Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuci

    United 37 points
    Leicester 36 points
    Spurs 35 points
    City 34 points

    Svi po 17 utakmica. Sedam primljenih golova, pet timova dalo gol na Teatru ove sezone. Old Traford je tvrdjava, ruzna ali tvrdjava. Gostovanja katastrofa, Mojes da vodi ekipu na strani, Van Gal kuci i titula bi bila osvojena
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Old Traford je tvrdjava, ruzna ali tvrdjava.
      Mislis kao Cele Kula ?
      sigpic

      Comment


      • Ryan Giggs is on Celtic's list to become their new manager [mail]
        Nadam se da je prvi na listi, kao i da ce prihvatiti ponudu.
        sigpic

        Comment


        • Bilo bi odlicno, onda Van Gal moze da dovede Klajverta za asistenta
          sigpic

          Comment


          • Manchester United have invited Belgian centre-back Keith Groeneveld on trial next week to ramp up preparations for the academy next season.
            Akademija nastavlja sa sjajnim radom, ovog klinca smatraju velikim talentom u Belgiji.
            sigpic

            Comment


            • LVG said: “I didn’t see a lot of empty seats, but you have seen it because you want to see it.”
              sigpic

              Comment


              • Kazu da je bas haos u saobracaju bio sinoc, po dva i po sata su ljudi bili zaglavljeni, tako da dio ide i na to najvjerovatnije.

                A on sad troluje i udara kontru konstantno.
                sigpic

                Comment


                • Ajde da igramo ovu igru - ako VG ostane i sledece sezone, sta mislite koji igraci ce da mu budu mete?

                  Lukaku, Humels, mozda Indi, Mane i Biglia je moj guess.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                    Ajde da igramo ovu igru - ako VG ostane i sledece sezone, sta mislite koji igraci ce da mu budu mete?

                    Lukaku, Humels, mozda Indi, Mane i Biglia je moj guess.
                    Lukaku, da nesto nauci Rašu i Anthonija kao i jedan decko iz Benfike, zaboravio sam mu ime
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Welcome to Mediocrity

                      Ne zelim jos uvek ni da razmisljam o tome, ako sa pak desi, to bi znacio i definitivni kraj jednog velikog Junajteda i stvaranje jednog novog Liverpula.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Van Gal ako ostane stopera dovoditi nece, Lukaku, Dzejms ako se ukaze prililka, mozda Isko ili Gece ako ne moze Dzejms, Banega i Sane.
                          sigpic

                          Comment


                          • Neki lik sa rca

                            I am currently in malta for work and whilst watching the Utd game last night I met a guy who owns a restaurant in Manchester town centre that players and staff go to quite frequently.
                            He said that he was told a while back that a retainer has already been paid to mourinho and he is definitely coming. He showed me texts on his phone from some players (not on that topic) and pictures of him with some of the players so no reason to doubt his story.
                            Don't flame me! just passing on what I heard
                            sigpic

                            Comment


                            • Hames mislim da sigurno nece biti pokusavan ako ostane VG, uopste mi nije njegov tip igraca a i plasim se da bi sa njim bio jos jedan AdM scenario.

                              Banega i Sane, odlicni shout-i. Banega i jaci igrac od Bilje i to bez ugovora. Mozda Bufal/Feguli/F. Anderson, koji nakon ove sezone ne moze da vredi vise od 20ak mil.
                              sigpic

                              Comment


                              • Namjerno kazem Dzejms jer kukumace kako nema kreativnog igraca kao Sparsi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X