Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno Ole postavio utakmicu, nazalost igrali smo bez veznog reda, ali opet smo bili bolji i malo je falilo da dobijemo. Sansa Lingarda fantasticna, Lukaku izvanredno odreagovao u toj situaciji, no zbog povrede Raska u drugo prebacen na krilo dje je odradio brutalan defanzivni posao ali nazalost nista ofanizvno.

    Ole je ipak opasno zajebao kad je ubacio Lingarda, to je bio bas pucanj u koljeno, nije mi jasno zasto bi tako nesto uradio. Ovo sa povredama je uzas, ali samo kod Murinja od odlaska starog nije bilo previse povreda, Mojes i Van Gal su prolazili kroz pakao sa povredama, Holandjanin tek kad je poceo da igra defanzivno je rijesio taj problem donekle. Mozda ovi igraci ne mogu da igraju na ovaj nacin, mozda su preforsirani.

    Povratak Smolinga je stabilizovao Lindelofa, odbrana fantasticna sem Janga, Sou apsolutni igrac utakmice, u dzep covjek stavio Salaha. Borio se i sa Milnerom, posle i sa Sacirijem, sve rutinski ishendlovao. Jang je ogroman problem, ogroman.

    Steta i za onu sansu na kraju i za taj mali ofsajd Smolinga kad je Matip dao autogol, to bi bilo bas bolno da su izgubili prvo mjesto od Mancestera i to autogolom, posle toga bi se tesko oporavili.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Apsolutno se slazem sa tobom i bas citam i pitam se dal sam normalna.
      Imao je 2 kiksa ali i gomilu dobrih stvari..istrcao sprint sprecio centarsut sa leve sttane, poslao loptu u korner da bi u sledecem nasem napadu na totalno suprotnom kraju iznudio korner za nas ...recimo jedne od dobrih stvari. Pa nemoguce da to ljudi ne vide. Ne razumem.
      Mektominej se takodje trudio, ali njemu def treba mnogo vise od toga, nije ni imao Andeas neku tu podrsku bas.
      A na kraju aman potrebni su mecevi u nogama.
      Ereru prodajte godinama, a sada ga kujete u zvezde.
      Razmisljajte malo pre tih pasualnih ocena.

      I trebalo bi modovi da vec jednom reaguju vise na ovo "labilni" i na silna prepucavanja posle svakog meca ili zbog Zozea ili Pogbe. Kad ste vec deca pa nikako da prerastete te gluposti.


      Ole je tata, dokazao jos jednom.
      Ne postoje nikakva prepucavanja, bar ih nema već 2 mjeseca. Postoji par ljudi koji konstantno pominju bivšeg trenera iako su drugima rekli da se prestane pričati o istom. Na te provokacije niko ne reaguje pa ni nema prepucavanja hvala Bogu.

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Ne postoje nikakva prepucavanja, bar ih nema već 2 mjeseca. Postoji par ljudi koji konstantno pominju bivšeg trenera iako su drugima rekli da se prestane pričati o istom. Na te provokacije niko ne reaguje pa ni nema prepucavanja hvala Bogu.
        Postoje, ne citas pazljivo.
        Ako neko nekome ne odgovori direktno, odgovori u svakom slucaju kontra.
        A doci ce kad-tad i do direktnog odgovora, i naravno da nema potrebe za takvim pisanjem.
        Uzivajte, ima razloga onoliko, ali bez prozivki.

        Labilni spada u iste te prozivke. Zar mora posle svakog meca da se to pominje? Zoze je istorija, a radujmo se ovim trenucima i da ih bude sto vise i da traju dugo.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Labilni i danas ocajan, cim je bitno on je nebitan.

          Velika greska je bila prodaja Felainija, sad se to najbolje vidi. A protiv PSZa nemam pojma sta ce biti, samo se nadam da nece biti previse ruzno.

          Oleu naravno obavezno dati ugovor, pokazao je da moze i sad mu treba dati vrijeme, minimum tri sezone da odradi sve kako zeli, sta god da bude u te tri sezone istrpjeti ga. Ako treba da ga mijenja bijedni Poketino koji od Barnlija gubi kad treba da udje ozbiljno u sampionsku trku, stvarno jadno za klub ovog renomea. Sa Poketinom postoji jasan luzerski sablon.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Postoje, ne citas pazljivo.
            Ako neko nekome ne odgovori direktno, odgovori u svakom slucaju kontra.
            A doci ce kad-tad i do direktnog odgovora, i naravno da nema potrebe za takvim pisanjem.
            Uzivajte, ima razloga onoliko, ali bez prozivki.

            Labilni spada u iste te prozivke. Zar mora posle svakog meca da se to pominje? Zoze je istorija, a radujmo se ovim trenucima i da ih bude sto vise i da traju dugo.
            Redovno sam ovdje i ne želim da pogriješim ali ja koliko sam upratio nema prepucavanja baš nikako, direktno ili indirektno. Jednostavno dođe kraj utakmice, svi komentariešmo igru igrača utakmice itd, a Erik ili nine napišu nešto u smislu Labilni, otrovni Portugalac, na to niko ne odgovri ni idirektno ni indirektno i to je to, tako od utakmice do utakmice.

            Tako da to je u pitanju ništa drugo. E da bila je rasprava Mikija i mene tamo u januaru i od tada ništa, dakle mjesec dana bez toga. jer ovo ispadne da si prozvala više nas zbog nekih prepirki a gotovo niko od nas ne spominje bivšeg trenera ili Pogbu.

            Comment


            • Ole post match, re all the injuries:

              Q: What kind of team do you put out on wednesday at Selhurst Park?
              A: A strong one.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Ole post match, re all the injuries:

                Q: What kind of team do you put out on wednesday at Selhurst Park?
                A: A strong one.

                Prebitna utakmica, nek sastavi nekako tim, pobijediti bilo kako

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Ole post match, re all the injuries:

                    Q: What kind of team do you put out on wednesday at Selhurst Park?
                    A: A strong one.

                    Ne znam zašto se još uvijek diskutuje o novom menažderu Uniteda. Sve osim ostavljanja Olea bi bila epska glupost.

                    Comment


                    • Originally posted by Momir Peh View Post
                      Ne znam zašto se još uvijek diskutuje o novom menažderu Uniteda. Sve osim ostavljanja Olea bi bila epska glupost.
                      Jer Vudvord i logika nisu u korelaciji
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Te oci, taj osmeh, pa to samo prave stvari mogu da naprave
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ole: “Michael (Carrick) might be lacing up and putting his boots on. It is not as bad that we need me yet! But, no, we're alright and we'll be fine.” #mufc [MUTV]
                          Najljepša stvar za mene je što i pored silnih povreda i činjenice da će baš slab tim igrati protiv Palasa koji je u formi, opet očekujem i vjerujem da naš Junajted pobijeđuje meč na Bridžu u ponedeljak i ovaj danas npr. pružaju takvu vjeru.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Da mi je neko posle toliko pehova ponudio remi oberučke bi prihvatio.
                              Ali, posle svega, sa ove distance obuzima me mala žal što i tako ranjivi i oskrnjavani nismo bacili na pleća velikog rivala. A mogli smo. Milimetarski ofsajd kod autogola Matipa i Smolingovo ne bacanje kada je samo trebalo vrhom cipele ćušnuti loptu iza Alisona stvara mi malkice nelagodnost.
                              Biće vraški težak zadatak pred Solskjera kako sastaviti sredinu za sredu i Palas ali poslesvega itekako verujem u znanje i moći našeg spasioca.

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Redovno sam ovdje i ne želim da pogriješim ali ja koliko sam upratio nema prepucavanja baš nikako, direktno ili indirektno. Jednostavno dođe kraj utakmice, svi komentariešmo igru igrača utakmice itd, a Erik ili nine napišu nešto u smislu Labilni, otrovni Portugalac, na to niko ne odgovri ni idirektno ni indirektno i to je to, tako od utakmice do utakmice.

                                Tako da to je u pitanju ništa drugo. E da bila je rasprava Mikija i mene tamo u januaru i od tada ništa, dakle mjesec dana bez toga. jer ovo ispadne da si prozvala više nas zbog nekih prepirki a gotovo niko od nas ne spominje bivšeg trenera ili Pogbu.
                                Jaooo bez drame i spinovanja samo.
                                Upuceno tacno ovima koji prozivaju.
                                Dal ih je dvojica ili desetorica ne menja stvar.
                                Ako to ne radis ne znam sto se petljas...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X