Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Rom nema sta da trazi kao 1 napadac, jednostavno nije za Utd. Ocekivao sam da malo promijesa sastav ali isto tako i Rasforda naprijed. Taj covjek kad krene lijevo ko da je drugi igrac.

    Idemo dalje, bila je odlicna prilika da se nastavi pritisak ali ima jos vremena, ovaj bod moze biti bas bitan.

    Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
    Sinoć kao da namerno nije bio svoj. Izgubio skoro svaku loptu, bez želje, ni nalik njemu. On kad hoće ujeda, tako je bilo u ovom poslednjem periodu kad je igrao napdača.

    Sinoć se tačno videlo koliko nedostaje Marsijal.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Kakvi god da su bez njih ćemo biti slabiji jer se neće dovesti niko.
        sigpic
        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

        Comment


        • Zaista šteta što se nije nastavio niz ali dobro je da nismo izgubili bar. Pereira očajan, nadam se da će se popraviti i da će ostati a ako ne napreduje ni milimetar ciao amore jbg.

          Lindelof je u ovom periodu bio više nego odličan ali eto desila mu se greška gde nije ispratio svog igrača i Jang niej mogao onde ništa da uradi kod drugog primljenog gola ali verujem da može biti nešto od njega, meni će tandem kada su zdravi biti Lindelof-Smoling.. Kako da nije nedostajao Marsijal, nema ko gore da probija, dosta je falila njegova brzina..

          Fella bi trebao otići, nema on ovde više prostora da igra ni kao klupa to bi bilo to. A što se tiče Mate, uvek će nam koristiti kao rotacija ako se on slaže sa tim, ne bih ga prodavao iako nema brzinu može biti koristan.. Mnogi ovde ne vole Eslija Janga ali on ima predobre centašuteve, ja bih ga zadržao samo zbog toga..

          Comment


          • Prvi napad je Marsijal-Rasford-Lingard, ostali samo sa klupe. To je valjda jasno. Steta sto je ovakav period pa kad god se promene dvojica u napadu mi cemo se muciti.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Kome je to danas rodjendan

              Comment


              • Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Pogba za sada ima 11 golova ove sezone, njegov rekord u jednoj sezoni. Tek je pocela druga polovina sezone, a i u prvu je presedeo jedan mesec na klupi.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Ni ne očekuj ništa, ne zna se još ni ko će biti trener pa ne očekujem da se kupuje. Jedino će Felaini da ode do kraja februara u Kinu i to je to.

                    Inače danas je bila idealna utakmica da Fred počne kad se već Erera odmara, nadam se da će dobiti šansu uskoro Brazilac.
                    Inače, Fela će se dobro unovčiti. 13 miliona po sezoni

                    Comment


                    • Ro-Shaun Williams ode u Sruzberi, perma deal, nije pozajmica.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • I ako smo mnogi očekivali siguran trijumf i još 3 boda na kontu, po svemu viđenom u sinoćnjem ogledu, suma sumarum da sam zadovoljan krajnjim ishodom po poslednjem zvižduku Džona Mosa.
                        Najveći dobitak iz cele priče sa Barnlijem jeste karakter koji su Solskjerovi momci prezentirali. Nije se očajavalo ni predavalo ni posle dva gola minusa (0:2) već se hrabro plela mreža oko svemogućeg Hitona, kao nagradu smo dobili odbitak na nogu Lindelofa i podelu plena na ravne časti.
                        I kada smo stvarali mit o nepobedivosti pod štafetnom palicom Olea, bilo je u datim momentima dosta kriznih slučajeva gde nas uglavnom De Hea vadio iz nebranog grožđa.
                        Defanzivno smo i dalje tanki. Povremeno pozadi smušeni i aljkavi da možemo sa sigurnosti govoriti o sigurnom clean-sheetu. Moramo ga primiti, pa to ti je...
                        Bilo je i odličnih situacija. Ponovo United igra prepoznatljiv napadački fudbal sa dosta dešavanja oko i unutar kaznenog prostora rivala. Plela se mreža oko gola Barnlija a što nije davno rešen pobednik zaslužan ludi Tom Hiton. Branio je ono što je ceo OT viđao u golu.
                        Ako smo pametni, smatram da će Filan i Solskjer izvući pouke iz svega, osvojen bod mogao bi sijati zlatnim sjajem ako izbacimo nepotrebne gluposti.

                        Comment


                        • Taj karakter u momentima kad nema šta da se izgubi nikad nije bio upitan. Bog zna koliko smo puta stizali minus sa Murinjom. Nego mene više nerviraju ti brain fart momenti u odbrani bez kojih ne možemo ni jednu utakmicu. Bez wc štopera i par bekova se to neće promeniti. Lingard po meni mora baš svaku da startuje, bilo kao lažna devetka u 4-3-3 ili kao neki shadow striker/lažna desetka u uskom dijamantu. Taktički je on bio krucijalan kod Olea u dosadanjem periodu i niko to ne može da igra osim njega niti je ikome fudbalska inteligencija na tom nivou(osim Mate).
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Fucking Burnley!

                            Na 2 boda smo od 4 mjesta, steta za juce, bas steta, ali dobro je sto je bar bod izvucen. Sada ide brutalan raspored, vidjecemo kako ce to da bude protiv PSG-a.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Mislim da se lagano ubacujemo među 4.

                              Ardenal i Čelzi i ne zaslužuju da igraju LŠ sledeće godine.
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Originally posted by jakvuk View Post
                                Mislim da se lagano ubacujemo među 4.

                                Ardenal i Čelzi i ne zaslužuju da igraju LŠ sledeće godine.
                                U odnosu na trenutno stanje mozda ne, ali ima jos da se igra. Ide nekoliko komplikovanijih meceva MU a malo je pala ona pocetna dominacija. Videcemo. Zavisi i od prolazak dalje MU u LS, koliki ce fokus biti Arsenala i Celsija na LE i ulazak u LS preko tog takmicenja.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X