Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko smara više...

    Ok, we got it...


    Kao da je jebem li ga šta uradio.

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Ibra, kakav doktor. Steta sto nije dosao par godina ranije. Ona povreda protiv Anderlehta mu je zavrsila karijeru na visokom nivou, a mogao je da nam da jos jednu jaku sezonu sigurno.

      Fale nam igraci Ibrinog karaktera u timu ali mnogo, to se osjeti cesto. Vukao je ekipu.
      Ubjedljivo najbolji igrac kojeg smo imali u ovoj post SAF eri, posle Ronalda najbolji kojeg smo doveli u novijoj eri iako je Runi isto nedje tu sto se klase tice ali je prerano propao, ipak ono sto nam je dao jednu deceniju skoro je bilo nestvarno. Ono sto je pak Zlatan radio te sezone je nenormalno nesto, sjeti se kad je dolazio Lukaku kakve su price bile i koliko ce biti bolji od Zlatana, a prosle sezone kad je Rom bio nenormalno dobar nije bio ni blizu Zlatanovog nivoa sa 35 godina. Taj oporavak posle najteze povrede za fudbalera tek nestvaran. Covjek je jebeni fenomen. Sa 35 godina igrati na tom nivou, vuci kompletnu ekipu, stvarali smo po 30 sansi na utakmici zbog njega u prvom dijelu sezone, ono vracanje na sredinu da je primi pa onda nesto izmisli, jebeni fenomen.

      Samo njegovo vrijeme je trebalo da bude sa SAFom, stari je morao da ga dovede u jednom trenutku, kad su Nistelroj i Persi igrali kod starog na tom nivou ne smijem ni da zamislim na kojem bi igrao Zlatan i sta bi sve SAF izvukao iz njega. Jedan od najboljih napadaca svih vremena, fudbal u malom prstu, za takvu visinu imati takvu tehniku, uzivanje ga je bilo gledati, rodjeni pobjednik i igrac koji moze da se podici da ima kompilaciju najljepsih i najtezih golova mozda i svih vremena.
      sigpic

      Comment


      • Rodjeni pobednik a mi zavrsimo 6i
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik MK II View Post
          Rodjeni pobednik a mi zavrsimo 6i
          O kome je rijec?

          Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Zlatan madafaka
            sigpic

            Comment


            • Znaci sad smo zakljucili da je Zlatan nivo mid-table timova.
              sigpic

              Comment


              • Top spic nema sta, u svakom timu je on bio ta poslednja karika koja je donosila LS.

                Oh, wait...
                sigpic

                Comment


                • Po toj teoriji je i Rud nikakav napadac, a sta tek reci za Persija koji se za razliku od ove dvojice nije ni osvajanja liga nagledao nesto puno. Sa druge strane Ves Braun verovatno spada u sam vrh defanzivaca svih vremena posto ima osvojene dve LS plus ima tripletu a to ipak malo ko ima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobri Wes Brown, naosvajao se trofeja u Utd.

                    Hvalospjevi o Zlatanu a pljuckanje po RVP, covjek koji je bukvalno sam donio PL Utd. Lijepo lijepo

                    Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ko to pljuje po Persiju? Ako na mene mislis onda se grdno varas ali da pratis sta se pise mozda bi i zapamtio nesto. Da ne kazem da cak ni u proslom postu nema nista lose za Persija nego samo zakljucak da je po Erikovoj teoriji RVP nikakav igrac ali bitno je spinovati pricu i lupiti neosnovanu glupost.
                      sigpic

                      Comment


                      • 10x bitniji igrac u istoriji Utd nego taj o kome ti pises i jos ubacujes covjeka koji dao 150 golova samo da bi napravio neko nebitno poredjenje ali bolje po svojim legendama pljuvat da bi se odbranila fusnota u Utd.

                        Vrhunski napadac i za ostale ekipe svaka cast ali RVP>Zlatan uvijek.

                        Za ono sto je RVP ucinio treba da se pisu hvalospjevi, ono je bila istorijska sezona. Koliko bitnih golova je covjek dao te sezone.

                        Steta sto Zlatan nije ranije dosao u Utd, toliko mogu reci.
                        Ipak veca mi zal sto Tores i posebno Aguero nisu zavrsili na OT




                        Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                        Last edited by Miki28; 22-02-19, 08:43.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • O cemu ti pises i kakve veze to ima sa mojim postom?

                          Posto izgleda moram crtati evo ovako, znaci na post da je Zlatan nikakav igrac zato sto sto nije nigde mogao osvojiti LS sam se nadovezao kako po toj teoriji ni Rud nije neki igrac posto ni on nema LS(za sta se naravno apsolutno ne slazem), a kao dodatni primer sam stavio i Persija (kojeg obozavam inace sto mozes lagano da proveris kroz citanje ove teme) da tek on po tim parametrima ne moze uci u neku ozbiljnu pricu o nekom kvalitetu posto em nema LS em je mnogo manje bitnih titula uzeo u karijeri. I sve to naravno nema veze sa mojim vidjenjem ni Zlatana ni Ruda ni Persija nego sa tim da taj parametar nije uzeo LS pa je nikakv igrac nema apsolutno nikakve veze sa realnoscu, sva trojica su vanserijski napadaci kamo srece da su ostali mnogo duze u Junajtedu.

                          Tako da me bas zanima gde si ti video pljuvanje Persija i dizanje u nebo nekog drugog.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sve ok, samo ne uplici legende Utd u tako bezvezna poredjenja.



                            Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ma sve ok, generalno ne mozemo svi imati ista misljenja oko nekih igraca ali jednostavno na to da sam pljunuo Persija sam morao odreagovati posto je to igrac kojeg sam dizao u nebo i dok je u Arsenalu igrao a pogotovo posle dolazka u Junajted i one sezone.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sa koliko postovanja covjek prica o najvecem

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X