Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by Ser Gagi; 03-02-19, 18:10.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Nakon sledeceg kola ako se sve desi po planu i ocekivano, bicemo cetvrti. Ocekujem minimalnu rotaciju protiv Fulama, jer nakon toga nam sledi PSG i mora ovaj isti sastav samo Marsijal>Sanchez biti spreman 100%.
        Fulam ima očajnu odbranu, najgoru u ligi, ni mi nemamo najsrećniju, očekujem dosta golova, samo da izađemo iz toga sa pobjedom.

        Pobjeda u Lesteru zlata vrijedna, tu se Siti okliznuo, Liverpul izvukao, a Arsenal i Čelzi će tek da se namuče.
        Last edited by BorisUnited99; 03-02-19, 18:30.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Fulam ima očajnu odbranu, najgoru u ligi, ni mi nemamo najsrećniju, očekujem dosta golova, samo da izađemo iz toga sa pobjedom.
          To kazem, trebalo bi dobiti lako. Dalo treba da odigra celu utakmicu, jer Jang mora biti full fit za PSG. Matic takodje treba odmoriti, vidjecemo sta ce Ole smisliti.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            To kazem, trebalo bi dobiti lako. Dalo treba da odigra celu utakmicu, jer Jang mora biti full fit za PSG. Matic takodje treba odmoriti, vidjecemo sta ce Ole smisliti.
            Da, odmor Matiću treba definitivno. Zato mi je prodaja Felainija u ovom dijelu sezone bila malo i glupa. Ali neka Fred-Erera-Pogba sredina bi trebala biti dovoljna protiv Fulama, mada je defanzivno ranjivija sigurno.

            Comment


            • Imamo ko može Matketa odmoriti. Samo ja ne mislim da će Ole mnogo odmarati pojedince.
              Očekujem samo 1-2 izmene za Fulam u odnosu na danas.
              Očekujem vraćanje Marsijala u startnih 11 mesto Sančeza i to bi možda bilo too.
              Treba ozbiljno pristupiti na Krejven Kotidžu. Fulamu je to biti ili ne biti, sigurno će uz extra napalu pokušati uhvatiti nas na spavanju.
              Čak i bleda današnja igra mislim da bi bila dovoljna za upis nova 3 boda.
              Ja nikako ne vidim ulogu Fele u Solskjerovoj formaciji i njegova prodaja je pravi potez. Osloboditi se jedne plate u klubu. Koja sigurno nije zanemarljiva.
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 03-02-19, 18:42.

              Comment


              • Pogba has been involved in 55% of the 20 league goals scored by ManUtd under Ole Gunnar Solskjaer.

                He has scored SIX times and registered FIVE assists.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Mislim da cemo laksije dobiti Fulam, nesto tipa kao Bornmut ili Hadersfild sto smo dobili, jer smo se mucili u zadnjih 2 utakmice, tako to ide

                  Comment


                  • Kuje se dobitna kombinacija za PSG.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Gledao sam sada full hajlajtse, dosta je tanak ovaj PSG bez Nejmara, doduse bice tu Verati, ali ja i prizeljkujem da bude. Zna on dosta naivan da ispadne.

                      Dajemo ulogu favorita njima, kad ih moze Lion nadigrati naravno da mozemo i mi. Jedva cekam taj mec na OT.

                      Comment


                      • Управо то, тај меч са њима на ОТ ће бити прави испит и да видимо колико смо бољи под Солсјкером и колико смо напредовали, будући да имамо добре резултате а и игра ништа не изостаје.

                        Данас ми се чинио баш рутински меч са Лестером, повели смо раније, био је пад у игри почетком другог полувремена, после се консолидовало и лагано привело крају.

                        Ради Оле добар посао, иде тежак распоред сад, нема разлога да станемо
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Mene je Ole odusevio i ja bi mu dao ugovor makar ispali od PSGa 6-0, samo da uhvatimo taj TOP4.

                          Poceti sa 9 od 10 je fantasticno, to se ne desi ni na igrici, ima stofa.

                          Comment


                          • Oni su, naravno, favoriti ali jedno je sigurno a to je da ce Junajted izaci da igra fudbal i da se necemo braniti 90 minuta. A Lingard, Marsijal i Rasford sa Pogbom moze svakoga o jadu da zabavi.

                            Comment


                            • Pomerili smo se konačno jedno mesto, sada je Čelzi na redu

                              Comment


                              • Gledao sam celu, po meni Lion bio mnogo bolja ekipa. Samo im zatvoriti Mbapea i oni su neupotrebljivi napred bez Nejmara, lično bih portugalca stavio na beka protiv njih.
                                sigpic
                                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                                Comment

                                Working...
                                X