Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    ima tko dobar ace...
    acestream://a1ff26baaf61a9decd56f24b70d8788ad69631e3 [1080p50fps] [BT SPORTS 2] [EN]
    acestream://722d2158494fc7ac4f6fe3beffcf34f8afbd9a17 [720p] [BT SPORTS 2] [EN]
    acestream://23b2c4b3603c4bbc05d43098576ce5e36a62a5e7 [SD] [BT SPORTS 2] [EN]
    sigpic

    Comment


    • Aj sto nemamo odbranu nego jel jos neko primetio da Sancez nema blage veze,decko se saplice po terenu
      sigpic

      Comment


      • Markinjos > Pogba+Erera+Matic.
        sigpic

        Comment


        • Jbg, prvo poluvreme je bilo ok, predpazljivo.

          Povredili se Lingard i Marsijal, mi smo duplo gora odbrambena ekipa bez njih, Mata i Aleksis usli presing nam se raspadao, Mata bar igrao nesto ovaj Aleksis je sramota zesca. Sudija postavio neki glup kriterijum i jbg.

          Matic zaspao kod kornera ali odigrao fantasticnu utakmicu, najbolji bio. Pogba izgoreo, previse se trudio, vidjela se tenzija jos u prvom poluvremenu, svi stegnuti bas su hteli da uspe ali sta je tu je.

          Hvala Ole!

          Comment


          • Baš sam se smorio, prenaivno
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Da dodam jos jednu cinjenicu, ova ekipa nema mentalitet.
              sigpic

              Comment


              • Das im loptu u drugom i cao.
                Bilo je neralno da drzimo tempo iz prvog i da onoliko trcimo, pogotovu kada su ona dvojica izasla, mada se Marsijal i nije nesto video u dobrom delu prvog, vrv zbog povrede...ali opet, previse im prepustili, a onda na sve to primis onako glup prvi...oce Matic, nece, oce David i jbg
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Svejedno igrao bi na duze staze i ostavio Olea, iako se danas videlo da nije dorastao, ali pod obavezno bi napravio ozbiljnu cistku u ekipi.

                  Bice zanimljivo za videti kako ce Ole hendlovati atmosferu posle ovog.
                  sigpic

                  Comment


                  • Olea se ne odricem nikako.
                    Nek se uprava cuva i pazi sta ce.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • I da, sramota da bude sve "navijace" koji su prisustvovali tekmi. Mi ze ri ja

                      Comment


                      • Ovo je bio najveći test do sad, prije toga Totenhem gdje smo se isto držali prvo poluvrijeme pa u drugom preživljavali.

                        Glupo će zvučati ali ne mogu ni reći da sam naročito razočaran, jesam se smorio malo ali treba vremena da se mi vratimo u Evropi na neki nivo, i prošle godine protiv Sevilje koliko god to lakši protivnik bio nekako sam imao taj osjećaj.

                        Jedino što je bitno sada jeste da se vrate Lingard i Marsijal, bez njih po bokovima šanse nam se smanjuju i protiv Čelzija a ne Liverpula.

                        Bekovi Jang i Šo, gotivim Šoa ali defanzivno umije da se 'isključi', ima situacije kada zaspi i uopšte se ne pozicionira kako treba.

                        Aleksis i Mata imaju utakmice koje mogu igrati a to su prije svega one u kupu i u PL protiv slabijih ekipa, godine čine svoje.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          I da, sramota da bude sve "navijace" koji su prisustvovali tekmi. Mi ze ri ja
                          Numeju Ostrvaljni, uvek ih kontinent nadglasa na keca.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Numeju Ostrvaljni, uvek ih kontinent nadglasa na keca.
                            Ali bukvalno, cuo sam ih na kick offu, kad je Di Marija imao loptu i nakon sto smo primili drugog gola.

                            Pohvale za mentalitet igraca koji su se borili i nakon 0-2, probali sve i svasta, nije islo, nedovoljno kvaliteta nakon izlaska Jessea i Marsijala.

                            Comment


                            • Jbg. Prvo poluvrijeme okej, na nekoj distanci, steta za onaj prodor Pogbe kad je imao Rasforda na povratnu samog, jos par sansi i mi i oni ali nista. U drugom vec snage bez, Marsijal i Lingard izasli, osjetilo se odma.

                              I da, posle ovoga veceras, evidentno je da je Aleksis Sancez zreo i to debelo za Čajneze.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Revanš odlična prilika za Freda.

                                Malo pozitivnijih vijesti: https://www.bbc.com/sport/football/47125791

                                Comment

                                Working...
                                X