Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno je otisla spodoba!!!!!!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik MK II View Post
      Konacno je otisla spodoba!!!!!!
      Nije jos ali na putu je. Srecno mu bilo, 5 i po godina je bio tu, krv ti jebem. Strasno

      Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Zelim mu sve najbolje u nastavku karijere, a sto se tice vremena provedenog u Junajtedu samo mu mogu reci hvala. Fela je uvek davao svoj maksimum, to sto je on limitiran igrac nije on kriv, samim tim ruzno ga je terati i pljuvati samo zato sto nije igrac po vasem ukusu. Da dodam da je verovatno najbolji plan b na svetu i da se vise puta upravo preko njega dolazilo do rezultata.

          Ne mogu verovati da je doslo do toga da pljujemo nase igrace koji odlaze, sta smo to Real postali.
          sigpic

          Comment


          • To je tacno. Nije on kriv sto ne zna. Glupo je pljuvati ga zbog toga. A sto se tice zelje, truda, zalaganja ... tu je uvek bio na visokom nivou.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Felaini nikada nije trebao ni da dodje u klub i simbol je svega sta je poslo po zlu od odlaska Fergusona.

              Vrv najgori igrac kog sam gledao u klubu. Bilo je losih igraca, Obertan, Makeda, Prunijer, Lajam Miler, Djemba Djemba... ali ih je Felaini sve zasenio.

              Ljudi zaboravljaju da je i on umislio da je neko mudo i da je ucenjivao klub, pogledajte mu zadnju izjavu belgisjkim medijima, kako sav arogantan prepun sebe, kao da je Ronaldinjo licno prica kako mu klub nije adekvatno ponudio uslove koje on trazi a kako on ne pita 10 puta.

              More mrs u 3 lepe.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik MK II View Post
                Felaini nikada nije trebao ni da dodje u klub i simbol je svega sta je poslo po zlu od odlaska Fergusona.

                Vrv najgori igrac kog sam gledao u klubu. Bilo je losih igraca, Obertan, Makeda, Prunijer, Lajam Miler, Djemba Djemba... ali ih je Felaini sve zasenio.

                Ljudi zaboravljaju da je i on umislio da je neko mudo i da je ucenjivao klub, pogledajte mu zadnju izjavu belgisjkim medijima, kako sav arogantan prepun sebe, kao da je Ronaldinjo licno prica kako mu klub nije adekvatno ponudio uslove koje on trazi a kako on ne pita 10 puta.

                More mrs u 3 lepe.
                Nemoj Erika Djembu Djembu da mi diras!!!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Da nije bilo njega mi ligu šampiona verovatno sada ne bi igrali.
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Ja ga ne pljujem ali mi je jako drago ako odlazi. Nadam se jos neki da ce otic. Dosta mediokriteta se nakupilo u klubu i onda se krstimo sta se desava.

                    Ovaj je davno trebao da se proda a ne 5 i po godina da ostane u klubu. Ej 5 i po godina. Nevjerovatno.

                    Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by jakvuk View Post
                      Da nije bilo njega mi ligu šampiona verovatno sada ne bi igrali.
                      Da nije DDG gdje bi bili?[emoji848]

                      Jel moze tako isto da se razmislja? Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Naravno da može ali je glupo govoriti o njemu kao da ništa nije dao ovom klubu, bez obzira što ja lično nikada nisam voleo njega kao igrača.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Dao je ali drago mi sto ide. Pod ogromnim pritiskom je bio igrajuci za Utd, nekad zasluzeno, nekad nezasluzeno ali jbg, od 1 dana mi nije igrac za Utd.

                          Rom isto, dobar je lik, dobar napadac ali uopste ga ne vidim kao napadaca za Olea, to mora biti Markus.

                          Sto neko napisa, trojka na sredini i u napadu se zna. Imati Alexisa i Roma kao opcije sa klupe jeste dobro ali toliko para se dalo na njih da budu to? Koliko ce i oni trpjeti takvu ulogu?
                          Mata je cool lik ali on isto ne moze biti 1 opcija osim na nekim utakmicama.

                          Ole ako ostane morace da bude nemilosrdan i da presijece, da sutne dosta otpada iz kluba.

                          Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ako nece da trpe takvu ulogu, onda mars iz kluba. Da su bolji igraci bili bi u startnih 11, ali posto su dva preplacena raspada, sjedi dje si.

                            Comment


                            • Pa ovo je na neki nacin i Solskerova odluka, vidis da racuna pre na Freda,Pereiru i Mektomineja nego na Felainija i to je jasno, zaradi koliko mozes. Apsurdno je ga zadrzati u klubu kad treneru nije ni 6ta opcija.s

                              A tu konstataciju da igramo LS zbog njega... Sami smo krivi sto smo to dozvoljili pored onakvih igraca da zbog njega igramo LS.

                              Comment


                              • Ostajemo na 4 vezna + Pereira kojeg je izgleda pametnije forsirati na krilima nego u vezi.

                                Ispravna odluka mada bolje mozda da se sacekalo ljeto. Hvala mu za zalaganje, trud kad god je igrao, tu nije bilo dilema nikada. Mnogo bitnih golova, krucijalnih ponekad. S druge strane i simbol ovih pola decenije stagniranja i (uglavnom) blijedih rezultata.

                                10 miliona funti procitah da smo uzeli. Na ljeto se rijesiti skarta, prije svega u odbrani, te od tih para uzeti WC stopera prije svega.

                                Comment

                                Working...
                                X