Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala ti Ole na svemu ovome, hvala ti od srca

    Comment


    • Lepo đuskate mora se priznati.

      Prvo je išla priča lak raspored(kao da svi pobeđuju 5-6 utakmica u nizu kad je lakši raspored. A znamo da nije tako).
      Pa posle se pričalo srećna pobeda nad Spursima(iako mislim da je prvo poluvreme postavljeno odlično).
      Ali za ono sinoć mora da se kaže da je bila zrela i iskusna pobeda.

      Meni lično je neverovatna transformacija igrača. Erera i Matke su bili izgaženi fudbaleri. Sad su obojica i više nego odlični. Pogba, iako mi se nije promenilo mišljenje o njemu, mora se priznati da igra odlično.

      Lukaku deli asistencije u Ozil stilu.

      Još jedan dokaz da se fudbal menja. Trener gubi moć koju je imao, a igrači dobijaju na moći. Deluje mi kao da je važnije da titraš igračima nego da postavljaš taktiku.


      Kad bi u januaru doveli beka i štopera, mogli bi da pucate na LŠ jako.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Sta peva Pogba trenutno u Junajtedu?

        Zove me Evropa, zove me ceo svet
        A ja pravim preokret, a ja pravim preokret!!!


        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Igraci su pusteni s lanca, onaj drugi gol ne bi pao kod Murinja ni u zamisljenom svetu (iako kod Murinja smo trebali da igramo bas onakav kontranapad), onakav run Shawa ne bi nikad videli koji je napravio 70% gola, kod Murinja bi samo ispucao negde loptu i to je to. Eto ta jedna situacija opisuje sve.

          Takticki je ovaj coaching stuff veoma dobar, sada vec to nije honeymoon i lak raspored i sreca. Vidi se da ima stofa. Svi zajedno.

          Comment


          • Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • Rutinska pobeda sinoć, ništa manje se nije ni očekivalo protiv Arsenala.

              Danas je u18 selekcija dobila Liverpul 3:2 i prošla u polufinale FA kupa, od 2:0 do 2:3. Grinvud je dao dva komada iz slobodnjaka, oba je šutirao desnom iako se zvanično vodi da je levak.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Da mi je neko rekao kako će United doživeti preobražaj sa Solskjerom za kratko vreme ne bih mu verovao. Šta više izvređao bi ga, reko da je lud...
                Ako je i bilo dosad skeptika pobeda i igra na Emirejtsu razuverila i one najtvrdokorije pljuvače.
                Pored osam vezanih pobeda najviše raduje forma igrača koji su kod prethodnika bili fudbalski mrtvi. Erera i Matić predstavljaju bedem na sredini, milina posmatrati kako s lakoćom zaustavljaju i kvare napadačke atake rivala.
                Pogba je priča za sebe. Fudbalski prodisao od imenovanja Olea. Potvrdio epitet igrača kakav je bio pre selidbe na OT. Da ne kažem pravi vođa lude skupine.
                Marsijal, pogotovo Rašford, enormno napredovali i pokazali šta će značiti klubu u narednih, mnadam se, 10-tak godina.
                Posle dugo dugo vremena ne mogu dočekati novi izazov i tekmu sa Barnlijem na našem "Teatru snova".

                Comment


                • Prelazni rok se bliži kraju a ovi ništa...
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • https://twitter.com/utdxtra/status/1...977268736?s=20

                      Ovo govori jedan od najzasticenijih kod prethodnog menadzera...

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Pa dobro njemu je to big difrens jer kod prethodnika je svaku igrao, tj nije dosao u situaciju da mu ovaj kaze zasto ne igra
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

                            Comment


                            • Дајте РВПа поново. Игра се још увек
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Bogami i dalje bi mogao da igra na visokom nivou ili barem kao backup, i dalje je veliki..

                                Comment

                                Working...
                                X