiru častim i sa tih 0,5.
                  Dobar je monak, zna nesto fudbala, ali nije za Englesku, i pogotovo nine za ovakve čvrste mečeve.
                  Tanak je, ništa ne može da uradi, maltene ne postoji na terenu, osim što uliva samopouzdanje protivnicima nakon svakog duela.

                  Bio je odličan Rom u odbrani. Koliko je mogao na krilu, pruzio je.
                  Stvorio je verovatno najbolju sansu na celom meču.

                  Nakon što je izašao Herrera a ušao Pereira, nama su šamse za pobedu rapidno pale(kao da nisu pre meca, sa povredama Martiala i Lingarda)
                  Herrera je to sto je bilo neophodno da imaš u ovom meču, a Pereira je to što neophodno da nemaš.

                  Comment


                  • Imao je Lukaku ok partiju ali zaista na momente kao što neko spomenu kao na ledu da igra.

                    Comment


                    • Igrao je na krilu, naravno da kad se sam, izolovan, zaleti po krilu, da ce nekad delovati nespretno. Pa je ponovo napravi neke odlicne stvari po toj stranu.

                      Povredjen Rash, Pereira i McTominay na terenu, ostali igraci nisu ni mogli bolje na terenu da deluju.
                      Cak je i Alexis za svoje novonastale, skromne standarde bio ok. Iako je naravno imao te svoje momente porazavajuće inferiornosti i nemogucnosti da isprati protivnika u fazi odbrane.
                      Last edited by Busby Babe; 25-02-19, 00:11.

                      Comment


                      • Ocekivao sam pobjedu ali posle desavanja na terenu, zadovoljan sam i sa bodom.

                        Borili su se svi, atmosfera bila bas dobra. Sad Palas, tu da vidimo ko moze izaci na teren. Nadam se da povreda Erere nije ozb prirode a Lingarda i Matu smo izgubili na koju nedelju cini mi se.

                        Mozda se Marsijal oporavi do tad ali ako nije fit ne treba rizikovati ko sa Lingardom juce.

                        Fred ce vrvt dobiti sansu, nadam se da ce je iskoristiti.

                        Mozda 3-5-2 protiv Palasa

                        Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Iz izvora bliskih Realu stižu informacije da ukoliko Geret Bejl napusti Madrid jedini klub koji razmatra u opticaj za nastavak saradnje je naš United.
                          Sada koliko je realno da se odrekne čvrstog ugovora u španskoj prestonici i koliko je realno, da ne napišem pametno, ponuditi basnosnovni novac za igrača krhkog zdravstvenog stanja, kome je klupska ambulanta primarnija od samog terena ostaje da vidimo.
                          Sinoćnjim odgurivanjem Vaskeza potvrdilo se da Velšanin nije omiljen u svlačionici. Šta više piše se da je jako ljut na Marsela i Kurtou što mu zadiru u privatni život.
                          Svakako bi Bejl bio ogromno pojačanje za nas. Niko ne sumnja u njegov fudbalski kvalitet i sjaj, samo sa njim dobijaš i mačku u džaku u vidu prečestih odsustva zbog raznoraznih sitnih em krupnih ozleda.
                          Za novac kojim bi morali privući reprezentativca Velsa njegova kupovina bi stvarno predstavljala svojevrsnu lutriju.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC...reddit-android

                            Fucking hell, what a shit game
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ma zavrsena prica za Bejla. Idealan trenutak je prosao tako da nema potrebe sad. Hvala ali ne hvala.

                              Prece je sta sa Romom i Alexisom raditi. Previse dobri igraci i skupi da bi sjedjeli na klupi jer realno kod Olea su plan B.

                              Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Alexis gotovo sigurno igra zadnje mesece u klubu.
                                Ne verujem da će ga još trpiti. Ništa ne doprinosi a poprilično papreno košta sam klub.
                                Samo dal će biti zainteresenata za Čileanca posle očajnog perioda na OT ostaje da vidimo.
                                Ne znam šta klub misli sa Romom. Ja bih najviše voleo i njega prodati i dovesti novo lice koje će više pasovati fudbalskoj filozofiji Solskjera.
                                Sve naravno pod uslovom da Ole i dalje bude menadžer Uniteda.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X